Přejít k hlavnímu obsahu

Jídelníček Meghan Markle: Čtyřicátnice nikdy nevypadala lépe a ženy po celém světě se inspirují jejími návyky

Meghan Markle má velkou lásku k dobrému jídlu a pití. V letech 2014 až 2017 vedla svůj vlastní lifestylový blog The Tig (nazvaný podle jejího oblíbeného toskánského červeného vína Tignanello), kde pravidelně sdílela recepty. Jaké je tedy oblíbené jídlo manželky prince Harryho k snídani, obědu a večeři?

Snídaně

Meghan nastartuje svůj metabolismus teplou citrónovou vodou. V rozhovoru také řekla lifestylové bloggerce Atheně Calderone (která provozuje blog Eye Swoon), že ráda začíná den acai miskou nebo zeleným smoothies. Ráda si ale v hotelu objednává avokádový toast se sázenými vejci. Také má v oblibě ovesné vločky a vychutnává si je jako kaši s mandlovým nebo sójovým mlékem, přidá plátky banánu a agávový sirup.

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop od 6.do 12.února: Blíženci zažijí ve vztazích krásné chvíle, Kozorohy podrží rodina

Nový týden přinese nové příležitosti, tak je chyťte za pačesy! Je to jen na vás, zda je využijete. Zajímá vás, co připravily hvězdy právě vám? Nahlédněte s námi do horoskopu, ať jste připraveni a nic vás nezaskočí. Obecně je tu klidné období, které by nemělo narušit nic dramatického.
svetzeny.cz

Oběd

K obědu má Meghan na stole obvykle lehké vegetariánské jídlo. Jak uvádí British Express, čtyřicátnice ráda připravuje zeleninovou quinou – quinou jednoduše uvaří podle návodu na obalu a na pánvi orestuje cibuli a česnek. Pak přidá zeleninu, kterou má po ruce (vhodná je cuketa, paprika, lilek atd.) a okoření speciální směsí koření, kterou používala její matka Doria, když byla Meghan ještě dítě. Nakonec to celé dochutíme čerstvými bylinkami a chilli kousky.

Večeře

A co bude Meghan k večeři? Zatímco během dospívání milovala jídlo všeho druhu (například hamburgery, sekano nebo pastýřský koláč), nyní je jejím oblíbeným jídlem smažené kuře. Meghan řekla lifestylovému webu goodhousekeeping.com: "Nic není tak chutné a působivé jako dokonalé smažené kuře. Dokonce ho nosím na večírky a získávám díky tomu nové přátele," prozradila Meghan. 

Zdroj článku