Přejít k hlavnímu obsahu

Astroložka: Letošní únor bude výjimečný. Čeká nás ohnivý úplněk ve Lvu, snový Valentýn i mystické novoluní

Letošní únor bude výjimečným měsícem. Je o tom přesvědčena vyhlášená astroložka Inbaal Honigman, která se tajemnem zabývá už od svých 20 let. Čeká nás hned několik zásadních událostí. Co nám přinese ohnivý úplněk ve Lvu, snový Valentýn či mystické novoluní?

Letošní únor bude dle astroložky výjimečný

Astroložka Inbaal Honigman se tajemnými naukami zabývá již od mládí. Ovládá čtení z ruky, umění tarotu, má věštecké schopnosti a skvěle rozumí i horoskopům. Je přesvědčena, že letošní únor bude výjimečným měsícem.

Únor 2023 je měsíc jako žádný jiný. Ani jedna planeta není celý měsíc retrográdní, vůbec žádná. Takže ty náhodné komplikace a výpadky, které jsou překážkami v našem každodenním životě, si dají pauzu.

Pozitivně také vidí to, že Slunce bude většinu měsíce v znamení Vodnáře, kam vstoupilo již 21. ledna. Je přesvědčena, že nám všem to do života přinese dobré věci.

Období Vodnáře je o konání dobra, péči o ty méně šťastné a podpoře věcí a charitativních organizací, které potřebují naši pomoc. Krok kupředu pro zvířata, pro utlačované menšiny a rovnost pro všechny, to je způsob, jakým nás Vodnář povede.
Mohlo by se vám líbit

Únorový čínský horoskop: Nový měsíc bude nepříznivý hlavně pro Krysy, Tygry a Zajíce

Co vás čeká a nemine v únoru? Dle čínského horoskopu bude únor smolným měsícem hlavně pro Krysy, Tygry a Zajíce. Která znamení naopak čeká zářná budoucnost, spousta nových příležitostí v kariéře i při seznamování?
svetzeny.cz

Ohnivý úplněk ve Lvu

Hned v prvním únorovém týdnu nás čeká astrologicky velmi důležitá událost – ohnivý úplněk ve Lvu. Konkrétně se na něj můžeme těšit již 5. února. Měl by v nás zažehnout vášeň a touhu po kreativním vyjádření. V tomto čase naslouchejte svému srdci a zkoušejte nové věci. Postavení planety Uran v tomto čase naznačuje celou řadu překvapení.

Merkur ve Vodnáři podpoří originalitu

V druhé únorovém týdnu je podstatné datum 11. února. To se planeta Merkur připojí ke Slunci a Saturnu ve znamení vzdušného Vodnáře, kde zůstane po zbytek měsíce. Tento tranzit velmi podporuje originalitu, nekonveční myšlení, neobvyklé nápady i konec omezení. Je potřeba se v tomto čase nedržet zpátky. Tato astrologická událost přeje i navazování spolupráce a projektům, na kterých se budete podílet týmově.

Snový Valentýn díky postavení planet

Všichni zamilovaní se již jistě velmi těší na skutečnou valentýnskou romantiku, která je čeká 14. února. Měsíc je touto dobou ve Střelci, což naznačuje, že by letošní svátek zamilovaných mohl být akčnější a dobrodružnější než minulé roky. Myslete na to, že fantazii se meze nekladou, až budete partnerovi připravovat překvapení. Díky postavení planet Venuše a Neptunu by měl být Valentýn snový a kouzelný.

Mohlo by se vám líbit

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 28. ledna do 3. února: Čeká vás den splněných přání

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 28. ledna do 3. února. Přečtěte si, co vám karty přináší na další týden. Dozvíte se, který den se vám splní vaše přání, kdy je ideální čas na spontánní výlet, nebo který den je jako stvořený pro studium.
svetzeny.cz

Vstup Slunce do Ryb

Dne 21. února vstoupí Slunce do znamení Ryb. Energie tohoto vodního znamení je jemná, éterická, romantická i emocionální. Probouzí naši citlivou stránku. Také nás podporuje v uměleckém a kreativním vyjádření našich pocitů a myšlenek. Od konce ledna se v tomto znamení pohybuje planeta lásky, Venuše. Přináší do našich životů zasněnou a kouzelnou atmosféru.

Mystické novoluní

Novoluní tentokrát připadá na 20. února. Měsíc se v tuto dobu nachází ve znamení Ryb, hned druhý den pak Slunce do tohoto znamení rovněž vstupuje. To znamená, že přichází mimořádně mystický čas, kdy se vesmír bude soustředit na to, aby vás „popostrčil“ vstříc vašim nejniternějším touhám. Konjunkce s planetou Saturn pak dodává lidem na odvaze, aby své fantazie proměnili ve skutečnost.

Venuše v Beranu

V souvislosti s nejdůležitějšími astrologickými událostmi února nelze nezmínit vstup planety Venuše do znamení Berana, který nastává těsně po novoluní. Venuše v tomto ohnivém znamení nás ve vztazích činí sobečtějšími. Ne nutně však v negativním významu, může to být i ujasnění si, co v partnerství chceme. Také nás zbavuje ostychu při seznamování. Nebojte se proto udělat první krok, pokud jste nezadaní a dlouho jste váhali, zda určitou osobu oslovit.

Důležitá únorová data
Zdroj článku