Přejít k hlavnímu obsahu

Nejznámější sexuální skandály Hollywoodu

Které světově proslulé celebrity způsobily největší poprask kvůli svým sexuálním aférám?

Tiger Woods

Charismatický golfista přiznal, že svoji manželku podváděl s dvanácti milenkami. Veřejně se omluvil, ale manželství ani svoji pověst už nespasil. Jeho milenky tvrdily, že byl perverzní, nutil je mluvit sprostě a tahal je za vlasy. Skandál, kvůli kterému přišel o řadu sponzorů, ho údajně přišel na 50 milionu dolarů.

GettyImages-93451686

Jennifer Garner a Ben Affleck

Herecký pár oznámil rozvod po deseti letech. Za jeho rozpadem stála bývalá chůva jejich dětí Christine Ouzounian, se kterou měl Affleck poměr. Navštěvoval ji v jejím bytě, kupoval jí drahé dárky a platil za ni všechny účty. Když na něj nevěra praskla, snažil se manželství zachránit, ale nepodařilo se mu to. Jennifer a Ben však dodnes zůstávají přáteli. Vychovávají spolu tři děti.

GettyImages-476584454

Jennifer Aniston, Brad Pitt a Angelina Jolie

Rozhod Jennifer a Brada byl velice bouřlivý. Když se herečka dozvěděla o poměru jejího manžela s kolegyní Angelinou, byla velice rozrušená. Dokonce ho okamžitě vyhodila z domu. Nejvíc ji na tom trápil fakt, že Brad románek dlouhou dobu popíral a usvědčily ho až fotky, na kterých byl s Angelinou a jejím adoptivním synem Maddoxem. Pitt a Jolie se seznámili v roce 2005 při natáčení filmu Pan a paní Smithovi a skoro od začátku to byla velká láska. V roce 2014 se vzali a vychovávali spolu šest potomků. Ovšem minulý rok Angelina podala žádost o rozvod. Brad Pitt údajně hodně pil a v důsledku toho byl agresivní. Dnes to ale vypadá, že manželi zůstanou. Brad začal abstinovat a pomalu, ale jistě si svoji lásku získává zpět. Jennifer je od roku 2015 vdaná za scenáristu a herce Justina Therouxe.

GettyImages-495994530

Kristen Stewart a Robert Pattinson

Vztah mladého páru, který se dal dohromady při natáčení úspěšné upírské romance Twilight, skončil, když Kristen Roberta podvedla s ženatým režisérem Rupertem Sandersem. Zapalovat lýtka se jí začala při natáčení filmu Sněhurka a lovec, kde ji Sanders obsadil do hlavní role. Po odhalení nevěry následoval několikatýdenní ostře sledovaný rozchod, plný omluv a alkoholu. Nebylo to ale nic platné. V současné době se Robert rozchází se zpěvačkou FKA Twigs, se kterou byl zasnoubený. Kristen přiznala, že je bisexuální a užívá si vztah s modelkou Stellou Maxwell. 

GettyImages-156541054

Zdroj foto: Gettyimages.com

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku