Přejít k hlavnímu obsahu

Dárek k narozeninám? Reese Whitherspoon prodává svůj luxusní dům. Z ceny vám spadne brada

Reese Whiterspoon dnes slaví své 46. narozeniny. A právě okolo svých narozenin se rozhodla pro velkou životní změnu. Prodává totiž svůj dům, který má hodnotu více než půl miliardy korun. Co jí vedlo k tomu prodat své luxusní sídlo v LA, které prošlo před dvěma lety rekonstrukcí? Právě díky předělávkám herečky pak pravděpodobně stoupl dům na ceně. Za kolik se rozhodla známá herečka prodat své obrovské sídlo?

Herečka Reese Whiterspoon zazářila například ve filmech Pravá blondýnka nebo v životopisném snímku o country zpěvákovi Johnny Cashovi Walk the line. Právě za svůj herecký výkon v tomto snímku herečka získala dokonce oskara za nejlepší herečku v hlavní roli.  Nyní je ale hollywoodské sídlo, které si pořídila před dvěma lety, na prodej, a to dokonce za vyšší cenu než předtím.

Chcete bydlet jako pravá blondýnka? Musíte si připlatit

Původně koupila slavná herečka Reese Whiterspoon luxusní dům v Brentwoodu v LA za přibližně 16 milionů dolarů. Nyní je ale její sídlo k prodeji za částku o 9 milionů dolarů vyšší. Za své luxusní bydlení, které pravděpodobně prošlo rozsáhlou rekonstrukcí, tak herečka požaduje neuvěřitelných 25 milionů dolarů. A to je v přepočtu na koruny přibližně 579 milionů českých korun. Pokud tedy nepatříte zrovna mezi miliardáře, můžete si nechat o sídle úspěšné filmové blondýnky jenom zdát.

Na to, jak to v domě Reese Whitherspoon vypadá, se můžete podívat do naší galerie.

Stojí 25 milionů dolarů? Posuďte sami
Mohlo by se vám líbit

To je gesto! David Beckham půjčil svůj instagramový účet, kde má 71 milionů fanoušků, lékařce z Ukrajiny

71,5 milionů fanoušků bude dnes na účtu slavného fotbalisty Davida Beckhama sledovat ukrajinskou lékařku. Fotbalista využil svůj vliv, aby konal dobro. Co Beckham vzkázal svým fanouškům?
svetzeny.cz

Sídlo pro náročné s pohádkovou atmosférou

Hned při prvním pohledu na dům zvenku je ale jasné, proč si slavná herečka řekla o tak vysokou částku. Nejen, že by se jí měla vyplatit kompletní renovace domu, ale vila Reese Whiterspoon má skutečně co nabídnout i těm nejnáročnějším uživatelům. Nejen, že má i exteriér domu přímo pohádkový nádech díky romantické věžičce, která vás zaujme na první pohled. Dům se navíc nachází na skutečně obrovském pozemku o rozloze 3,1 akrů, který je situovaný v oblíbené oblasti Mandeville Canyon v Brentwoodu, milionářské luxusní oblasti Los Angeles, kde se to celebritami a jejich sídly přímo hemží. Dům sám o sobě má rozlohu 10 343 čtverečních stop, což je skutečně velkorysá užitná plocha, která by běžné rodině mohla připadat zbytečně velká.

7 ložnic a 10 koupelen

V luxusním domě, který nyní prodává Reese Whiterspoon, není nouze o koupelny ani ložnice. Koupelen má dokonce 10, což je dostatek i pro početnou návštěvu. Dům také nabízí sedm prostorných ložnic. Hereččina vila má vstupní halu se zajímavými vysokými stropy, reprezentativní obývací pokoj s krbem na dřevo, jídelnu, rodinný pokoj nebo také velkou kuchyni s ostrůvkem. Velký prostor se dostává také pracovně, ve které se nachází rozlehlá, dřevem obložená knihovna. Hlavní ložnice je opatřena hned dvěma koupelnami a prostornou šatnou.

Výrazným prvkem domu je také zajímavé a designové schodiště, které je zároveň jeho dominantou. Venku před terasou nechybí bazén s vířivkou, najdete tu také venkovní kuchyň. To ale zdaleka není vše. V areálu pozemku jsou umístěny také menší, čtyřpokojové apartmány, které mohou být využívány jako pokoje pro hosty. Jsou zde i dva pokoje pro zaměstnance. U domu nechybí ani garáž, kde zaparkujete přibližně 3 auta a soukromé parkoviště, kde se nachází stání až pro dalších 20 aut.

Mohlo by se vám líbit

Herečky, které ve filmech ztvárnily slavné osobnosti naprosto věrohodně: Lady Gaga jako slavná vražedkyně, Lily James jako Pamela Anderson

Životopisné filmy jsou pro herce vždy velkou výzvou. Ztvárnit autenticky slavnou osobnost, která je veřejnosti dobře známá, není jednoduché. Lidé se neubrání srovnání. Některé herečky se však tohoto úkolu zhostily zcela bravurně. Patří mezi ně Lady Gaga, Lily James a Kristen Stewart.
svetzeny.cz