Přejít k hlavnímu obsahu

Pavlína Pořízková v slzách! Modelka se otevřela jako nikdy dřív a je ve všech médiích po celém světě. Co se stalo?

Info ikona
Pavlína Pořízková

Supermodelka prozradila, že se cítila zrazena poté, co se dozvěděla, že jí její zesnulý manžel Ric Ocasek vynechal ze své vůle. Podívejte se na fotku, kde je modelka v slzách. Co napsala a jak se cítí?

Pavlína Pořízková udržuje svoji sociální síť Instagram velice autentickou. To potvrdila fotografie, kterou sdílela se svými fanoušky. Měsíc po potvrzení rozchodu s Aaronem Sorkinem a více než rok a půl poté, co náhle zemřel její manžel, Ric Ocasek, v září 2019, tady máme krásku, která pláče na svém Instagramu. Pavlína Pořízková, které je 56 let a stále má výstavní figuru, se otevřela svým fanouškům a nám je tak jasné, že být slavný a bohatý ještě neznamená být šťastný.

Co napsala?

Vím, že vás všechny baví šťastné příspěvky, když vidíte, jak se lidé zvedají, oprašují si kalhoty a vracejí se zpátky do sedla, to vše s úsměvem, abyste věděli, že tento pád z nich udělal silnější a lepší lidi,“ začala Pavlína. „Ale. Každý den není šťastný den na cestě k uzdravení. Důvěra, poté co byla zrazena, se zdá být tak vzdálená jako výstřel do vesmíru. Oprava. Je snazší vidět , jak jsem vystřelena do vesmíru.

Pořízková pokračovala: „Když tě někdo zradí - něco slíbí, jen aby ten slib pak porušil bez tvé účasti - byl jsi zaslepený. Důvěřoval jsi někomu, koho miluješ, a teď je veškerá láska pochybná.

Dovětek dojal fanoušky

Láska však není možná bez důvěry. A svět bez lásky nemá cenu žít. (Všechny druhy lásky),“ napsala. „Co má tedy člověk dělat, když chce zůstat otevřený, ale vítr zrady stále bouchá do dveří? Hádám - možná - jít ven a čelit tomu počasí?“

Modelka svůj titulek ukončila lehčí poznámkou, žertovala, že bude v „metaforické skříni pod vrstvami ochrany“ a přiznala, že zveřejnění plačícího selfie na Instagramu je ve skutečnosti „vrcholem narcismu“.

Fanoušci a následovníci Porizkové vyjádřili soustrast a chválili její upřímnost v sekci komentářů: "Bože, miluji tě! Děkuji za sdílení vaší zranitelnosti. TO je odvaha." napsal jeden z fanoušků.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.