Přejít k hlavnímu obsahu

Drogy změnily Dannielle Westbrook (49) kdysi krásnou tvář. Plastikami se herečka snaží zachránit, co z ní zbylo…

Smutný, až děsivý je pohled na Danniellu Westbrook (49). Béčková herečka a především profesionální celebrita tvrdě doplatila na drogovou minulost. Přišla o nosní přepážku a celá její tvář je pod tíhou plastik tak trochu pokřivená. Ač se chirurgové všemožně snaží, zázraky na počkání neumí.

Danniella je učebnicovým příkladem toho, co z lidí udělají drogy. Z pohledné slečny se stala vyžilá žena toužící po pozornosti. Ve filmové branži se jí prosadit nepodařilo, ale do povědomí veřejnosti se dostala díky reality show, kde mohla zúročit svůj až přehnaný exhibicionismus.

Mohlo by se vám líbit

Pohled na bývalou modelku vám zlomí srdce: Z krásky Loni Willison je bezdomovec závislý na drogách

Modelka Loni Willison kdysi mívala pohádkový život, o kterém mnozí jen sní. Po drsném rozvodu se zadlužila a stala se z ní bezdomovkyně. Dnes Loni Willison žije na ulici a je závislá na drogách. Fotografie bývalé krásky vám zlomí srdce. Drogová závislost ji připravila o rozum.
svetzeny.cz

Chtěla jsem opravit nos

Postupem času se ale začala Westbrook měnit před očima. Začal se jí bortit nos, až zcela přišla o nosní přepážku. Podstoupila několik plastických operací, aby se jí nos narovnal, ale výsledek je stále katastrofální. „Mám pocit, že jsem promarnila čas. Hlavní věcí, kterou jsem chtěla, bylo, aby mi nos opravili,“ přiznala blondýnka deníku Daily Star po posledním zákroku. 

Plánuje další operaci

Přesto, že plastiky jsou pro hereččino už tak zhuntované tělo riskantní, chce znovu na další operaci, aby měla opět normální nos a také ústa. Danniella totiž vypadá, jak bezzubá stařenka, i přesto, že chrup má v pořádku. ‚‚Přestaví mi celý most v ústech a postaví přední část nosu,“ svěřila Westrobrook, která má v plánu podstoupit operaci v rodné Anglii.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Nahoře bez

Mimo mnoha zákroků v obličeji má Danniella upravené břicho a samozřejmě silikonová prsa, která velmi ráda vystavuje. Jakmile na pláži zahlédne paparazzi, odhazuje vršek plavek a snaží se svůdně pózovat. Ovšem v jejím případě to vyzní spíše trapně a velmi lacině. Pozornost zkrátka miluje a pro pár snímku v novinách by se herečka, jejíž nejznámější rolí byla Sam Mitchellová v seriálu EastEnders rozkrájela. 


 

Z pohledné slečny udělaly drogy chodící karikaturu
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček