Přejít k hlavnímu obsahu

Zpěvačka Madonna prošla razantní proměnou. Z blondýny je dlouhovlasá zrzka

Madonna (64) je ikona v hudebním světě, ale udává trendy také v módě. Roky, možná desetiletí, ji známe jako blondýnku s odrosty, tomu je ovšem nyní konec. Zpěvačka se ukázala v New Yorku na týdnu módy jako zrzka.

Madonna ví, jak šokovat. Buď se fotí nahá, nebo provokativně pózuje na záchodcích, nebo mění svoji image. Tentokrát zvolila třetí variantu a fanoušci jsou bez sebe. Z blondýnky se stala dlouhovlasou zrzkou a proměna je to vskutku razantní.

Šokovala barvou vlasů, ale i chováním

Možná si říkáte, že Madonna už nemůže překvapit. Ale ano, může. I dle fotek můžete vidět, že gesta a projevy náklonosti komentují některí jako "přehnané". Ačkoli existuje na tom světě něco, co je pro Madonnu tabu?  

Madonna v průběhu let

Nejdu o paruku, ale novou image

Z newyorského týdne módy vyšlo nespočet beauty trendů, ale jeden z našich oblíbených vznikl přímo v první řadě mezi diváky. Na show Toma Forda dorazila jediná Madonna s výrazně jiným vzhledem, než jsme zvyklí – a mnoha centimetry prodloužených vlasů. Nový vzhled však není jen pro týden módy, zpěvačka se s novými vlasy objeví ve svém připravovaném hudebním videoklipu. Jedná se o remix skladby „Hung Up“ s názvem „Hung Up on Tokischa“.

Zamilovaná Veronika Žilková se poprvé ukázala se svým milým. Její nová láska prý vypadá jako Suchánek

Herečka Herečka Veronika Žilková (60) zažívá pořádně krušný rok. Osud jí přihrál do cesty životní překážku v podobě veřejného rozvodu, nyní je ale důvod, proč se může oblíbená umělkyně zase smát! Má totiž novou lásku!
svetzeny.cz

Experimentování s vlasy jí není cizí

I když jsme všichni milovali její „růžovou chvíli“, měděná je ideální pro nadcházející podzim. A i když to byl okamžik, co byla zpěvačka „Material Girl“ zrzka, není to poprvé, co si pohrává s tímto odstínem. V letech 1997 a 1998 její vlasy již okusily, co to je být zrzka.

Ať se vám proměna líbí, nebo ne, jedno Madonně uznat musíme. Jednoduše ví, jak zaujmout.

Zdroj článku