Přejít k hlavnímu obsahu

To je gesto! David Beckham půjčil svůj instagramový účet, kde má 71 milionů fanoušků, lékařce z Ukrajiny

Info ikona
Beckham

71,5 milionů fanoušků bude dnes na účtu slavného fotbalisty Davida Beckhama sledovat ukrajinskou lékařku. Fotbalista využil svůj vliv, aby konal dobro. Co Beckham vzkázal svým fanouškům?

‚‚Dnes předávám svůj sociální kanál Iryně, vedoucí regionálního perinatálního centra v Charkově na Ukrajině, kde pomáhají matkám při porodu. Přejděte k mým příběhům, abyste se dozvěděli více o úžasné práci, kterou Iryna a zdravotní pracovníci jako ona dělají pro záchranu životů na Ukrajině," vysvětlil David Beckham svůj příspěvek a představil tak fanouškům svoji dobročinnou činnost. 

Iryna si získala srdce všech fanoušků

Iryna ukázala Beckhamovým 71,5 milionům fanoušků stísněný sklep, kam byly během prvního dne ruské invaze evakuovány všechny těhotné ženy a čerstvé matky. Zveřejnila fotografie novorozenců na jednotce intenzivní péče, kde byli odkázáni na generátory kyslíku, které daroval Unicef. V jednom klipu natočila mladou matku Yanu, jak drží svého syna Mykhaila, který se narodil s dýchacími problémy a jehož rodinný dům byl zničen. Iryna řekla, že nyní pracuje „24/7“ a že „pravděpodobně riskujeme své životy, ale vůbec o tom nepřemýšlíme. Milujeme naši práci... Doktoři a sestry tady, trápíme se, pláčeme, ale nikdo z nás se nevzdává.“

Beckham pomáhá už 17 let

David Beckham, patron pro UNICEF od roku 2005, naléhal na své sledující, aby přispěli na charitu, která pracuje na Ukrajině a poskytuje rodinám přístup k čisté vodě a potravinám, dodává do porodnic sady připravené k použití a zajišťuje, aby služby ochrany dětí pokračovaly. .

„Díky vašim darům pomáhají generátory kyslíku, které dostali, novorozencům přežít v otřesných podmínkách,“ řekl.

Charkov, druhé největší město Ukrajiny, je již tři týdny neustálým cílem ruského ostřelování.

zdroj: theguardian.com, Instagram

Veronika Arichteva nechala fanoušky nahlédnout do svého nového domu. Rekonstrukce je v plném proudu!

svetzeny.cz