Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 4. do 10. února: Kdy je třeba vyhnat kostlivce ze skříně a který den bude plný lásky?

Info ikona
Tarotová předpověď

Kartářka Alice Cross po vás připravila tarotovou předpověď na týden od 4. do 10. února. Dozvíte se v ní, který den nastane správný čas zbavit se kostlivců ve skříni, který den byste měli věnovat svému zdraví, nebo který den je ideální na oslavy. Také vás čeká nejšťastnější tarotová karta.

Astroložka: Letošní únor bude výjimečný. Čeká nás ohnivý úplněk ve Lvu, snový Valentýn i mystické novoluní

svetzeny.cz

Info ikona
Dva meče

4. února – Karta 2 meče

Není kam spěchat, ale je důležité, abyste ve vašich dokonalých životech neustrnuli a stále měli odvahu jít do neznáma. Když vaše životy plynou hezky a synchronicky, můžete usnout na vavřínech, nechat se unášet vaší pohodlností a spokojeností. Pro tento okamžik tu je dvojka mečů, která vám postaví do cesty překážku a postaví vás do situace, kterou standardně neřešíte. Najděte v sobě klid a promyslete, jak se z patové situace dostat. Ideálně úplně obráceně, než jste měli v plánu jako první. Když to vymyslíte, ihned se chopte realizace, nyní není čas na zbytečné emoce a výmluvy, je třeba odejít z této strnulosti a vydat se volnou cestou.

Info ikona
Tarot 2 pentakly

5. února – Karta 2 pentalky

Váš život plyne jako voda, je poklidný, ale přesto vnímáte, že jste jednou nahoře a potom zase dole. I když hledáte rovnováhu, tak je vždy něčím narušena. Karta Dva pentakly vám ukazuje, že je to v pořádku. Nyní není čas hledat rovnováhu, ale soustředit se na to, co je třeba změnit. Je to vaše práce nebo vztahy? Dnešní den je o vnímání vašeho života a co vás v něm naplňuje.  Vylepšujte ho, kdo potřebuje více aktivity, buďte aktivní, kdo více odpočinku, relaxujte. Uvědomte si své možnosti, ale dejte si čas, abyste je prozkoumali, než se do nich pustíte. Jako je na kartě loď, která má pevné dno, vy se máte věnovat plachtám - to je ta cesta. Uspokojivá práce je důležitá, ale uvědomění si, kam vás ta práce dovádí je další věc, kterou je třeba si uvědomit. Jste v pozici, abyste si dali vyšší cíle, i když se budou zdát vysoké. Buďte realisté, tohoto úspěchu nedosáhnete sněním, ale pečlivým plánováním krok po kroku. Když budete mít hotovo, prozkoumejte svoje zdraví. Čeho se vám dostává hodně a čeho málo? Máte hodně nevybité energie, nebo vstáváte bez energie? Karta Dva pentakly miluje fyzický pohyb, který je klidný a protáhne celé tělo. Jděte si zaplavat nebo si zacvičit s přáteli. Po zdárném zakončení dne se pochvalte, co jste vše dokázali a nezapomeňte, že dnes je úplněk ve znamení Lva. Lev je slunečním znamením a jak víte, Slunce a Měsíc je pro váš život nezbytný. Tak jako Lev ožívá a loví v noci a lelkuje přes den, tak i noční obloha vás bude lákat k obdivu. Napojte se na jeho sílu, která vám posílí instinkt, a přejte si krásné sny, které mohou být velmi divoké

Info ikona
Tři hole

6. února – Karta 3 hole

Vaše cesta je ta správná. Karta 3 hole vám sděluje, že jdete správně, tak nepolevujte. Může se vám zdát, že by se dalo žít lépe a lehčeji, ale pokračujte ve své cestě, věřte sami sobě. I když je to těžké, úspěch se dostaví. Nehledejte jednodušší cestu. Jděte za svým cílem, i kdyby vás druzí odrazovali. Jen vy víte, jak je to pro vás důležité. Pokud potřebujete pomoc, tak si o ní řekněte, pokud čekáte na nějaké rozhodnutí, nebuďte netrpělivý, vyhlížejte a posuňte se dále. Dnešek je skvělý den pro plánování dovolené, najděte si letenky nebo vámi vybranou destinaci a začněte plánovat, vždyť je nádherné objevovat svět a plnit si své sny.

