Přejít k hlavnímu obsahu

Zamilovaná Veronika Žilková se poprvé ukázala se svým milým. Její nová láska prý vypadá jako Suchánek

Herečka Herečka Veronika Žilková (60) zažívá pořádně krušný rok. Osud jí přihrál do cesty životní překážku v podobě veřejného rozvodu, nyní je ale důvod, proč se může oblíbená umělkyně zase smát! Má totiž novou lásku!

Nová láska kvete

Veronika Žilková zažívá šťastné chvíle po boku nového přítele. Netrvalo dlouho a herečka našla během zkoušení muzikálu novou lásku. Už se tím úplně netajíme… Ano, někoho jsem potkala. Někoho z úplně jiného světa. Potkala jsem bývalého rockera, basáka ze slavné kapely Argema,“ řekla Žilková Showtimu na CNN Prima News.

Tentokrát si herečka nechala detaily seznámení pro sebe, ale přiznala, že jejich setkání je opravdová náhoda. „Říká se, že nic není náhoda, ale my jsme se potkali opravdu náhodou. Tak uvidíme... Dobrá zpráva je, že zase žiju,“ dodala Žilková.
 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

padníci se jen hrnuli

O nápadníky Žilková neměla nouzi nikdy! Poté, co se jí v březnu rozpadlo manželství s Martinem Stropnickým, chodilo jí mnoho návrhů na Instagramu. "Na Instagramu mám spoustu nabídek na rande, k sňatku, a to teda je velmi zábavný," řekla Super.cz Veronika.

Lamač dívčích srdcí Hugh Grant se po delší době ukázal na veřejnosti. Vlasy mu zbělely, elegance zůstala

Oblíbený britský herec Hugh Grant, který očaroval srdce ne jedné mladé dívce, se ukázal v romantických Benátkách po boku své ženy. Podívejte se, jak to herci sluší v jeho 62. letech!
svetzeny.cz

Kdo je pan tajemný?

Josef Holomáč, který zrovna neplní články bulvárních plátků je hudebník a vsadíme se, že onu kapelu rozhodně budete znát! Baskytarista Holomáč byl jedním ze zakládajících členů rockové kapely Argema. Kapelu vznikla v roce 1982. Hudebník Josef se narodil  17. února 1960 u Hodonína a je tedy o dva roky starší než Veronika.

K první společné fotce napsala: „Přeju Vám všem, kdo jste singl, ať taky někoho potkáte.“ Desítky gratulací se jen hrnou a fanoušci mají radost, že je herečka šťastná po boku nového partnera! Někteří poznamenali, že je hudebník podobný herecké hvězdě Michalu Suchánkovi. 

Zdroj článku