Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 6.do 12.února: Blíženci zažijí ve vztazích krásné chvíle, Kozorohy podrží rodina

Nový týden přinese nové příležitosti, tak je chyťte za pačesy! Je to jen na vás, zda je využijete. Zajímá vás, co připravily hvězdy právě vám? Nahlédněte s námi do horoskopu, ať jste připraveni a nic vás nezaskočí. Obecně je tu klidné období, které by nemělo narušit nic dramatického.

Beran

V těchto dnech si hlídejte především zdraví. Nejen to svoje, ale i svých dětí. Preventivně si dopřávejte pořádné porce čerstvé zeleniny a ovoce. Víkend proběhne ve znamení návštěv, možná i nečekaných, tak se připravte. Ukliďte byt a kupte nějaké pohoštění, ať vás nic nezaskočí.

Býk

V tom věčném shonu, který kolem vás panuje, jste si ani nevšimla, že ty nejhorší úkoly jsou za vámi. Dovolte si ubrat plyn a trochu vydechnout. Zasloužíte si to. Je čas na relax a odpočinek, o který si vaše tělo už vyloženě říká. Ve vašem životě se již brzy objeví někdo velmi důležitý, mějte oči otevřené!

Blíženci

Konečně se vám začíná trochu dařit, tak se chyťte příležitosti a dodělejte resty z minulého týdne. V milostných vztazích zažijete krásné chvíle. Naslouchejte partnerovi a snažte se číst i mezi řádky. Možná vás chce pozvat na večeři či romantický výlet ve dvou. Buďte ale připravena na důležitý rozhovor.  

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 4. do 10. února: Kdy je třeba vyhnat kostlivce ze skříně a který den bude plný lásky?

Kartářka Alice Cross po vás připravila tarotovou předpověď na týden od 4. do 10. února. Dozvíte se v ní, který den nastane správný čas zbavit se kostlivců ve skříni, který den byste měli věnovat svému zdraví, nebo který den je ideální na oslavy. Také vás čeká nejšťastnější tarotová karta.
svetzeny.cz

Rak

Možná se brzy dostanete do složité životní situace, takže buďte připraveni na několik důležitých věcí. Nebude to nic dramatického, ale donutí vás to začít se spoléhat na sebe. Zůstaňte v klidu a neukvapujte se v rozhodnutích. Pokuste se nahlédnout na daný problém s odstupem, nakonec zjistíte, že vše se děje k vašemu dobru.

Lev

Váš hektický životní styl si začíná vybírat svoji daň. Předsevzetí jsou výborná věc, ale jen pokud se vám podaří je splnit. Začněte s maličkostmi, stačí třeba chodit do práce pěšky a omezit sladká a tučná jídla. Přestanete se cítit unaveně a získáte nový pozitivní pohled na svět kolem sebe. Pokud si nejste jisti, zda vše dokážete sami, nebojte se požádat o pomoc odborníky.

Panna

Nejste nijak výbojní a rozhodní, ale bude se vám dařit řešit problémy diplomatickou cestou – tedy kompromisem a vyjednáváním s úsměvem na rtech. Důležité je, že si nenecháte nic líbit. Pozor si dejte na závěr týdne, budete unavení a tak hlavně relaxujte, velké uklízení nechcete na jindy. Poslouchejte své tělo a intuici.

Negativní karma u dětí

Snad každý má nějakou vrozenou víru, dokonce i v případě, že se považuje za zapřisáhlého ateistu. Mezi častou víru patří například ta, že dobré věci se dějí těm, kteří konají dobré skutky a naopak. Běžně tento princip bývá pojmenován jako karma. Podle nové studie publikované v Developmental Science bylo zjištěno, že děti jsou karmou motivovány již od svých čtyř let.
svetzeny.cz

Váhy

Hvězdy vám teď přejí spíše krásu a lásku než velkou dřinu. Proto se vám bude dařit spíše v partnerském vztahu a v péči o váš zevnějšek. Budete se cítit obdivováni a milováni, tak si to užívejte plnými doušky. V práci se teď nesnažte o nějaké větší projekty, udělejte spíše jen to, co musíte. Také fyzické aktivity si nechte na jiné dny.

Štír 

Tento týden není nakloněný přátelským vztahům, takže raději zůstaňte v klidu, doma, třeba u hezké knížky nebo oblíbeného filmu. Jinak hrozí zbytečné konflikty a nedorozumění. Ve všední dny vás čeká mnoho věcí na řešení. Zvládnete je všechny, ale bude vás to stát hodně úsilí a energie.

Střelec

Láska a porozumění vám otevírají dokořán svou náruč. Milujte a tvořte na plný plyn, jedete na kreativní vlně. Ledacos můžete udělat i pro svůj majetek. V pátek odpoledne a v sobotu můžete očekávat drobné přeháňky ve vztazích s okolím, tedy nejen s partnerem. Nehádejte se s někým, kdo za to nestojí.

Kozoroh

Naslouchejte své intuici a snažte se držet svých plánů a cílů, i když se objeví komplikace. Možná půjdete chvíli „proti proudu“, nakonec situaci ale ustojíte a vaše snaha přinese zasloužené ovoce. Nebudete na nic sami, což je velká výhra, podrží vás rodina. Opět si uvědomíte, jak jsou pro vás vaši blízcí důležití.

Numerologie minulých životů

Podle numerologů ovlivňuje numerologie vaše štěstí, životního partnera a také směr, jakým se bude váš život ubírat. Dokáže ale mnohem víc – poodhalí totiž roušku tajemství vašeho minulého života a může vám napovědět, jakou energii jste si s sebou z minulých životů či dokonce jiných sfér přinesly.
svetzeny.cz

Vodnář

Kdo chce víc, nemá nic. Držte se tohoto rčení a uděláte dobře. V těchto dnech se nepouštějte do žádných jednání ohledně financí a už vůbec si nepůjčujte peníze. Pozor si dejte také na "skvělé" slevy, které si sice vypadají lákavě, ale zase tak výhodné nejsou. Svoji pozornost zaměřte na sebe a duchovní rozvoj.    

Ryby

Rychlost a houževnatost, s jakou plníte povinnosti, je obdivuhodná. Máte skvělou příležitost dokázat v práci, že jste připraveni přijmout náročnější úkoly. Řekněte si ale, jestli to opravdu chcete. Vaši píli ocení i rodina, ale pozor, nedělejte všechno za ostatní a také trochu odpočívejte.

 

 

Zdroj článku