Přejít k hlavnímu obsahu

Lásky z archivu: Jude Law a Sienna Miller: Vztah ukončila rána, která Siennu dostala na kolena

Info ikona
Jude law sienna miller

Zamilovali se do sebe během natáčení romantické komedie, bleskurychle se zasnoubili a vše bylo sluncem zalité. Pak ale přišla rána, která Siennu Miller dostala na kolena. Ač se oba dva snažili vztah ještě vzkřísit, bylo to marné. Zavzpomínejte na jeden z nejkrásnějších hollywoodských párů všech dob.

Začátky

Pár se stejně jako řada hollywoodských dvojic dal dohromady při natáčení filmu. Stalo se tak v roce 2004, kdy spolu natáčeli komedii Zlatíčko. Jude Law v něm hraje sukničkáře jménem Alfie, který si plnými doušky užívá života a je závislý na sexu. Sienna Miller zde hraje Nikki, do které se Alfie hluboce zamiluje. Kdyby jen tehdy Sienna Miller věděla, že má Jude Law ke své filmové roli povahově hodně blízko, ušetřila by si do budoucna velké trápení. Ale Sienna se do svého hereckého kolegy upřímně zamilovala, a když ji ten samý rok o Vánocích požádal o ruku, souhlasila. Pár se okamžitě začal objevovat na titulních stránkách časopisů, které jim štěstí přály a popisovaly je jako jeden z nejkrásnějších párů Hollywoodu.

Lásky z archivu: Bruce Willis a Demi Moore. Skutečné šokující důvody rozvodu, které ukončily 11 leté manželství

svetzeny.cz

Podváděl ji s chůvou, ona jeho s Bondem

Idylický začátek vztahu a přípravy svatby zhatila aféra, kdy se provalilo, že Jude Law byl Sienně Miller nevěrný s chůvou svých dětí, které má z předchozího manželství. Stalo se tak navíc krátce po zásnubách. Sienně se zhroutil svět. Nejen, že ji neustále naháněli bulvární novináři v honbě za senzací, ale také tento skandál zcela zastínil její vysněné herecké angažmá v Shakespearově divadelní komedii Jak se vám líbí. Herečka se svěřila, že vystupovat každý večer s úsměvem na tváři před 800 diváky v době, kdy si procházela takto traumatickou záležitostí, byla jedna z nejtěžších věcí v jejím životě. Sienna Miller byla v takovém stresu, že si údajně doteď přesně nepamatuje, co se následujících 6 týdnů po tomto zjištění dělo.

Jude Law se rozhodl utnout spekulace, k nevěře se věřejně přiznat a Sienně se omluvit. Uvedl, že se za to hluboce stydí a celá záležitost ho mrzí. Zároveň dodal, že ví, že jeho chování to neospravedlňuje a požádal média o respektování soukromí. To však nerespektovala Daisy Wright, chůva, se kterou měl herec poměr. V rozhovoru pro Daily Mail se ohradila proti tomu, že to byl jednorázový úlet a postěžovala si, že jakmile se na to přišlo, Jude Law se k ní zcela přestal hlásit. Prozradila i detaily jejich posledního sexu: „Byly tři hodiny ráno a Jude mi řekl, že dům je velký, kdybych se cítila osamělá, mohu se za ním přijít podívat. Za chvíli jsem za ním přišla do ložnice a tam jsme měli sex, dvakrát, než jsme usnuli. V pět ráno nás vzbudilo jedno z jeho dětí. V tu ránu jsem ztuhla, ale Jude nevypadal znepokojeně.“

Hvězda Přátel, Jennifer Aniston, nechala fanoušky nahlédnout do svého domu. Ten pohled vás dostane

svetzeny.cz

Ačkoliv to herečka dodnes popírá, údajně mu měla nevěru oplatit. Stát se tak mělo při natáčení thrilleru Po krk v extázi, kde hlavní roli hrál Daniel Craig, známý představitel filmového Jamese Bonda. To, že herci zřejmě byli víc než kolegové, bylo odhaleno při hackerském útoku na Siennin telefon. Hackeři zveřejnili nahrávku, kde Sienna říká Craigovi: „Ahoj. To jsem já. Nemůžu mluvit. Jsem v Groucho s Judem. Miluji tě.“ Herečka však dodnes tvrdí, že byli a jsou pouze přátelé.

Zrušení zásnub a rozpad vztahu

Jejich vztah tíhu událostí neunesl a pár v roce 2006 oficiálně oznámil, že se jejich zasnoubení ruší. To však nebyl konec jejich příběhu. Pár se to pokusil dát to znovu dohromady v roce 2009. Bohužel druhá šance nevyšla a oba dva se definitivně rozhodli, že půjdou od sebe. Jude Law je dnes šťastně ženatý s psycholožkou Phillipou Coan. Jejich manželství zatím skandály neprovází, v loňském roce mu manželka porodila syna Rudyho. Sienně Miller se bohužel stále lepí smůla na paty. Minulý rok se rozešla se snoubencem Lucasem Zwirnerem, důvodem měla být jeho nevyspělost. Nadále tedy zůstává svobodnou matkou malé Marlowe, jejíž otec je herec Tom Sturridge.

Lásky z archivu: Ben Affleck a Jennifer Lopez. Velká láska, kterou zničila média

svetzeny.cz

Lásky z archivu: Tom Cruise a Katie Holmes

svetzeny.cz