Přejít k hlavnímu obsahu

Lásky z archivu: Charlie Sheen a Denise Richards. Manželství plné násilí, alkoholu a tvrdých drog

Vztah mezi Charlie Sheenem a Denise Richards je už řadu let jako na horské dráze. Jednu chvíli spolu vychází a pak se k smrti nenávidí. Přitom to vše začalo tak slibně, Denise Richards věřila, že dokáže zkrotit nenapravitelného hollywoodského sukničkáře. Jenže manželství brzy začalo skřípat. Pojďme zavzpomínat na tento známý hollywoodský pár.

Slibný začátek

Charlie Sheen i Denise Richards se seznámili při natáčení komedie Zeptejte se Cindy. Charlie Sheen tam hraje zkrachovalého burzovního makléře, který se musí spokojit s novou prací – psaním článků pro zklamané ženy, kde píše pod ženským pseudonymem Cindy. Denise Richards si ve filmu zahrála roli jeho přítelkyně, která mu dá kopačky. Ale jiskra nepřeskočila mezi herci ihned, trvalo to rok, než spolu začali randit. Pak už věci nabraly rychlý spád. Denise se svěřila, že tehdy jí už na prvním rande připadalo, že Charlie je pro ni ten pravý, a tak když ji na konci roku 2001 požádal o ruku, byla štěstím bez sebe.

 

Manželství

O rok na to se konala svatba, a to přestože Denise různí lidé od vztahu odrazovali. Charlie Sheen byl totiž známý sukničkář, jehož ložnicí prošlo nespočet žen. Herec se ale dušoval, že se kvůli Denise změnil a ona mu to slepě věřila: „Zamilovala jsem se do toho, kým byl, když jsem ho potkala. Silného muže, který si umí připustit své slabé stránky a pracovat na nich.“ Zpočátku skutečně jejich vztah působil idylicky. V roce 2003 si spolu zahráli ve známé komedii Scary Movie 3. Navíc na premiéře filmu už bylo vidět, že se Denise pod šaty rýsuje těhotenské bříško a pár potvrdil, že čekají prvního potomka. Jejich dcera Sam se narodila v březnu roku 2004.

Lásky z archivu: Jude Law a Sienna Miller: Vztah ukončila rána, která Siennu dostala na kolena

Zamilovali se do sebe během natáčení romantické komedie, bleskurychle se zasnoubili a vše bylo sluncem zalité. Pak ale přišla rána, která Siennu Miller dostala na kolena. Ač se oba dva snažili vztah ještě vzkřísit, bylo to marné. Zavzpomínejte na jeden z nejkrásnějších hollywoodských párů všech dob.
svetzeny.cz

Rozvod byl jen začátek

V roce 2005 Denise Richards požádala o rozvod. A to přestože byla v šestém měsíci těhotenství a čekala jejich druhou společnou dceru Lolu. Denise během rozvodu obvinila Charlieho ze závislosti na lécích a alkoholu, násilí, nesnesitelných výkyvů nálad, nadměrného sledování pornografie a gamblingu. Denise se svěřila, že už od počátku nebylo jejich manželství vůbec idylické a kvůli výše zmíněným věcem se začalo rozpadat, sotva vzniklo. Denise přesto nějaký čas vydržela všechno snášet, protože Charlieho skutečně milovala a byl to otec jejích dcer. V jednom rozhovoru se svěřila, že ji velmi mrzí, kam se jejich vztah tehdy dostal a také, že by si přála mít obraceč času, aby to nikdy nedošlo tak daleko.

 

Válka přes sociální média, HIV a soud

Manželství bylo rozvedeno už v roce 2006 a od té doby se mohlo zdát, že oba herci jsou schopni fungovat jako rodiče a hodit minulost za hlavu. V roce 2012 dokonce vyrazili na společnou rodinnou dovolenou do Mexika, kdy média spekulovala o tom, že to možná dali znovu dohromady. Herci to razantně odmítli s tím, že jsou jen velmi dobří přátelé, nic víc. V roce 2015 už bylo nad slunce jasné, že se happy end nekoná. Charlie Sheen se totiž ostře začal strefovat do své bývalé ženy na sociálních sítích. Mimojiné ji nazval nejhorší matkou na světě, přesto však Denise odpověděla v klidu: „Čím méně budete reagovat na negativní lidi, tím klidnější bude váš život.“

Ve stejném roce také Charlie Sheen rozpoutal mediální bouři, když přiznal, že je HIV pozitivní. O tom však údajně měla jeho bývalá manželka vědět. Denise se i přes všechno, co jí Charlie udělal, rozhodla být mu oporou a přestěhovala se poblíž. Ale i její trpělivost měla své meze a v roce 2016 ho zažalovala za to, že neplatil výživné v adekvátní výši na děti. Namísto toho měl herec ze svých výdelků platit dluhy a také svůj „extravagantní životní styl“. V současné době by jejich spory již měly být urovnány, otázkou je, kdy se to zase změní, protože jejich vztah je po celou dobu jako na horské dráze. Denise Richards se podruhé vdala a opět si vzala svého hereckého kolegu, s manželem Aaronem Phypersem je nyní velmi šťastná a adoptovali spolu dceru Eloise. Charlie Sheen momentálně randí s mladou herečkou Julií Stambler.

Dny Marianne startují nově i na jaře. Nepropásněte je!

Nejznámější nákupní akci roku vám nemusíme představovat, novinkou ale je, že výhodné nákupy si můžete nyní užít i na jaře! Tak neváhejte a skočte si pro dubnovou Marianne se slevovými kupony.
svetzeny.cz

Sharon Stone se rozpovídala ve své nové knize a popsala drsnou realitu Hollywoodu: Facky i nucený sex!

Sharon Stone se ve věku 63 let rozhodla vydat paměti, své zážitky sepsala do knihy Krása žít dvakrát. A zatím vyplouvá na povrch jedna pikantnost za druhou. Herečka se svěřila s tím, co se děje v zákulisí hollywoodských filmů. Po přečtení jejích zážitků už nebudete povolání herečky vnímat jako snové.
svetzeny.cz

Celebrity pod zámkem: Tyto celebrity v minulosti skončily ve vězení

Zákon měří všem stejně, a tak se vězení nevyhnou ani slavné osobnosti. A že jsou to mnohdy pěkná kvítka! Nejčastěji se do něj dostávají za řízení pod vlivem návykových látek, napadení a přechovávání drog. Možná vás překvapí, které celebrity se ocitly pod zámkem a z jakých důvodů.
svetzeny.cz