Přejít k hlavnímu obsahu

Padlo definitivní rozhodnutí: Po měsících se veřejnost dočkala odpovědi, zda dorazí princ Harry na korunovaci

Přichází nečekaná odpověď prince Harryho na účast na korunovaci krále Karla. Bylo téměř jasné, že rodina je navždy rozvrácena, po všech dramatech Harryho a Meghan, ale nyní přichází zásadní zvrat. Kdo se nakonec zúčastní události, na kterou se těší celý svět?

Král Karel a královna Camilla mají být oficiálně korunováni 6. května. Princ Harry vedl „mírová jednání“ se svým otcem, králem Karlem III., než byla potvrzena jeho přítomnost na korunovaci příští měsíc. Vévoda ze Sussexu měl v posledních letech turbulentní vztah se svým otcem poté, co se s manželkou Meghan, vévodkyní ze Sussexu, přestěhoval do Kalifornie.

 

Po lednovém vydání Harryho vyprávěných memoárů Spare přibylo spekulací, zda má jejich vztah otce a syna nějakou šanci na zlepšení. Mnoho debat vyvolala také otázka, zda se Harry a Meghan zúčastní korunovace.

Buckinghamský palác potvrdil, že se Harry zúčastní korunovace 6. května

 

Korunovace Karla III.: Vše, co potřebujete vědět o této vyjímečné události

V sobotu 6. května se uskuteční velkolepá korunovace nového krále Velké Británie. V nových rolích poprvé uvidíme krále Karla III. a královnu Camillu. Příznivci královské rodiny si možná všimli, že poprvé byla Camilla označena královnou právě na oficiální ručně malované pozvánce ke korunovační oslavě. Stejnou pozvánku pak dostalo na 2000 hostů, šperky i koruna jsou již připraveny, nový portrét v modravých barvách nafocený... prostě už se to blíží!
svetzeny.cz

Buckinghamský palác oznámil, že Harry se obřadu zúčastní, zatímco Meghan zůstane v Kalifornii se svými dětmi, princem Archiem a princeznou Lilibet. Jak uvedl The Telegraph, přítel páru řekl, že mezi otcem a synem došlo k „pozitivním rozhovorům“. Zpráva uvádí, že Harry v rámci tohoto usmíření nemluvil se svým starším bratrem Williamem, princem z Walesu.

William napadl svého bratra

Vhled do napjatého vztahu mezi bratry byl podrobně popsán ve Spare , protože Harry tvrdil, že ho William napadl v jeho domě před jeho svatbou. William a Harry byli naposledy viděni spolu na veřejnosti na pohřbu královny Alžběty II. v září.

Smutný osud nejstarší dcery Gotta. Dominika mířila do světa modelingu, teď žebrá jídlo pro bezdomovce

V devadesátých letech jí padali muži k nohám. Dokonalá figura a ostré rysy, které zdědila po tátovi, jí bezprostředně otevíraly dveře do modelingového nebe. Ona ale raději vsadila na prozkoumávání japonštiny a čínštiny na filozofické fakultě, které studovala při hotelové škole, s vizí, že se jednou stane váženou překladatelkou. Později poznala současného manžela Tima Tolkkiho a její život nabral špatný směr.
svetzeny.cz
Zdroj článku