Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity, kterým nahota není cizí. Orlando Bloom vystavil své pozadí v Česku, Emily Ratajkowski se fotí nahoře bez. Co ukázaly další hvězdy?

Info ikona
Celebrity

Nahota je hlavním tahounem na sociálních sítích a světové i české celebrity jsou si toho dobře vědomy. Které celebrity propadly trendu dráždivých sexy fotek a těší tím široké publikum na sociální síti Instagram?

 

Orlando Bloom

Herec Orlando Bloom si právě užívá natáčení v České republice a za odměnu si mohli fanoušci užít pohled na nahého herce u řeky Berounky. 

 

Vojtěch Drahokoupil

Jestli byl inspirací pro Vojtu právě Orlando, to nevíme. Jisté ale je, že tento umělec se nestydí a fanynkám to vůbec nevadí!

 

Lizzo

U zpěvačky Lizzo byste složitěji hledali fotku oblečenou. Její profil zdobí jedna odvážná fotka za druhou a zdá se, že fanoušci se jejího tělo nemohou nabažit. 

 

Bella Hadid

Modelka Bella Hadid též nepatří mezi holky stydlivky. Polonahá se ukazuje ráda a pravidelně. Dokážete si představit sociální sítě bez polonahých krásek, které dráždí své sledující?

 

Lady Gaga

Šokovat, to je hlavné krédo této zpěvačky a i u této fotografie se jí to podařilo na výbornou. Zdá se, že je tenká hranice mezi krásnou a pobuřující fotografií. 

 

Miley Cyrus

Miley Cyrus je snad synonymum pro slovo provokující. Zpěvačka, kterou milují po celém světě se toho nebojí a postuje fotky nahoře bez, dole bez a občas přidá i fotku, kde je celá oblečená. Ovšem její marketing funguje skvěle a zpěvačka se těší velké slávě.

 

Sofia Richie

Modelka, která pracovala pro značky jako Tommy Hilfiger, Michael Kors nebo Adidas, není odvážná příliš často, ale když už, tak to rozhodně stojí za to!

 

Kylie Jenner

Všichni z rodiny Kardashian-Jennerů jsou extrémně nestydliví a umějí prodat svoje těla. Sestry vlastní nepřeberné množství značek a profi focení je jeich denní rutinou. Nutno podotknout, že úpravy na fotkách jsou velmi často přehnané a sestry jsou za to ostře kritizovány. 

 

Kendall Jenner

Nejlépe placená modelka světa, Kendall, má rozhodně co ukázat. Její provokující ale vkusné fotky sklízí úspěchy po celém světě a modelka se těší velké oblibě. 

 

Liam Payne

Ex zpěvák z One Direction se ukázal dost odvážně. Ovšem fotku nesdílel on, ale jeho kamarád na svém profilu. 

Pavlína Pořízková v slzách! Modelka se otevřela jako nikdy dřív a je ve všech médiích po celém světě. Co se stalo?

svetzeny.cz

 

Cardi B

Cardi B je další z řad amerických hvězd, které svoji kariéru na nahotě v podstatě postavily. Otázkou zůstává, zda mají tyhle dámy ještě čím překvapit?!

 

Channing Tatum

Existuje oblíbenější herec než Channing Tatum?! Rozhodně ne poté, co zvěřejnil tuto fotku.

 

Kourtney Kardashian

Zase ty Kardashianky. Soutěží dámy mezi s sebou, kdo na nahotu naláká více fanoušků nebo jsou jednoduše všechny stejné? Bezesporu jde o nejslavnější rodinu na světě, kde nechybí pořádné skandály. 

 

Emily Ratajkowski

Slavní, krásná a dokonalá, tak fanoušci mluví o modelce Emily Ratajkowski. A my musíme souhlasit!

 

Rita Ora

Zpěvačka Rita Ora také patří mezi celebrity, které rády provokují. 

 

Nela Slováková

V českých vodách nemůžeme samozřejmě opomenout Nelu Slovákovou, která ví, že má výstavní tělo, a tak ho vystavuje na dovolených, u bazénu nebo ve vaně! 

Celebrity, kterými jsme byli posedlí v 90. letech

svetzeny.cz

Víme, kolik stojí filmové svatby v reálném životě. Například Carrie a pan Božský by se opravdu plácli přes kapsu: více než 3 miliony korun!

svetzeny.cz