Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears vyděsila fanoušky tanečním videem. "Je to horší a horší," píší

Info ikona
Britney Spears

Britney Spears (40) sice získala svoji svéprávnost zpět, nic se ale výrazně nezměnilo. Její příspěvky na sociáních sítích jsou výstřední a někteří fanoušci už začínají pochybovat o psychickém zdraví královny popu.

Britney Spears je ikona, kterou zná každý po celém světě. Z krásné a nevinné dívky se ovšem stala během let žena, která porodila dva syny a zažila před zraky celého světa mnoho vzestupů a pádů. Fanoušky dlouho volali po "návratu královny", nyní ovšem už tolik slov podpory nemají.

Nahé fotky a tanečky

Stejně jako Madonna, která nemá na sociálních sítích hranice, tak i Britney drží stejné tempo, co se příspěvků na Instagramu týče. Spears se s fanoušky podělila o odhalené fotky, sdílí s nimi svoje myšlenky a názory, ale i taneční videa. Dříve ve svých videích označovala slavné osobnosti, na jejíchž písničky tancovala, nyní s označováním přestala.

Rihanna by se asi hodně divila

Nejnovější taneční video je na píseň zpěvačky Rihanny, která nese název Man Down. Britney Spears dílela krátké zrychlené video, na kterém ukazuje své tanenčí umění. Ovšem není to první ani poslední video. Sama zpěvačka v minulosti napsala, že se jí lidi smějí, a že se nepovažuje za nejlepšího tanečníka. "Když jsem byl na Maui, natočil jsem 30 tanečních videí... to mě baví!!! Vím, že nejsem nejlepší tanečník, spousta lidí si dělá legraci z toho, jak se hýbu, ale upřímně, pokud se v tuto chvíli hýbu a vyjadřuji se... je to pro mě léčivé!!!"

"Je to moje terapie," píše Britney

"Terapie je jen práce mysli... dělala jsem to 10 hodin denně, 7 dní v týdnu, když jsem byl zneužívána... není nic horšího než mučení mysli... radši bych byla, aby mi někdo dal facku," napsala zpěvačka na svém Instagramu. 

A co na taneční videa slavné zpěvačky říkáte vy?

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.