Přejít k hlavnímu obsahu

Madonna to s plastikami doslova přehnala: Změnila se k nepoznání, fanoušci prosí, aby toho nechala

Madonna opět zbořila internet, když na sociálních sítích sdílela video, ve kterém se zřejmě přiznala ke své homosexualitě. Zpěvačka, která je dlouhodobě známá pro svou zálibu v plastických operacích navíc zveřejnila snímek, kde je po zákroku naprosto k nepoznání.

Možná se budete podivovat, že Madonna nemá na svém obličeji ani jedinou vrásku, přestože v létě oslavila čtyřiašedesáté narozeniny. Není však není žádným tajemstvím, že už dlouho vypadá opravdu nepřirozeně a za povšimnutí stojí i její nepřirozeně vysoké čelo, které zřejmě také vzniklo v důsledku řady plastických operací. Tudíž se dámy nemusíte obávat, bez plastik by Madonna zajisté vypadala jinak.

O Madonně se dá skoro říci, že už ani žádný make-up nepotřebuje. Její obličej je tak umělý, že nepotřebuje vylepšení pomocí žádné dekorativní kosmetiky. Zpěvačka má kromě nehybného čela, nehybný prakticky celý obličej. Může si tak dovolit jen malý úsměv, protože do žádného velkého smíchu ji plastiky už nepustí.

Madonna jako sexy blondýnka
Mohlo by se vám líbit

„Co se ti to stalo?,“ volají fanoušci a nemohou uvěřit, jak vypadá Madonna. Podívejte se na fotky, kde byste zpěvačku jen těžko poznali!

Madonna je ikona celá desetiletí a možná právě proto má zřejmě panickou hrůzu ze stárnutí. Jak jinak si vysvětlit její proměnu? Nápadně se podobná klanu Kardashianů, a tak se zdá, že Kim a její rodina neudávají trendy pouze v módě, ale i ve tvaru obličeje, velikosti rtů atd.
svetzeny.cz

Před plastikami sexy blondýnkou, nyní umělá barbie

Ke královně popu Madonně neodmyslitelně patří blond vlasy, i když ve skutečnosti je přírodní tmavovláska. Blond vlasy nosila téměř po celou dobu své aktivní kariéry. Ačkoliv je zpěvačka tak trochu chameleon, co se týče stylu jejího oblékání, blond barvu opustila jen párkrát, protože se změny bála. Nyní je z ní zcela někdy jiný. S přibývajícím věkem se mění i její návyky. Začala totiž nosit růžovou barvu vlasů a svou visáž upravuje plastika!

Extravagantní a divoká zpěvačka se změnila k nepoznání. Fanoušci zůstali po zhlédnutí videa, které přidala na Instagram naprosto v šoku! K napuchlým tvářím od botoxu přibyly růžové vlasy a odbarvené obočí. Ve videu navíc zmátla své fanoušky, kteří ji pomalu už ani nepoznají, když se předvedla jako umělá Barbie.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Madonna se přiznala k homosexualitě

Hvězda popu sdílela video, na kterém je zobrazena, jak se líbá s jinou ženou. Reakce od fanoušků jsou většinou neutrální a zmatené. „Je toto historický okamžik?“ píše jeden z nich. „Madonna byla bisexuálka doslova desetiletí,“ tvrdí další. V klipu má Madonna na sobě bílé oblečení, růžové vlasy a v ruce drží růžové spodní prádlo. U videa je stručný titulek: „Když se netrefím, jsem na ženy.“ Madonna se snaží hodit spodní prádlo na odpadkový koš, přičemž se netrefí. Zpěvačka se následně podívá do kamery, pokrčí rameny a rázně se otočí.

Není jisté, jak skutečné jsou její fotky na Instagramu, co je realita a co je přehnaně vyfiltrovaný obrázek. Madonna ale přesně ví, co dělá. Provokuje, jak je jejím dobrým zvykem. Jak říká její manažer, svůj obraz má vždy pod kontrolou. Nezáleží na tom, zda se vám líbí, co vidíte, nebo si myslíte, že zašla příliš daleko. Sláva je, že si může dělat, co chce, je to její rozhodnutí, její volba, její právo.

Zdroje: The News, Hola

Zdroj článku