Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Vaše znamení ve Venuši odhaluje chování ve vztahu i při seznamování

Info ikona
Venuše

Pokud se zajímáte o atrologii, pravděpodobně už víte, které páry znamení zvěrokruhu se k sobě obzvláště hodí, a které ne. Ale znáte své znamení pod nadvládou Venuše? Pokud ne, tak je nejvyšší čas to napravit.

Venuše obecně

Venuši netřeba představovat. Venuše je o harmonii, romantice, štěstí a něze. Vaše znamení ve Venuši vám prozradí všechno o vašem seznamování a chování ve vztahu, s kým jste kompatibilní a od koho je lepší se distancovat. Ne nadarmo je Venuše planetou lásky.

Znamení Venuše v Beranu

Lidé narození s Venuší ve znamení Berana jsou vášniví a nároční milenci. Vědí, co chtějí, a jdou rovnou k věci. Venuše v Beranu s sebou přináší sílu, se kterou se váš partner potřebuje naučit pracovat. Berani milují impulzivně a věří v lásku na první pohled - ale stejně rychle z lásky znovu vypadnou. V ložnici jsou otevření a ochotní experimentovat, což přitahuje mnoho lidí. Ke zkrocení impulzivní a nevyrovnané povahy Berana je však zapotřebí velmi zvláštního člověka.

Jste kompatibilní s těmito znameními: Beran, Lev, Střelec, Blíženci, Váhy

Znamení Venuše v Býku

Ti s „venušanským“ znamením v Býku mohou mít smůlu ve hře - ale o to více štěstí v lásce. Seznámit se je pro ně velká věc: Zanechávají po sobě malé milostné vzkazy, vyměňují si svůdné pohledy a rádi berou věci pomalu, protože si chtějí užít sílu okamžiku. Jsou to perfektně tvární romantici, pro které jsou malá gesta velmi důležitá. Věrnost a oddanost jsou pro ně ve vztahu tím nedůležitějším bodem, a proto často dávají do svého partnera 100 procent. Kromě těchto vlastností je Býk také materialistou, někým, kdo si váží drobného luxusního zboží každodenního života.

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Býk, Panna, Kozoroh, Rak, Štír

Znamení Venuše v Blížencích

Blíženci jsou skutečně flirtující osoby. Jsou okouzlující a milují vzrušení „z lovu“. Obzvláště na ně zapůsobí rýpavé a vtipné výměny názorů, které by je mohly přivést k vytvoření pevného svazku.  Důraz je zde kladen na „můžu“, protože dvojčata mají tendenci flirtovat s cizími lidmi, což je dáno jejich neustálým hledáním dalšího vzrušení. V klasických vztazích se snadno nudí, a proto by dokonalý partner Blíženců měl být dobrodružný a spontánní. Ale pozor: Tyto vlastnosti mohou také znamenat konec vztahu, a proto je hledání dokonalého partnera obtížné. Ovšem jakmile to (ho nebo ji) najdete, nebudete mít na cestě už žádný problém.

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Blíženci, Vodnáři, Berani, Střelci

Venuše v Raku

Znamení Venuše v Raku stále věří v pravou lásku. Rak bude čekat klidně celý život, až najde toho pravého, a konečně bude moci začít plánovat společnou budoucnost. Venuše v Raku je ve vztahu nejpohodlnější ze všech. Grandiózní, romantická vyznání lásky jsou přesně její gusto! Kromě toho je pro Raka důležité dodržovat přísnou vztahovou sekvenci (nejprve se stěhovat společně, potom manželství a děti). Mějte však na paměti: s Rakem ve znamení Venuše je třeba zacházet opatrně. Každý, kdo si s nimi jednou zahraje, nedostane druhou šanci.

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Rak, Ryby, Štír, Kozoroh, Panna

 

„Co se ti to stalo?,“ volají fanoušci a nemohou uvěřit, jak vypadá Madonna. Podívejte se na fotky, kde byste zpěvačku jen těžko poznali!

svetzeny.cz

Venuše ve Lvu

Ti, kteří se narodili ve Lvu a s Venuší za zády, milují lov - a drama. Jakmile ale svého partnera najdete, jsou Lvi schopni hlubokých citů. Dostat se tam je ale dlouhá cesta, ale nakonec to bude stát za tu námahu. Lev miluje pocit pevného svazku, stejně jako miluje svádění. Víkend často tráví v posteli a sexting je běžnou součástí vztahu. Lvi se také nebojí předvádět svůj vztah na veřejnosti. Venuše z něj dělá věrnou duši, kterou váš partner bude zahrnovat pozorností a láskou na celý život. Stydliví a rezervovaní romantici by se měli vyhýbat tomuto znamení, ale ostatní jsou vítáni!

