Přejít k hlavnímu obsahu

Veronika Arichteva nechala fanoušky nahlédnout do svého nového domu. Rekonstrukce je v plném proudu!

Krásná herečka Veronika Arichteva (35) ukázala fanouškům, jak pokračují opravy jejich vysněného domu. Sama přiznává, že ji některé věci stresují, ale jak sami uvidíte, není pochyb o tom, že je to dům s duší.

Veronika a její manžel Biser Arichtev (45) před nějakým časem investovali a pořídili si úchvatnou vilku z 19. století. Dům nebyl v nijak úchvatném stavu a sama herečka přiznala, že by bylo lepší srovnat ho se zemí. Ovšem místo toho, se manželé pustili do náročné a rozhodně i nákladné rekonstrukce. 

„Má vysoký stropy a obrovský dveře, silný zdi a všude je hodně světla. Ale hlavně má krásnou atmosféru, kterou se budem snažit uchovat. Přesně vím, kde budu jednou sedávat každý ráno s kávičkou a koukat na Luku jak mi ničí rododendrony. Na tom prvním schodě na zápraží," napsala Veronika poté, co fanouškům sdělila, jaký dům si s manželem pořídili. 

Hešteg všechno bude

„A z baráku k rekonstrukci se stalo pár poskládanejch cihel na sebe. Ale krásně poskládanejch," napsala Veronika k nejnovějšímu videu, na kterém ukázala, jak probíhá rekonstrukce domu. „To je ta fáze proměny našeho snu, u který nemůžu bejt. Mě to stresuje, ho takhle vidět. Nejvíc mě mrzí ta boží zahrada, která kvůli ňáký retenčce, odvodu dešťovky a nový terase částečně padla. Ale přesadili jsme, co šlo, a zase jednou budu skákat přes kaluže. Jednou bude stejně zarostlá a tajemná. A budou tak maliny, rybíz, angrešt a ty různý zelený věci a místo na grilovaní a lavička pod třešní a houpačka a možná i voda a domeček pro Luku a ho*na od Ebbiny."

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Britney Spears vyděsila fanoušky tanečním videem. "Je to horší a horší," píší

Britney Spears (40) sice získala svoji svéprávnost zpět, nic se ale výrazně nezměnilo. Její příspěvky na sociáních sítích jsou výstřední a někteří fanoušci už začínají pochybovat o psychickém zdraví královny popu.
svetzeny.cz

Splněný sen Veroniky

„S Bisim jsme si vždycky chtěli postavit barák. Před pár dny jsme koupili nádhernou vilu z konce 19. století a na podzim ji začneme rekonstruovat. Dlouho jsme přemýšleli, jestli postavit úplně nový dům, ale zjistili jsme, že nás oba láká něco zrekonstruovat,“ prozradila Veronika pro magazín Story

„Nechceme ničit něco, co už má svoji historii, příběhy a atmosféru. I když to budou nervy a spolyká to spoustu peněz, moc se na to těšíme. Máme na to skvělý tým architektů, tak si myslím, že to bude hezký. V roce 2022 už bychom tam chtěli strávit Vánoce,“ doufá Veronika.

zdroj: Instagram, Story

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček