Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěvačka Madonna prošla razantní proměnou. Z blondýny je dlouhovlasá zrzka

Info ikona
Madonna

Madonna (64) je ikona v hudebním světě, ale udává trendy také v módě. Roky, možná desetiletí, ji známe jako blondýnku s odrosty, tomu je ovšem nyní konec. Zpěvačka se ukázala v New Yorku na týdnu módy jako zrzka.

Madonna ví, jak šokovat. Buď se fotí nahá, nebo provokativně pózuje na záchodcích, nebo mění svoji image. Tentokrát zvolila třetí variantu a fanoušci jsou bez sebe. Z blondýnky se stala dlouhovlasou zrzkou a proměna je to vskutku razantní.

Šokovala barvou vlasů, ale i chováním

Možná si říkáte, že Madonna už nemůže překvapit. Ale ano, může. I dle fotek můžete vidět, že gesta a projevy náklonosti komentují některí jako "přehnané". Ačkoli existuje na tom světě něco, co je pro Madonnu tabu?  

Nejdu o paruku, ale novou image

Z newyorského týdne módy vyšlo nespočet beauty trendů, ale jeden z našich oblíbených vznikl přímo v první řadě mezi diváky. Na show Toma Forda dorazila jediná Madonna s výrazně jiným vzhledem, než jsme zvyklí – a mnoha centimetry prodloužených vlasů. Nový vzhled však není jen pro týden módy, zpěvačka se s novými vlasy objeví ve svém připravovaném hudebním videoklipu. Jedná se o remix skladby „Hung Up“ s názvem „Hung Up on Tokischa“.

Experimentování s vlasy jí není cizí

I když jsme všichni milovali její „růžovou chvíli“, měděná je ideální pro nadcházející podzim. A i když to byl okamžik, co byla zpěvačka „Material Girl“ zrzka, není to poprvé, co si pohrává s tímto odstínem. V letech 1997 a 1998 její vlasy již okusily, co to je být zrzka.

Ať se vám proměna líbí, nebo ne, jedno Madonně uznat musíme. Jednoduše ví, jak zaujmout.

Zdroj článku