Přejít k hlavnímu obsahu

Meghan Markle byla obviněna ze šikany zaměstnanců královského personálu

Info ikona
Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu byla obviněna z šikany zaměstnanců u královské rodiny. Její mluvčí razantně tvrzení odmítl. S informací přišel deník The Times a mluvčí Meghan Markle prozradil ještě něco navíc.

Mluvčí Meghan Markle popřeli tvrzení, že šikanovala dva vedoucí zaměstnance paláce.

Vévodkyně ze Sussexu se vždy pyšnila tím, že je dobrým šéfem. Když byla v americkém televizním seriálu, občas kupovala celému produkčnímu týmu pizzu. V Kensingtonském paláci zase zaplatila svým zaměstnancům stánek se zmrzlinou. Ovšem někteří, kteří pracovali pro královskou rodinu, mají odlišné vzpomínky na Meghan. Personál byl podle zdrojů šikanován a někteří byli dohnáni až k slzám. Jedna ze zaměstnankyň prozradila, že ji Meghan několikrát ponížila.

Mluvčí Meghan uved, že je „zarmoucena tímto útokem na její osobu“. Mluvčí dále uvedl, že tato tvrzení byla načasována tak, aby narušila rozhovor s Oprah, na který čeká celý svět. V upoutávce se Harry zmiňuje i o své matce, princezně Dianě.

„Jsem velmi rád, že tu sedím, mluvím s tebou (s Oprah),a mám po boku svoji manželku. Neumím si ani představit, jaké to muselo být pro ni (matku Harryho, princeznu Dianu), procházet si sama tímto celým procesem před lety. Je to neuvěřitelně těžké, ale nakonec máme alespoň jeden druhého.“

„Pojďme to nazvat tak, jak to je – kalkulovaná pošpiňující kampaň založena na zavádějících a škodlivých dezinformacích. Jsme zklamaní, když vidíme, že toto pomlouvačné vyprávění o vévodkyni ze Sussexu si získalo důvěryhodnost médií,“ uvedl mluvčí v prohlášení pro deník Times of London.

Zasnoubení prince Charlese a princezny Diany před 40 lety: „Ať už láska znamená cokoliv“

svetzeny.cz

Princ Harry a Meghan čekají druhé miminko. Podívejte se na dojemnou fotografii

svetzeny.cz