Přejít k hlavnímu obsahu

Drogy změnily Dannielle Westbrook (49) kdysi krásnou tvář. Plastikami se herečka snaží zachránit, co z ní zbylo…

Info ikona
Smutný pohled na herečku zničenou drogami

Smutný, až děsivý je pohled na Danniellu Westbrook (49). Béčková herečka a především profesionální celebrita tvrdě doplatila na drogovou minulost. Přišla o nosní přepážku a celá její tvář je pod tíhou plastik tak trochu pokřivená. Ač se chirurgové všemožně snaží, zázraky na počkání neumí.

Danniella je učebnicovým příkladem toho, co z lidí udělají drogy. Z pohledné slečny se stala vyžilá žena toužící po pozornosti. Ve filmové branži se jí prosadit nepodařilo, ale do povědomí veřejnosti se dostala díky reality show, kde mohla zúročit svůj až přehnaný exhibicionismus.

Pohled na bývalou modelku vám zlomí srdce: Z krásky Loni Willison je bezdomovec závislý na drogách

svetzeny.cz

Chtěla jsem opravit nos

Postupem času se ale začala Westbrook měnit před očima. Začal se jí bortit nos, až zcela přišla o nosní přepážku. Podstoupila několik plastických operací, aby se jí nos narovnal, ale výsledek je stále katastrofální. „Mám pocit, že jsem promarnila čas. Hlavní věcí, kterou jsem chtěla, bylo, aby mi nos opravili,“ přiznala blondýnka deníku Daily Star po posledním zákroku. 

Plánuje další operaci

Přesto, že plastiky jsou pro hereččino už tak zhuntované tělo riskantní, chce znovu na další operaci, aby měla opět normální nos a také ústa. Danniella totiž vypadá, jak bezzubá stařenka, i přesto, že chrup má v pořádku. ‚‚Přestaví mi celý most v ústech a postaví přední část nosu,“ svěřila Westrobrook, která má v plánu podstoupit operaci v rodné Anglii.

Nahoře bez

Mimo mnoha zákroků v obličeji má Danniella upravené břicho a samozřejmě silikonová prsa, která velmi ráda vystavuje. Jakmile na pláži zahlédne paparazzi, odhazuje vršek plavek a snaží se svůdně pózovat. Ovšem v jejím případě to vyzní spíše trapně a velmi lacině. Pozornost zkrátka miluje a pro pár snímku v novinách by se herečka, jejíž nejznámější rolí byla Sam Mitchellová v seriálu EastEnders rozkrájela. 


 

Zdroj článku