Přejít k hlavnímu obsahu

Drogy z bývalé hvězdy komedií Amandy Bynes udělaly trosku: Dnes byste ji ani nepoznali

Amanda Bynes kdysi patřila mezi nejžádanější hollywoodské herečky. Bohužel však propadla závislosti na drogách, a tak byl její kariéře brzy konec. Bývalou hvězdu komedií byste už dnes možná ani nepoznali. Kde je jí konec?

Slibný začátek kariéry

Málokdo měl tak skvěle nastartovanou kariéru už od útlého věku jako Amanda Bynes. Narodila se v Kalifornii dne 3. dubna 1986. Její otec byl zubař a matka sestřička u zubaře. Amanda Bynes se však rozhodla jít úplně jinou cestou, než její rodiče. Už jako malá se věnovala herectví a excelovala na jevišti. Netrvalo dlouho, a všiml si jí i agent – to už v jejích 7 letech. Postupně se jí dařilo se prosadit, dokonce v roce 1999 dostala příležitost moderovat svou vlastní talk show. Zlom však nastal až v momentě, kdy Amanda Bynes začala hrát v komediích. Jedna z nich – Velký tlustý lhář, ji v roce 2002 proslavila. Následovaly velmi populární komedie Co ta holka chce a Super náhradník. Amanda Bynes se stala jednou z nejžádanějších hollywoodských hereček.

Mohlo by se vám líbit

Dárek k narozeninám? Reese Whitherspoon prodává svůj luxusní dům. Z ceny vám spadne brada

Reese Whiterspoon dnes slaví své 46. narozeniny. A právě okolo svých narozenin se rozhodla pro velkou životní změnu. Prodává totiž svůj dům, který má hodnotu více než půl miliardy korun. Co jí vedlo k tomu prodat své luxusní sídlo v LA, které prošlo před dvěma lety rekonstrukcí? Právě díky předělávkám herečky pak pravděpodobně stoupl dům na ceně. Za kolik se rozhodla známá herečka prodat své obrovské sídlo?
svetzeny.cz

Drogy z ní udělaly trosku

Pak ale jako když utne, Amanda se najednou z obrazovek ztratila. To bylo jejím fanouškům velmi divné, byla přece na vrcholu své kariéry. Psal se rok 2010 a herečka na svém (dnes už smazaném) twitterovém účtu napsala: „Být herečkou není tak zábavné, jak se může zdát. Když už něco nemiluji, přestanu to dělat. Už mě herectví nebaví, tak jsem s tím přestala. Vím, že 24 let je nízký věk na odchod do důchodu, ale chci, abyste to jako první slyšeli ode mě.“ Později herečka přiznala, že bojovala s nízkým sebevědomím a neměla se ráda, to byl prý skutečný důvod toho, proč z Hollywoodu odešla.

Byl tu však ještě jeden velmi pádný důvod pro ukončení kariéry. Amanda Bynes měla v té době velký problém s drogami. Přiznala, že ji negativně ovlivnila dle jejího názoru zejména marihuana, po které se prý „absolutně změnilo vnímání věcí a ovlivnilo to její mozek“. Marihuana nebyla jedinou drogou, kterou vyzkoušela, přiznala, že experimentovala i s kokainem, extází a Adderallem (psychostimulant používaný ke zvýšení mentální bdělosti).

Mohlo by se vám líbit

Nové hnízdečko lásky Bena Afflecka a Jennifer Lopez: Nahlédněte do jejich luxusního bydlení, uchvátí vás

Ben Affleck a Jennifer Lopez jsou důkazem, že stará láska nerezaví. Po letech se znovu dali dohromady a nyní se budou stěhovat do nového hnízdečka lásky. Nahlédněte do jejich luxusního života a bydlení. Honosná vila jim poskytne dostatek soukromí i romantická zákoutí.
svetzeny.cz

Dnes byste ji ani nepoznali

Následovalo několik excesů a zatčení. Během let byla přistižena, jak řídí opilá, utekla z léčebny, kde se léčila ze své závislosti, vyhodila z 36. patra vodní dýmku a málem dokonce podpálila svého vlastního psa. Začala se na veřejnosti objevovat v dlouhých barevných parukách a černých brýlích. Na známé osobnosti útočila na Twitteru, první dámu USA Michelle Obama například nazvala „ošklivou“. Tvrdila, že jí do mozku dali mikročip a že ji otec zneužíval. Vypadalo to, že se dočista pomátla. Proto se její rodiče rozhodli, že nejlepším řešením bude opatrovnictví. Jak se ukázalo, zřejmě to byla dobrá volba. Dnes je Amanda Bynes sice k nepoznání, ale její psychický stav by měl být stabilizovaný. Otevřeně mluví o své závislosti, které velmi lituje. Včera soud rozhodl o zrušení jejího opatrovnictví, zdá se, že Amanda Bynes „je z toho venku“ a může začít nový život. Rodiče ji v rozhodnutí podpořili.

Mohlo by se vám líbit

Herci Simonu Rexovi byla nabídnuta horentní suma, aby lhal o vztahu s Meghan Markle

‚‚Bylo to hodně peněz, myslím, že mi nabídli 70 000 dolarů," pronesl herec a kolega Simon Rex. Chtěli po něm, aby lhal o vztahu s Meghan Markle. Co se stalo?
svetzeny.cz