Přejít k hlavnímu obsahu

Cameron Diaz vlastní dům, ze kterého vám spadne brada: Luxusní sídlo stálo téměř 300 milionů korun!

Info ikona
Cameron Diaz

Cameron Diaz a Benji Madden si koupili dům v Montecito v Kalifornii za 12,67 milionů dolarů. Sídlo se nachází v uzavřené komunitě a nabízí upravené živé ploty pro větší soukromí. Co dalšího? Pojďte se podívat na bydlení této krásky.

Herečka Cameron Diaz a hudebník Benji Madden jsou od května 2022 novými majiteli vily se šesti ložnicemi o rozloze téměř 11 000 čtverečních stop v Montecitu v Kalifornii. 

Už jste viděli dům za téměř 300 milionů korun?

Usedlost, která se nachází na 1,77 akrů v uzavřené komunitě Ennisbrook, se může pochlubit výhledem na oceán i hory, a má rozsáhlé venkovní vybavení včetně bazénu a lázní, vířivky, venkovního grilu a pozemku upraveného živými ploty pro dokonalé soukromí. 

K dispozici je několik primárních apartmá, včetně jednoho v horním patře s dvěma koupelnami, šatnami, barem a soukromým balkonem. 

Sousedé Harryho a Meghan

Zejména Montecito je domovem mnoha celebrit, například prince Harryho a Meghan Markle, kteří od roku 2020 žijí v přímořském poštovním směrovacím čísle.

Nedávno přestavěná a zrekonstruovaná rozlehlá vila ve středomořském stylu se skládá ze tří úrovní čistého bohatství a může se pochlubit šesti ložnicemi, 10 koupelnami a vynikajícím smyslem pro detail. Mezi prvky patří velkolepá dvoupatrová vstupní hala s lomeným schodištěm a velkým světlíkem s obligátním lustrem, profesionální kuchyně s rozlehlým mramorovým ostrůvkem, elegantní pracovna a zvláště pěkné domácí kino. 

Astronomické částky

Podle Dirt.com vlastní dvojice také nejméně tři další nemovitosti v Tinseltown a okolí a také elegantní byt se třemi ložnicemi v Chelsea v New Yorku. 

Ačkoli je jejich nový dům extrémně drahý, jejich účet v bance nepocítí téměř žádnou ztrátu, protože Diaz a Madden mají dohromady jmění v hodnotě 260 milionů dolarů. 

Zdroj: Dirt, Nine.com, Vogue