Přejít k hlavnímu obsahu

Harry a Meghan pod palbou kritiky: Za rozhovor u Oprah dostali neuvěřitelnou částku!

Info ikona
Meghan a Harry

Harry a Meghan jsou odříznuti od finanční podpory královské rodiny, a tak všichni upírají zrak na jejich finanční situaci. Médii proběhla zpráva, kolik manželská dvojice dostala za rozhovor u Oprah Winfrey, a částka je to vskutku enormní!

Rozhovor, který doslova obletěl svět, viděl nebo o něm slyšel snad každý z nás. Manželé v rozhovoru pro slavnou americkou moderátorku Oprah Winfrey prozradili mnoho skandálních tvrzení, o kterých se nyní spekuluje a královská rodina se snaží pozornost kolem sebe uklidnit. V médiích byla dokonce prozrazena i částka, která měla údajně Harrymu a Meghan rozvázat jazyk.

Meghan a její výroky

Talk show nejsou levná záležitost a „donutit“ celebrity, aby na sebe něco práskly není zadarmo. To samé údajně platí i co se Harryho a Meghan týče. Dvouhodinový rozhovor, který odvysílala stanice CBS, sledovalo téměř 18 milionu diváků po celém světě. Meghan v něm mimo jiné uvedla, že se královská rodina bála o barvu pleti jejich nenarozeného syna, a že měla sebevražedné myšlenky během těhotenství, ale nedostala žádnou podporu od královské rodiny.

Info ikona
Meghan Markle

Manželský pár bez finanční pomoci

Během rozhovoru Harry také odhalil, že královská rodina je počátkem roku 2020 finančně odřízla, když odstoupili od svých rolí v královské rodině a navždy změnili královskou historii. Harry řekl, že pár žil ze svého dědictví po jeho matce, zesnulé princezně Dianě, a dodal: „Bez toho bychom to nedokázali.“

CBS, tedy společnost, která vysílala slavný rozhovor, zaplatila licenční poplatek přes 7 milionů dolarů za práva na vysílání. Když to zjistili fanoušci, spustila se lavina komentářů a kritiky. Pro vaši představu – 7 milionů amerických dolarů je něco kolem 159 000 000 Kč.

Královna Alžběta II. prolomila hradby mlčení. Co vzkazuje Harrymu a Meghan?

svetzeny.cz

Nejslavnější článek, který sdílelo na facebooku rekordních 1 700 uživatelů a vyvolal více než 3 000 reakcí nese titulek: „Když hollywoodská herečka dostane výplatu 7 milionů dolarů za to, že si stěžuje na miliardářského královského hostitele o tom, jak se z princezny stala obětí,...“.

Vlna komentářů a jízlivých poznámek na sebe nenechala dlouho čekat. „Meghan a Harry vydělali 7 milionů dolarů za rozhovor s Oprah. Kolik jsme vydělali my, když se o nich celý den bavíme v práce a doma?,“ napsal jeden z fanoušků na Twitter.

Pár zaplaceno nedostal

Mluvčí manželské dvojice hned uvedla, že pár zaplaceno nedostal, a že toto tvrzení odmítají. Rovněž vyšlo v médiích bezprostředně po obvinění několik článků, které uvádějí, že částku přesahující sedm milionů dolarů zaplatila CBS společnosti, kterou vlastní Oprah Winfrey. Začala tedy válka, kde je tvrzení proti tvrzení a zatím si může každý vybrat na čí straně stojí jedině podle sympatií. Vyjádření Oprah se dá očekávat v nejbližších dnech!

Představujeme vám pravidla královské rodiny. Kdy už nesmíte jíst a co dalšího říká etiketa?

svetzeny.cz

Princ Harry a Meghan čekají druhé miminko. Podívejte se na dojemnou fotografii

svetzeny.cz