Negativní karma u dětí

svetzeny.cz

Info ikona
Tři poháry

7. února – Karta 3 poháry

Den, který vyzývá k oslavám a radosti. Tři poháry podporují ve společenském setkávání a sdílení svých zkušeností. Máte naplánovanou rodinnou poradu nebo teambuilding? Věřte, že budete úspěšní, jen jednejte uvolněně a naslouchejte druhým. Pochvalte ostatní za jejich snahu, kritika dnes není na místě. Je třeba využívat svoje schopnosti, abyste byli spokojeni a byli na sebe pyšní. Uvědomte si, že váš život není jenom o práci a povinnostech. Hledejte zjednodušení a efektivní způsoby, které vám pomůžou k vytvoření více volného času. Dejte si pauzu, pozvedněte číši a připijte na dobré zdraví a na vše, co od života očekáváte. Tři poháry je karta radosti, kterou můžete udělat druhým hezkým slovem či malým dárkem. Dnešní den je o vztazích k druhým lidem a vašem postavení ve společnosti.

Info ikona
Poslední soud

8. února – Karta Soud

Soud je kartou přeměny. Je to bájný pták Fénix, který se zrodí znovu ze svého popela. Karta Soud, jak na kartě vidíte, vypadá jako večírek kostlivců. Tak otevřete svoji skříň a vyžeňte ty své kostlivce ven, je čas začít s nimi něco dělat. Jaro nám začíná pomaličku klepat na dveře, tak ať jste připraveni. Neodkládejte již nic na příště a pusťte se i do toho, co je vám nepříjemné. Budete sami překvapeni, jak vám to pomůže. Dnes je den, kdy je třeba se osvobodit od starých zvyků. Je čas získat nový pohled na věci. Poslední soud varuje na lpění na minulosti a používání ji jako výmluvy, proč nepostupujete vpřed. Je to probuzení k novému životu a pochopení. Karta Soud je i o spojení s předky, kteří jsou tu pro vás stále, můžete se s nimi poradit nebo si jenom popovídat, nezapomínejte na svoji rodovou linii a tvořte její budoucnost.

Info ikona
Kolo roku

9. února – Karta Kolo roku

„Dokud neučiníte nevědomé vědomým, bude to řídit váš život a vy to budete nazývat osudem.“ Pravdivý citát známého lékaře Carla Gustava Junga, který zastupuje dokonale tarotovou kartu Kolo osudu, vás vybízí, abyste žili svůj život s veškerou pozorností a nebyli vláčeni okolnostmi. Kdo z vás řeší, zda zbytky jídla se přemění na kompost? Stejně tak zapomínáte, jaký má váš život vliv na vše kolem vás a co vše ovlivňujete či jaký to má důsledek. Kolo roku vám ukazuje, že se vše točí v tradičním řádu, jako jsou roční období. Když narušíte tento řád, musíte si uvědomit, že s tím přichází nečekané okolnosti, které vás můžou zatížit. Točí se váš život správným směrem? To je otázka, kterou si položte. Odpověď na ni je třeba vzít vážně a učinit k tomu případné změny, které povedou k vaší spokojenosti. Nečekejte na zázrak, nebo že se to změní samo. Kdo má víru v božstvo, požádejte římskou bohyni Fortunu, ať Vám ukáže cestu a změny, které jsou pro Vás důležité k napojení na správný běh vašeho kola roku. Vyjděte do přírody, vnímejte přirozený cyklus neustálých proměn přírody. Nadechněte se a prodýchejte své tělo k napojení na proměnu, abyste zářili štěstím a pohodou

Info ikona
2 poháry

10. února – Karta 2 poháry

Láska a náklonnost jsou hesla dnešního dne. Tarotová karta Dva poháry je nešťastnější karta tarotu. Je plná lásky, tolerance a porozumění. Vše, co máte kolem sebe, by mělo ladit s vámi. Přejte druhým a bude vám přáno, to je heslo dnešního dne. Je to láska k druhým, ale i sebeláska. Je to předávání zkušeností a uznání svého úspěchu, ale i ostatních. Nejednejte dnes ve spěchu, i když budete zavaleni prací. Zastavte se a poptejte se kolegů, jaký mají den. Někdy je třeba vnímat okolní lidi více než jindy. Dnešní den je k tomu určený, abyste vnímali, koho a co máte kolem sebe. Vnímejte, kdo je naladěný na vaši notu. Koho máte dnes kolem sebe? Zajděte s kolegou či kamarádem na skleničku nebo na kávu, třeba najdete společnou řeč a zjistíte svoje nadšení pro stejnou věc. Často jste zavaleni starostmi a ztrácíte pozornost ke vztahům, které potřebují čas, aby mohly vzkvétat. Každý si zaslouží pozornost, tak ji věnujte dnes sobě i druhým více, než realizací svých plánů a tužeb, určitě to do zítřka nikam neuteče. Nezapomínejte, že vztahy mezi lidmi, přátelství i nepřátelství jsou součástí života a vyžadují si naši přítomnost. Dnešek je pro prozkoumání vztahové oblasti ideální.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Zdroj článku