Přejít k hlavnímu obsahu

„Co se ti to stalo?“ volají fanoušci a nemohou uvěřit, jak vypadá Madonna. Podívejte se na fotky, kde byste zpěvačku jen těžko poznali!

Madonna je ikona celá desetiletí a možná právě proto má zřejmě panickou hrůzu ze stárnutí. Jak jinak si vysvětlit její proměnu? Nápadně se podobná klanu Kardashianů, a tak se zdá, že Kim a její rodina neudávají trendy pouze v módě, ale i ve tvaru obličeje, velikosti rtů atd.

Obličej bez jediné vrásky, úzká brada, plné rty a na Madonnu nezvykle velké oči. Proměnu mnoho fanoušků kvituje, ale většina z nich se neudrží a okomentuje zpěvaččinu vizáž. Madonně bude brzy 63 let, ale podle fotografií bychom jí hádali tak 40.

 

Trend „foxy eyes“ neboli liščí oči neminul řadu celebrit a zdá se, že podle plastického chirurga ani Madonna nezůstala pozadu.

Její tvář získala mladistvější tvar díky „obrácenému trojúhelníku“, což je opak typického trojúhelníkového tvaru, který obvykle začínáme vidět, když se žena dostane do čtyřicítky. Špičatá brada a vysoké lícní kosti naznačují výplň v bradě, aby se zúžila a poskytla vzhled vyšších lícních kostí, který se pak zužuje až do spodní části obličeje. Potenciálně má také výplň ve rtech, což vyváží její obličejové rysy.

Není jisté, jak skutečné jsou její fotky na Instagramu. Co je realita a co je přehnaně vyfiltrovaná fotka? Madonna ale přesně ví, co dělá. Provokuje, jak je jejím dobrým zvykem. Jak říká její manažer, svůj obraz má vždy pod kontrolou. Je to MADONNA.

Nezáleží na tom, zda se vám líbí, co vidíte, nebo si myslíte, že zašla příliš daleko. Sláva je, že si může dělat, co chce, je to její rozhodnutí, její volba, její právo.

Nepřipomíná vám Madonna někoho?

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Pavlína Pořízková v slzách! Modelka se otevřela jako nikdy dřív a je ve všech médiích po celém světě. Co se stalo?

Supermodelka prozradila, že se cítila zrazena poté, co se dozvěděla, že jí její zesnulý manžel Ric Ocasek vynechal ze své vůle. Podívejte se na fotku, kde je modelka v slzách. Co napsala a jak se cítí?
svetzeny.cz