Přejít k hlavnímu obsahu

Vojta Drahokoupil se vyjádřil k zesměšňování od TMBK: "Tvoje drzost a antipatie je nepopsatelná!"

Info ikona
Vojta Drahokoupil

Reality show Survivor zažívá enormní zájem, a to především díky prvnímu dílu, který vyvolal doslova poprask. TMBK to schytal za "vtípek", který se dotkl Vojty Drahokoupila. Co mu vzkazuje?

Fanoušci bojují na obou stranách. Jedni nemohou pochopit, jak si někdo může dělat legraci z psychického zdraví, druzí tvrdí, že jde o humor a není důvod z toho "dělat vědu". 

Co se stalo?  

Reality show je Survivor není o krásných plážích a pohodičce u moře, ale jde o opravdovou zkoušku – psychických i fyzických možností účastníků. Ze soutěže odstoupil zpěvák Vojta Drahokoupil a fanoušci na něm nenechali nit suchou. 

Urážky, a nakonec i výsměch TMBK

"Proč jsi tam vůbec lezl?," píše jeden z "fanoušků" a další se přidali. Nešetřili ani vulgárními urážkami. Vojta si ale na druhé straně získal obrovské zastání u fanoušků a ti se ho začali zastávat: "Klobouk dolů za to, že o tom promluvil takhle veřejně. Málokdo to řekne a obzvlášť muži. ? Je to nemoc a smát se někomu nebo ho za to odsuzovat může jen prostý hlupák. Sama se kvůli tomu setkávám s velkým nepochopením a bohužel i od těch nejbližších…," píše jeden z fanoušků a další se hned přidávají: "Jsem smutná z těch negativních připomínek k jeho odchodu. Zároveň jsem si vědoma, jaká je mezi lidmi nevědomost, co se týče úzkostí a úzkostných stavů. Myslím si, že Vojta se může stát vzorem všem, kteří si podobnými problémy prochází."

TMBK a jeho "černý humor"

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Vyjádření Vojty Drahokoupila

Vyjádření na sebe nenechalo dlouho čekat a Vojta sdílel na svém Instagramu vzkaz přímo pro TMBK: "Máš opravdu málo zákulisních informací, aby si sypal taková moudra. To, že diváci viděli jeden díl je záležitost střihačů, ne má. Kolik jsem byl na ostrově dní a nocí, a co se doopravdy stalo, se samozřejmě lidé dozvědí, ale tvoje drzost a lidská antipatie je teda nepopsatelná."

Co si myslíte vy o účasti Vojty v soutěži? My mu rozhodně držíme palce, aby se dal brzy dohromady!