Přejít k hlavnímu obsahu

Zoufalá manželka Eva Longoria se téměř v padesáti ukázala bez make-upu. Fanoušci nevěří svým očím

Info ikona
Eva Longoria

Oblíbená herečka a hvězda seriálu Zoufalé manželky Eva Longoria (47) vyrazila na nákupy v Beverly Hills. Oblékla se celá do bílé a fanouškům ukázala svoji tvář bez make-upu. Zdá se, že tato kráska umí stárnout, a tak si od fanoušků vysloužila řadu pochval.

„Zoufalka“ Eva Longoria

Eva Longoria si získala srdce milionů fanoušků jako svůdná Gabriella Solisová v seriálu Zoufalé manželky, který měl svou premiéru v roce 2004. Za krásku platila v seriálu, ale i v reálném životě. Svoje triky na dokonalou pleť prozrazuje pravidelně během rozhovorů. "Lidé si myslí, že trikem, jak vypadat mladší, je make-up, ale je to péče o pleť," říká Eva Longoria a odtajňuje nejnutnější věc, kterou by měla používat každá žena. Pro New Beauty řekla, že opalovací krém je „jediná věc, bez které nikdy nevyjde z domu“

Z proměny Madonny zůstává rozum stát: Z krásné zpěvačky je zrůda

svetzeny.cz

"Moje matka byla tak přísná, pokud jde o používání opalovacích krémů," řekla Longoria. "Vždy říkala, 'pleť, o kterou se staráš ve svých 20 letech, je pleť, kterou máš ve 40'." Hvězda se o své lásce k opalovacímu krému vyjádřila i pro časopis Forbes, když řekla: „Nosím opalovací krém každý den a to mé kůži změnilo život, jen ji chráním před slunečními paprsky, dokonce i při jízdě v autě je důležité se chránit přes sluncem," říká kráska, která je tváří mnoha kosmetických produktů.

Mámou ve 43 letech

Herečka Zoufalých manželek porodila své první dítě, chlapečka jménem Santiago Enrique Bastón ve svých 43 letech. Narodil se 19. června v Cedars-Sinai Medical Center v Los Angeles. Fanoušci jsou Evou přímo posedlí a prožívají s ní její životní kroky s velkým nadšením. Když ji uviděli bez make-upu na nejnovějších fotkách, nemohli ji vynachválit. Kráska jednoduše stárne s grácií sobě vlastní! 

Podívejte se, jak vypadala Eva Longoria během let
Zdroj článku