Přejít k hlavnímu obsahu

Fešák ze seriálu Zoufalé manželky prozradil, proč se rozhodl opustit Hollywood

Info ikona
Mike Delfino

Herec ze známého a divácky velmi oblíbeného seriálu Zoufalé manželky se rozpovídal o tom, proč se rozhodl opustil světla reflektorů a opustil Hollywood. Vrátit se nechystá a důvod vás zahřeje u srdce.

Oblíbený herec James Denton, který se proslavil rolí Mika Delfina v seriálu Zoufalé manželky, se v nejnovějším rozhovoru rozpovídal o tom, proč se rozhodl jednou pro vždy opustit Hollywood. Se svou manželkou Erin se rozhodli především kvůli dětem. „Naším hlavním cílem bylo dostat děti pryč,“ prozradil herec, který nyní bydlí s celou rodinou v Minnesotě.

Americké předměstí je to pravé

„Jejich matka (manželka Erin) se narodila tady v Minnesotě, takže jsme mysleli, že bychom měli děti dostat z Hollywoodu pryč, na lepší místo,“ svěřil se herec. „Hollywood není dobré místo pro děti. Školy jsou opravdu drahé, a tak jsme se rozhodli, že jakmile skončí seriál Zoufalé manželky, přijedeme do Minnesoty a necháme děti vyrůst v normálním americkém předměstí.“

S herectvím nepřestává

Přestože se James odstěhoval z Hollywodu nadobro pryč, herectví na hřebík nepověsil, a tak fanynky, kterých nemá málo, nemusí zoufat. V rozhovoru, který James dal v březnu tohoto roku po velmi dlouhé dob rovněž přiznal, že po skončení Zoufalých manželek těžko hledal práci. „Měl jsem potíže, aby si mě někdo dokázal představit v roli, kde mám oblek nebo kravatu. Cokoliv, co nebylo pracovní oblečení instalatéra, přišlo všem nepřípustné. Po seriálu Zoufalé manželky jsem měl potíže vymanit se z této role,“ přiznal seriálový Mike Delfino.

Sehnat práci po seriálu bylo těžké

„Lidé si tě nějak zaškatulkují, ale je to jen malá cena, kterou zaplatíš za to, že jsi byl v tak populárním seriálu jako byly Zoufalé manželky. Nikdy mě neuslyšíš si na to stěžovat,“ vysvětlil pohledný herec.

Harry a Meghan pod palbou kritiky: Za rozhovor u Oprah dostali neuvěřitelnou částku!

svetzeny.cz

Britney Spears děsí internet. Podívejte se na video, které vzbudilo pochybnosti

svetzeny.cz