Přejít k hlavnímu obsahu

Vstupte do luxusního sídla Zoufalé manželky Evy Longorii: Nechybí zde bazén, kino nebo vinárna

Info ikona
Eva Longoria

Herečka Eva Longoria (47) se chystá prodat svoje pohádkové sídlo v Beverly Hills. Ovšem cena vám vyrazí dech! 508 milionu českých korun- to je částka, se kterou vstupuje na trh realit. Nejedná se o žádný roztomilý domeček, ale o luxusní megasídlo, kde nechybí tenisový kurt a mnoho dalšího. Ostatně podívejte se sami, jak slavná kráska bydlí.

Herečka, producentka a podnikatelka Eva Longoria a zkušený mediální manažer José Bastón se podle The Dirt snaží téměř zdvojnásobit své peníze na skoro 1,5akrovém pozemku, který získali před více než pěti lety za 13,5 milionu USD.

Nemovitost se nachází v klikaté soukromé uličce vysoko v Benedict Canyonu a je opevněna elektronickými branami a kamerovým bezpečnostním systémem.

Cameron Diaz vlastní dům, ze kterého vám spadne brada: Luxusní sídlo stálo téměř 300 milionů korun!

svetzeny.cz

Bydlení snů podle Evy Longorii

Sídlo má osm ložnic a devět koupelen. Mezi další přednosti patří klimatizovaná vinárna, knihovna Taschen, sofistikovaná domácí kancelář a mediální salonek se sametovými divadelními závěsy. K dispozici je také samostatná a prostorná kuchyně, kde spíše než vy, bude vařit váš najatý kuchař.

Mezi vybavení na zahradě patří azurový mozaikový bazén a lázně, výřivka u bazénu se skleněnou stěnou, spousta stálezelených umělých trávníků, obrovská terasa s panoramatickým výhledem na hory napříč kaňony a tělocvična na profesionální úrovni ve skleněném pavilonu ve tvaru L.

To není všechno!

Osvětlený tenisový kurt, který se nachází pod domem mimo dohled, je pokrytý umělým trávníkem a obsahuje několik domečků a staveb na hraní pro děti, oplocené hřiště na paddleball a přístřešek s pohodlnou nápojovou stanicí. Toto bydlení je jednoduše bydlení snů, ale za takovou částku... No schválně, kdo si takový dům koupí?!

Zdroj článku