Přejít k hlavnímu obsahu

Nový dokument o Harrym a Meghan odhaluje fotografie, které nikdy nikdo neviděl. Zásnuby na dece nebo tajný výlet

Info ikona
Harry a Meghan

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu umožnili divákům nahlédnout do svého osobního života v prvních třech epizodách svého dokumentu na Netflixu. Právě tam jsou zveřejněny fotografie, které dosud nesměla veřejnost vidět. Prohlédněte si je v naší galerii a podívejte se, jak probíhala žádost o ruku, nebo jaký byl první společný výlet zamilovaných hrdliček.

Meghan a Harry rozhodně vědí, jak na sebe upoutat pozornost a nový dokument, který vypustili do světa, je toho důkazem. Manželská dvojice opakovaně upozorňuje na chod v královské rodině a poukazuje na fakta, které jsou znepokojivá. Již v minulosti zmínili rasismus a další nevhodné chování členů královské rodiny.

Vzácné fotografie ze soukromého archivu

Meghan a Harry udělali výjimku a ve svém dokumentu promluvili o zásnubách, tajném výletu, ale i sdíleli soukromé fotografie, kde je jednoduše můžete vidět a vnímat jako lidi z masa a kostí. Mezi věcmi, které na sebe práskli, byl třeba fakt, že spolu měli pouze dvě rande a poté ihned odcestovali na pět dní do Botswany v Africe.

Byl jsem ohromený, říká Harry

Byl jsem ohromen, že řekla 'ano',“ prozradil Harry v jedné epizodě dokumentu. „Tato žena, kterou jsem opravdu potkal dvakrát, přijede do Botswany a budeme pět dní bydlet ve stanu!“

Meghan popsala první setkání s Kate a Williamem

Když Will a Kate přišli a já jsem se s nimi poprvé setkala, přišli na večeři," řekla Meghan v dokumentu Harry & Meghan. „Pamatuji si, že jsem byl v roztrhaných džínách a bosá.“

Rok 2022: Odešla řada českých velikánů jako úchvatná Zagorová nebo legendární Náhlovský. Kdo další odešel do hvězdného nebe?

svetzeny.cz

Vřelé setkání se nekonalo

Vždycky jsem byla objímačka,“ prozradila Meghan. „Neuvědomila jsem si, že to je pro spoustu Britů opravdu nepříjemné.“

Asi jsem začala velmi rychle chápat, že formálnost navenek se promítá i dovnitř,“ pokračovala o mnohonásobných pravidlech etikety, kterými se řídí královská rodina, o kterých se mylně domnívala, že se dodržují pouze na veřejnosti.

Na fotografiím můžete vidět výlet do Afriky, jejich běžný život, ale i foto, kde Harry žádá Meghan o ruku.

Zdroj článku