Přejít k hlavnímu obsahu

Nejmladší matka na světě: Porodila v pouhých 5 letech. Dívka se možná stala obětí zvrhlého náboženského rituálu

Lina Marcela Medina je nejmladší potvrzenou matkou v historii. Svého syna porodila v pouhých 5 letech. Jak je možné, že vůbec otěhotněla a kdo je otcem dítěte? Za vším možná stojí zvrhlý náboženský rituál.

Mysleli si, že je nemocná, ale ve skutečnosti čekala miminko

Lina Marcela Medina je nejmladší potvrzenou matkou v historii. Svého syna porodila ve věku 5 let a 7 měsíců. Lina Medina se narodila 23. září 1933 v Peru. Pocházela ze skromných poměrů. Její matka se jmenovala Victoria Losea a pracovala jako hospodyně. Jejím otcem byl Tiburelo Medina, který se živil jako výrobce předmětů ze stříbra. Když bylo Lině 5 let a 6 měsíců, všimli si rodiče, že břicho dívenky je zvětšené a abnormálně oteklé. V první chvíli si zoufalí rodiče pomysleli, že má dívka neobvyklý typ nádoru. Vůbec je v tu chvíli nenapadlo, že by mohla být jejich malá Lina těhotná. Doktor však u Liny těhotenství potvrdil. Rodiče holčičky jej nejprve měli za blázna. Proto Linu vzali ke specialistovi, který se však s dětským doktorem shodl.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Během 4 let zhubla Australanka 50 kilo: Úžasnou proměnou prošla díky jednoduché změně jídelníčku

Jodie Marquardt dokázala zhubnout 50 kilo během čtyř let. Mnohým lidem se to nepovede za celý život. Jaký je její recept na úspěch? Zjistěte, jaký sport Jodie pomohl a které změny jídelníčku bylo nutné provést. Úžasná proměna australské maminky vás bude motivovat k dodržení letošního předsevzetí.
svetzeny.cz

Dívka se možná stala obětí zvrhlého náboženského rituálu

Po tomto zjištění se samozřejmě nabízela otázka, kdo je otcem dítěte. Lékaři bylo jasné, že došlo k trestnému činu, proto zavolal policii, která zahájila vyšetřování. Ta ihned zatkla Linina otce, který se v případu stal hlavním podezřelým. Po týdnu výslechů jej však policie musela propustit s tím, že nemá dostatek důkazů na to, aby mu prokázala, že to byl on, kdo Linu oplodnil. Druhým podezřelým byl bratranec Liny. Ten byl však psychicky nemocný a úřady se domnívaly, že by nebyl schopen tak hrůzného činu. Navíc policii opět chyběly důkazy, které by na něj poukazovaly.

Info ikona
Kult

Klíčem k odhalení identity otce dítěte byla Lina, ale výslechy nikam nevedly. Dívka působila extrémně zmateně a nebyla schopná říct, kdo ji znásilnil. Jelikož policie neměla další stopy, byl případ odložen. V článku z roku 1955, který se celý případ snaží mapovat, uvádí autor Luis Leon zajímavé skutečnosti. Prý se tou dobou v odlehlých peruánských vesnicích konaly zvrhlé náboženské rituály. Při nich mělo docházet ke skupinovým orgiím a dokonce i znásilněním. Rituálů se měly účastnit i tak malé děti, jako byla Lina. Jelikož v případě Liny chybí věrohodnější teorie o tom, jak ke znásilnění došlo, má se za to, že dívenka skutečně mohla být oplodněna při jednom z těchto rituálů.

Mohlo by se vám líbit

Vojta Drahokoupil se vyjádřil k zesměšňování od TMBK: "Tvoje drzost a antipatie je nepopsatelná!"

Reality show Survivor zažívá enormní zájem, a to především díky prvnímu dílu, který vyvolat doslova poprask. TMBK to schytal za "vtípek", který se dotkl Vojty Drahokoupila. Co mu vzkazuje?
svetzeny.cz

Porodila v 5 letech

Možná si říkáte, jak je možné, že Lina vůbec otěhotněla. Dívka trpěla stavem známým jako předčasná puberta. Její matka později lékařům přiznala, že menstruovat začala už ve 3 letech. Její pohlavní orgány byly plně vyvinuty už ve velmi nízkém věku. Žlázy, které vylučují růstové a pohlavní hormony, začaly fungovat abnormálně brzy. Také se určitě ptáte, jak je možné, že tělo tak mladé dívky porod zvládlo. Jedinou možností, jak vést porod v tomto případě, byl císařský řez. Neslo to i tak s sebou mnoho rizik, Lina byla ohrožena na životě. Lékaři se báli i o zdraví dítěte, zejména o to, zda jej tak mladý organismus jako je ten Liny dokáže správně vyživovat. Dítě se nakonec narodilo zdravé, vážilo 2,7 kilogramů. Chlapeček dostal jméno Gerardo Medina. Mnoho lékařů a odborníků se začalo o případ zajímat. Dokonce rodině nabídli peníze za výzkum matky a dítěte, což rodina odmítla. Gerardo Medina se dožil 40 let, zemřel na leukémii. Lina Medina žije dodnes, je jí 88 let.

Zdroj: History of Yesterday

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček
Mohlo by se vám líbit

Megan Fox je zasnoubená: Podívejte se na její reakci ve videu. Dostala výjimečný prsten, jehož význam dojímá

Hollywoodská herečka Megan Fox je zasnoubená. Své ano řekla rapperovi, který si říká Machine Gun Kelly. Podívejte se na její reakci ve videu. Od rappera dostala výjimečný prsten s dvěma drahými kameny, jehož význam vás dojme.
svetzeny.cz