Přejít k hlavnímu obsahu

Drama v rodině Charlieho Sheena: Jeho dcera i exmanželka si zakládají účty na sociální síti pro dospělé

Ne vždy jsou rodiče jednotní v názorech na výchovu svých dětí. Pokud jsou rozvedení, může to být ještě složitější, protože jeden něco dovolí a druhý na to, obvykle, nemá moc velký vliv. A co dělat, když nesouhlasíte s rozhodnutím dítěte, kterému už bylo osmnáct? Možná i to nyní řeší Charlie Sheen.

Ačkoliv známý playboy a bouřlivák, který zažil nejeden skandál není z těch, který by asi měl kritizovat zveřejňování polonahých fotek, když se jedná o vlastní dceru, jde vše stranou. Na začátku prázdnin rozvířila bývalá dvojice Sheen - Richards stojaté vody showbyznysu, když si vyměňovali názory ohledně chování jejich dcery. Ta se rozhodla založit si účet na placené platformě OnlyFans, o které se všeobecně traduje, že zde lidé sdílejí odvážný obsah, obvykle obsah pro dospělé. 

Sami Sheen - mám účet na OnlyFans

Mladá dívka v březnu oslavila 18 narozeniny a je tedy dospělá. Na její rozhodnutí rodiče už moc vliv nemají. Svým fanouškům na Instagramu se svěřila, že zakládá účet na výše zmíněné platformě. Na to konto přispěchala její matka, herečka Denise Richards, která ji povzbuzovala. “Sami, vždy tě budu podporovat a vždy ti budu krýt záda. Miluji tě” okomentovala její rozhodnutí. Co na to taťka Sheen? Ten takové nadšení jako jeho ex manželka nesdílel. “Tohle neschvaluji, ale nejsem schopen tomuto zabránit. Apeluji však na dceru, aby sdílela elegantní a kreativní obsah a neobětovala svou důstojnost” prohlásil známý bouřlivák, který dodal “Je jí 18 let, žije se svou matkou. Toto by se pod mou střechou nestalo.

 

Sami Sheen se předvedla fanouškům na OnlyFans
Mohlo by se vám líbit

Lásky z archivu: Charlie Sheen a Denise Richards. Manželství plné násilí, alkoholu a tvrdých drog

Vztah mezi Charlie Sheenem a Denise Richards je už řadu let jako na horské dráze. Jednu chvíli spolu vychází a pak se k smrti nenávidí. Přitom to vše začalo tak slibně, Denise Richards věřila, že dokáže zkrotit nenapravitelného hollywoodského sukničkáře. Jenže manželství brzy začalo skřípat. Pojďme zavzpomínat na tento známý hollywoodský pár.
svetzeny.cz

Máma Richards se brání

Prohlášení Charlieho Sheena, se kterým Richards byla vdaná v letech 2002 až 2006, se jí zjevně hodně dotklo. Ihned tedy přispěchala se svým vlastním prohlášením, které jejich dceru podporuje a poukazuje na fakt, že dcera už je dospělá. “Sami je 18 let a toto rozhodnutí nebylo založeno na tom, ve kterém domě žije. Jediné, co mohu jako rodič udělat, je vést ji a věřit jejímu úsudku, ale ona se rozhoduje sama” uvedla herečka. Také se vyjádřila, že by si přála mít takové sebevědomí jako její dcera. “Musím říct, že bych si přála mít takovou sebedůvěru, jako moje osmnáctiletá dcera” pokračovala.

Nejsme v pozici soudců

Vypadá to, že Richards se umí ohlédnout za svou minulostí. “Nemohu soudit volby své dcery. Pózovala jsem třeba v Playboy. Upřímně řečeno, její otec by také neměl být tak odsuzující” dodala a narážela tak na fakt, že právě Charlie Sheen má v očích veřejnosti komplikovanou minulost a pověst bouřliváka. Co myslíte, má Denise pravdu?

 

Mohlo by se vám líbit

Shledání roku: Leoš Mareš ukázal babičku, maminku i dceru Alex. Dojemné video jejich setkání boří internet

Leoš Mareš (46) ví, jak své fanoušky neustále překvapovat a dojímat. Tentokrát si vzal na pomoc babičku, maminku a dcerku Alex. Ve videu natočil jejich setkání a i fanoušci se shodují, že se nedokázali ubránit slzám.
svetzeny.cz

Obhajoba OnlyFans

Jako správná matka přispěchala také s argumenty, které její dceru obhajují a tím v podstatě obhajuje celou myšlenku OnlyFans. “V posledních měsících jsem se dozvěděla o OnlyFans a není neobvyklé vydělávat peníze na Instagramu nebo Twitteru. Je rozdíl v tom, že zveřejníme svou fotku v bikinách na IG? Všichni to děláme. Jsem si docela jistá, že IG, Twitter a Facebok si vedou docela dobře a mají z nás zisky” pokračovala. “Je špatné to ovládat a také zpeněžit? Promiňte, ale když můžu dostat zaplaceno a v mém věku? Vidět mě v bikinách?? Možná bych si měla otevřít vlastní účet” vtipkovala.

Richards na OnlyFans a Sheen měnící názor

Několik dní poté, co Charlie Sheen kritizoval svou bývalou manželku Denise Richards za to, že umožnila jejich dceři připojit se k OnlyFans, si sama herečka vytvořila na této platformě účet. ”Připraveno… je to tady” napsala na svůj Instagram. Sheen později přišel s tím, že změnil názor. “Denise osvětlila řadu významných bodů, které jsem ve svém spěchu přehlédl a zavrhl. Nyní víc než kdy jindy je důležité, aby Sami měla jednotnou rodičovskou podporu, na kterou se může spolehnout, když se pouští do tohoto nového dobrodružství. Od této chvíle toho bude mít hojně” takže konec dobrý, všechno dobré? No, uvidíme.

 

Zdroj článku