Přejít k hlavnímu obsahu

Manželka George Clooneyho, Amal, prozradila fanouškům, jaký mají vztah: Rodina vyvažuje těžkou práci

Info ikona
George Clooney

"Je to radost nad rámec všeho, co jsem si kdy dokázal představit."

Právnička v oblasti lidských práv Amal Clooney je oceněna jako jedna z žen roku 2022 časopisu Time, která se pojí se jmény jako Kacey Musgraves, Kerry Washington, MJ Rodriguez a Amanda Gorman. Časopis nazývá neuvěřitelnou skupinu „mimořádnými vůdci“, kteří chtějí udělat ze světa spravedlivější místo pro všechny. Během svého rozhovoru Clooney poznamenala, že byla schopna dělat to, co dělá (víte, věci jako zastupování Arménie v případu proti arménské genocidě a členství ve Výboru OSN pro lidská práva) díky svému "podpůrnému systému", který zahrnuje především manžela George Clooneyho. 

Amal a George se vzali v roce 2014 a mají dvojčata Alexandra a Ellu. Vysvětluje, že tím, že je s ní rodina, vyvažuje to všechnu „těžkou“ práci a další povinnosti. 

"Manželství je úžasné," řekla. "Mám ve svém manželovi partnera, který je neuvěřitelně inspirativní a podporuje nás, a máme domov plný lásky a smíchu. Je to radost nad rámec všeho, co jsem si kdy dokázala představit. Cítím se tak šťastná, že jsem našla velkou lásku ve svém životě, a že jsem matka."

Amal poznamenala, že ví, že lidé se obecně více zajímají o její manželství a její děti než o její humanitární práci, ale také vidí, že se to začíná postupně měnit.

"Nemůžu to ovládat. Můj přístup je prostě se tím nezabývat a pokračovat ve své práci a životě a doufat, že mě moje činy doženou," řekla. 

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.