Přejít k hlavnímu obsahu

Dcera hvězdy seriálu Přátelé Courtney Cox oslavila letos 18. narozeniny. Se slavnou mámou jsou jako sestry

Courteney Cox letos oslavila 18. narozeniny své jediné dcery Coco. Odhalila její fotky z mládí, pochlubila se, jak vedle sebe vypadají a prozradila, že na svoji dceru nikdy nedokáže udělat dojet. Jak vypadá dcera slavné herečky, kterou sledují miliony lidí?

Dcera letos oslavila 18. narozeniny

Hvězda Přátel sdílela roztomilé plážové selfie matky a dcery, stejně jako obrázek Coco, jak si hraje se dvěma psy, a rozkošný záběr, na kterém je v šatech baleríny jako batole. "Všechno nejlepší k 18. narozeninám Coco! Jsem tak hrdá, že jsem tvoje máma. Jsi odvážná, chytrá, hluboká, zábavná, jedinečná a krásná s tím největším srdcem," napsala Cox. "Nemůžu se dočkat, až uvidím, co bude dál. Miluju tě."

Courtney je hrdá máma

Cox počala Coco s hercem Davidem Arquettem, za kterého byla vdaná v letech 1999 až 2013. Páru se navzdory rozvodu podařilo udržet blízké přátelství. Přesto se zdá, že Coco půjde ve stopách svých rodičů. Na otázku, zda Coco pokukuje po hereckém směru, Courteney odpověděla: "No jistě. I když ji mučím, když říkám: 'Můžeme něco natoči na Instagram?"

 

Courtney Cox

Celebrity na ni nedělají dojem

V březnu hvězda Přátel přiznala, že je extrémně těžké udělat dojem na její dceru – i když k nim domů přivede významné celebrity, Coco to nechává chladnou. "Nemohu na tu dívku udělat dojem. Prostě nemůžu," přiznala Cox v talkshow. "Když jí byly asi 4 roky, přišel Zac Efron a jí to bylo prostě jedno."

Cox – která často sdílí hudební videa se svou dcerou na sociálních sítích – dodala, že Coco dokonce ani neznepokojuje, když se Ed Sheeran pravidelně objevuje v jejich domě. "Říkám jí, chceš si dnes večer zazpívat s Edem? A ona na to: 'Mmm ne'."

Podobu tyto dvě krásky nezapřou

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Před narozením Coco zažívala Courtney peklo!

Dcera Courteney CoxCoco Arquette, je dokonalou kombinací svých rodičů. Je kamarádka se svou matkou, a přesto má stejný smysl pro humor jako její otec David Arquette. Coco si už pro sebe vydobyla značnou přítomnost na sociálních sítích, aby ji odlišila od svých slavných rodičů.

Coco se narodila v červnu 2004, přesně pět týdnů poté, co se 6. května téhož roku vysílala poslední epizoda legendárního seriálu Přátelé. Před porodem Courteney prozradila, že po svatbě s hercem Davidem v roce 1999 sedmkrát potratila. Nakonec počala Coco po dvou kolech léčby IVF.

Jennifer Aniston byla kmotrou malé Coco!

Krásná puberťačka se technicky objevila v Přátelích v těhotenském břiše své matky, i když bříško bylo skryto pod splývavou košilí, aby zakryla Courteneyin mateřský stav. Poté, co se Coco narodila, byla Courteneyina nejlepší přítelkyně Jennifer Aniston jmenována kmotrou dítěte a byla neustále přítomná v jejím životě.

O hvězdnou kariéru nebude mít nouzi

Coco zatím pracuje na dokončení studia na soukromé střední škole v Los Angeles, kde žije se svou matkou a jejím přítelem. Zatím není jasné, jaká bude její budoucí kariéra, ale s hereckým a pěveckým talentem má Coco před sebou spoustu jasných možností.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček