Přejít k hlavnímu obsahu

Madonna oslavila své 63. narozeniny! Čas trávila s dětmi, výrazně mladším partnerem, kamarády a zmrzlinou

Info ikona
Madonna

Madonna s fanoušky sdílela fotografie a video svých přátel a rodiny, když o víkendu oslavovala svoje 63. narozeniny. Nebyla by to Madonna, aby její příspěvky nebyly tak trochu sexy, a tak trochu provokativní. Podívejte se sami!

„Všechno nejlepší k narozeninám!,“ píšou fanoušci z celého světa a s údivem sledují fotky a videa z narozenin této popové královny. Narozeniny oslavila zpěvačka po boku svého přítele Ahlamalika Williamse, kterému je 27 let. U narozenin nechybělo ani Madonniných šest dětí a spousta blízkých přátel.

„Nechť započnou narozeninové hry,“ napsala Madonna k narozeninovým fotografiím. Ještě předtím sdílela fotku s popiskem, kde se svěřila, co pro ni narozeniny znamenají. „Narozeniny jsou nejlepším časem k reflexi, vděčnosti a sebezkoumání,“ napsala k fotce, kde není téměř vidět.

Mezi gratulanty nechyběla třeba Donatella Versace. „Všechno nejlepší k narozeninám jedné jediné! Vypadáš úchvatně!!!“.

Madonna bude mít vlastní dokument

Už odpočítáváme dny do premiéry jejího dokumentárního filmu MADAME X , který by měl být uveden na Paramount+ od 8. října.

V rámci svých narozeninových oslav Madonna oznámila, že jejím narozeninovým přáním je, aby si přátelé a fanoušci "koupili" postel v nemocnici Mercy James Center v Malawi, aby tak zajistili, že nemocným nebo zraněným dětem bude v africké zemi poskytována potřebná péče.

Narozeninové video

Nebyla by to Madonna, aby alespoň trochu neprovokovala. Ona a zmrzlina, to jehříšná dvojice. Podívejte se sami: