Přejít k hlavnímu obsahu

Lamač dívčích srdcí Hugh Grant se po delší době ukázal na veřejnosti. Vlasy mu zbělely, elegance zůstala

Oblíbený britský herec Hugh Grant, který očaroval srdce ne jedné mladé dívce, se ukázal v romantických Benátkách po boku své ženy. Podívejte se, jak to herci sluší v jeho 62. letech!

Herec oslavil 62. narozeniny

Fešák Hugh Grant sice stále žije v našich srdcích jako Daniel Cleaver z Deníku Bridget Jones, ovšem realita je jiná. V září oslavil 62. narozeniny a v posledních letech se po něm slehla zem. Herec je pětinásobný otec a před pár lety se "na stará kolena" oženil se svojí životní láskou. "Měl jsem to udělat dávno. Jsem šťastnej chlap. Mám skvělou ženu, miluju ji," liboval si herec, když vyprávěl v talk show Today o své manželce.

Manželství je nesmysl, ale...

"Nerad jsem Annu na letišti nechával za sebou spolu s chůvami ve frontě pro přistěhovalce, zatímco já jsem prošel jinou chodbou společně s dětmi. Nebylo to správné. Já i moje manželka sice věříme, že manželství je nesmysl, ale svatba byla nakonec praktická a byl to další hezký a nezapomenutelný moment v našem vztahu."

 

Hugh Grant v průběhu let
Mohlo by se vám líbit

Drama v rodině Charlieho Sheena: Jeho dcera i exmanželka si zakládají účty na sociální síti pro dospělé

Ne vždy jsou rodiče jednotní v názorech na výchovu svých dětí. Pokud jsou rozvedení, může to být ještě složitější, protože jeden něco dovolí a druhý na to, obvykle, nemá moc velký vliv. A co dělat, když nesouhlasíte s rozhodnutím dítěte, kterému už bylo osmnáct? Možná i to nyní řeší Charlie Sheen.
svetzeny.cz

Romantika v Benátkách

Hugh vyrazil tento týden do italských Benátek a užívá si volné chvíle se svojí manželkou. Vyrazil na Autodromo Nazionale Monza na Grand Prix F1 v Itálii, ale také na procházku malebnými uličkami Benátek. Hugh miluje eleganci a tomu odpovídá i jeho oděv, který můžete vidět v naší galerii. Šedivé vlasy mu sluší stejně, jako jeho dřívější hnědá barva a nutno podotknout, že jako mnoho mužů, i on "zraje jako víno".

Vztah plný dramatu

Ačkoli notoricky střežič soukromí Grant držel většinu podrobností o svém vztahu s Annou pod pokličkou, jejich historie sahá minimálně do začátku roku 2012, kdy porodila jejich první společné dítě (a Grantovo druhé), syna jménem John. Jen o několik měsíců později, v prosinci 2012, Grant přivítal dalšího syna Felixe s jinou ženou-Tinglan Hong, která je také matkou Grantova prvního dítěte, dcery jménem Tabitha narozené v září 2011.

Podrobnosti vztahu Granta a Anny se řešily na začátku roku 2014, kdy několik zpravodajských kanálů objevilo, že Grant byl přidán do rodného listu jeho syna někdy v roce 2013. Do té doby se však pár rozešel, ačkoli Grant prozradil v září 2014, že Anna Ebersteinová a jejich dítě žili poblíž něj v Londýně. "Jsme velmi dobří přátelé a ona je velmi dobrá matka," řekl tehdy. Pohádka má ale nakonec šťastný konec a dvojice si v roce 2018 řekla své "ano"! Grantovi bylo tehdy 57 let a jedná se o jeho první (snad i poslední) sňatek.

Zdroj článku