Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity pod zámkem: Tyto celebrity v minulosti skončily ve vězení!

Info ikona
Revai_McCartney

Zákon měří všem stejně, a tak se vězení nevyhnou ani slavné osobnosti. A že jsou to mnohdy pěkná kvítka! Nejčastěji se do něj dostávají za řízení pod vlivem návykových látek, napadení a přechovávání drog. Možná vás překvapí, které celebrity se ocitly pod zámkem a z jakých důvodů.

Michelle Rodriguez řídila rychle a zběsile

Herečku si budete pamatovat z kultovního seriálu Ztracení. Známá je i svou rolí ve filmové sérii Rychle a zběsile, kde hraje členku gangu Letty, která se účastní nelegálních závodů aut. A i ve skutečnosti herečka řídí „rychle a zběsile“, bohužel i pod vlivem alkoholu. Průšvihy se s herečkou táhnou od roku 2004, kdy ji policie zatkla, protože řídila pod vlivem alkoholu. Tehdy měla na výběr mezi vězením a veřejně prospěšnými pracemi, samozřejmě dala přednost druhé možnosti. Jenže Michelle Rodriguez porušila podmínku toho, že se bude léčit ze závislosti na alkoholu a třikrát byla popíjet, na což se přišlo, jelikož měla na sobě zařízení, které obsah alkoholu monitorovalo. A tak ji nakonec soud za porušení podmínky poslal do vězení. Nakonec si herečka z důvodu přeplněnosti věznice odseděla pouhých 18 dní z původních 6 měsíců.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Marka Wahlberga odsoudili za ublížení na zdraví

Mark Wahlberg je dnes slavným hollywoodských hercem, kterého zná celý svět. Mezi jeho nejslavnější filmy patří Pot a krev, Planeta opic a Méďa. Ale provází ho jeho temná minulost. Mark vyrůstal ve velmi chudé rodině. S rodiči a 8 sourozenci sdílel malý byt a jeho rodina na tom byla finančně špatně. Proto se již ve 14 letech přidal k místnímu gangu. Zatčen byl mnohokrát, především za obchod s drogami. V té době byl navíc sám závislý na kokainu. Do velkých problémů se dostal při potyčce s dvěma Vietnamci, které prý bezdůvodně napadl. Hrozilo mu až 10 let za mřížemi. Soud ho uznal viným a Mark si měl odsedět 2 roky za ublížení na zdraví, ale nakonec se jeho trest zkrátil na pouhých 45 dní. Pro Marka to byla životní lekce a ve vězení se rozhodl, že od základů změní svůj život. Zpočátku pracoval po propuštění jako zedník, ale nakonec se mu podařilo uspět nejprve v hudební branži, poté i v té filmové.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Paul McCartney okusil japonské vězení

Slavný zpěvák hudební skupiny Beatles se dostal v roce 1980 do japonského vězení. Při celní kontrole u něj totiž byl nalezen pytlíček s malým množstvím marihuany. Namísto plánovaného turné skončil ve vazbě a hrozilo mu 8 let ve vězení. Paul se snažil hájit se tím, že se jednalo o malé množství pro jeho osobní potřebu, ale celá situace ho dle jeho slov velmi děsila, bál se, že opravdu skončí v japonském vězení na dlouhé roky a neuvidí rodinu. Nakonec ve vězení strávil 9 dní a byl z Japonska deportován. Nedal si však pokoj a o 4 roky později byl za stejný čin zadržen spolu s manželkou na Barbadosu. Tam už byl trest mírnější, zaplatil pouze pokutu ve výši 100 dolarů. Dnes už je herec poučený a ví, že svou neřest nemá vozit na cestách sebou.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Jan Révai přepadl čerpací stanici

Vězení se nevyhnulo ani některým českým celebritám. Herec Jan Révai se proslavil hlavně rolí ve filmovém muzikálu Rebelové, kde si zahrál charismatického Šimona. Než se ale dal na dráhu herectví, živil se nelegální činností. Tehdy se ještě jako mladý učeň podílel na vykrádání aut, nejčastěji prodával odcizená autorádia. Ale nestačilo mu to, a tak v roce 1993 vymyslel plán přepadení čerpací stanice. Měla to být jednoduchá a rychlá akce, při které si přijde na spoustu peněz a splatí svoje dluhy z gamblerství. Se svým komplicem zorganizovali přepadení pumpy kousek za Kladnem. Byli však rychle dopadeni a Jan Révai byl odsouzen na 3,5 roku nepodmíněně. I on využil čas ve vězení k tomu, aby se stal lepším člověkem. Chodil zde na lekce tance a hudby, a když ho po necelých dvou letech pustili, věděl, že se chce stát muzikálovým hercem. Což se mu povedlo krátce na to, když získal roli v muzikálu Drákula.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Podivné chování celebrit: Kdo otevírá dveře lokty a komu plavou ve vaně pijavice?

svetzeny.cz

Britney Spears děsí internet. Podívejte se na video, které vzbudilo pochybnosti

svetzeny.cz