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Lev, Beran, Střelec, Váhy

Venuše v Panně

Lidé s „venušským“ znamením v Panně jsou skuteční pragmatici. Považují romantiku za přeceňovanou, místo toho si cení upřímnosti a promyšleného plánování života. Hledáte ve vztahu něco skutečného. Není tedy divu, že jsou vybíraví - ale to neznamená, že nehledají pravou lásku. Ačkoli nejsou součástí vztahových fobiků, raději zůstávají nezadaní místo toho, aby měli vztah, ve kterém nejsou vášniví pro druhého partnera. Jakmile Panna najde Jednoho, je věrnou duší, která se nedívá ani doleva, ani doprava. Nejvíce si cení hluboké konverzace, výletů do přírody a vzájemného porozumění.

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Panna, Býk, Kozoroh, Rak

Venuše ve Vahách

Venuše ve znamení zvěrokruhu Váhy žije pro romantiku a lásku. Stanovení si dlouhodobých závazků je pro Váhy samozřejmostí, i když k nim někdy přistupují narychlo. Není neobvyklé, že se svými bývalými partnery zůstávají přáteli, protože s nimi sdílí několik let svého života. Venuše přináší do vztahu Vah rovnováhu, harmonii a klid. Existuje však jedna věc, která pro Váhy nepřichází v úvahu: sebevědomé chování. Pro Váhy je důležité, jak jsou vnímáni na veřejnosti, a proto potřebují partnera, který si těchto věcí také váží.

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Váhy, Beran, Lev, Střelec

Venuše ve Štíru

Vždy chodí do všeho naplno, ať už flirtují nebo mají sex. Venuše přináší Štíru hluboké a intenzivní vztahy. Jeho tajemné chování tvoří většinu jeho kouzla, kterému je těžké uniknout. Přesto Štír nehledá krátkodobé známosti, ale spíše skutečné spojení. Je pro něj velmi důležitá loajalita, která se může rychle změnit v žárlivost. Pro Štíra je zneužití důvěry neodpustitelným přestupkem.

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Štír, Ryby, Panna, Kozoroh

Venuše ve Střelci

Lidé narození s Venuší ve znamení zvěrokruhu Střelec milují zábavu, svobodu a dobrodružství. A běda těm, kteří se snaží okrást Střelce o jeho svobodu! Pro temperamentní svobodné duše není nic horšího, než splynout ve vztahu s partnerem a ztratit svou individualitu. Žijí život podle svých pravidel. Proto je potřeba hodně trpělivosti, abyste pro sebe získali osobu ve Střelci. Nejlepší je spojení se špetkou humoru, poctivosti a nadšení pro neznámo. Beznadějní romantici zde naopak nejsou na místě.

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Střelec, Lev, Beran, Vodnář, Blíženci

 

Celebrity, kterým nahota není cizí. Orlando Bloom vystavil své pozadí v Česku, Emily Ratajkowski se fotí nahoře bez. Co ukázaly další hvězdy?

svetzeny.cz

Venuše v Kozorohu

Venuše v Kozorohu žije pro pospolitost. Tradiční hodnoty, které zahrnují také romantiku, jsou Kozorohem podporovány naplno. Pouze ve stabilním partnerství má pocit, že opravdu dorazil do cíle, takže dává smysl, že jeho celoživotním snem je manželství. Přání Kozoroha: kráčet životem společně se svou vyvolenou jako mocenský pár a překonat všechny překážky, aby společně rostli. Není tedy divu, že život před svatbou a po ní je již naplánován do nejmenších detailů. Dělá vše, co je v jeho silách, aby tyto vysoké standardy splnil. Selhání není pro Kozoroha volbou.

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Kozoroh, Panna, Býk, Rak, Ryby

Venuše ve Vodnáři

Pro Venuši ve Vodnáři je svoboda tím největším dobrem ve vztahu. Tradice a společenská očekávání Vodnáře nezajímají, píše si vlastní pravidla. Může na něj zapůsobit intelektuální konverzace, spontánnost a schopnost nadšení pro nové věci. Temperamentní Vodnář je nejšťastnější v dobrodružném vztahu s partnerem po jeho boku, který je stejně nekonvenční jako oni. Co se Vodnáři vůbec nelíbí, jsou hry, žárlivost a skrývání.

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Vodnář, Blíženci, Střelec, Beran, Lev

Venuše v Rybách

Lidé se znamením Venuše v Rybách jsou romantičtí snílci, kteří rádi chodí bosí po pláži směrem k západu slunce. Romantika je pro ně největší štěstí, a proto Ryby jen čekají, až je konečně najde jejich dokonalý protějšek. Díky těmto romantickým představám má Ryba těžké vztahy. Zvláště každodenní vztahy jsou stresující pro citlivky jakými jsou Ryby, které pak rády prchají. Ryba potřebuje po svém boku partnera, který s dostatečnou oddaností a trpělivostí uklidňuje nevyrovnanou její povahu.

Jste kompatibilní s těmito znameními Venuše: Býk, Panna, Rak, Kozoroh

V neděli nastane modrý úplněk: Nastane chaos, nejvíce ovlivní Býka, Pannu a Vodnáře. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz