Přejít k hlavnímu obsahu

Tarotová předpověď od kartářky na týden od 28. ledna do 3. února: Čeká vás den splněných přání

Info ikona
Tarot

Kartářka Alice Cross pro vás připravila tarotovou předpověď na týden od 28. ledna do 3. února. Přečtěte si, co vám karty přináší na další týden. Dozvíte se, který den se vám splní vaše přání, kdy je ideální čas na spontánní výlet, nebo který den je jako stvořený pro studium.

Lunární uzly: Odhalte svou budoucnost, ale i minulé životy pomocí severních a jižních nebeských bodů

svetzeny.cz

Info ikona
Tarot 9 pohárů

28. ledna – Karta 9 pohárů

Dnes je den splněných přání. Karta 9 pohárů vám ukazuje, ať si uděláte pohodlí doma. Ponořte se do svých myšlenek a buďte bdělí. Je to karta splněných přání. Opravdu už nevěříte na splněná přání? Dětem vyprávíte o “zlaté rybce” a na kouzla už nevěříte, ale zkuste dnes udělat výjimku a otevřete své srdce a vyslovte svá přání. Otevírá se vám prostor pro spokojenost a štěstí, není třeba žádné velké aktivity. Dnes je den dobrých zpráv, které by měly přijít. Když se vám bude zdát, že je zpráva špatná, zkuste se na ni podívat jinak a přistoupit ke zprávě jako k poslu dobrých zpráv. Karta je spojena s emocemi, smějte se i plačte od srdce. Emoce jsou důležité, dnes je nepotlačujte, ukažte, jak umíte sebevědomý výraz. Pokud si chcete zasmutnit, tak klidně do toho. Kdy je lepší příležitost, než když máte připraveno tolik pohárů na slzy? Nezapomínejte na svoje sebevědomí. Když nebudete sami sebe vnímat, bude pro vás problém se ocenit za vaše schopnosti a skvělý život. Dnešek je o vás. Odpočívejte! Máte na to nárok, vždyť si musíte užít toho, co všechno umíte a předáváte dalším generacím. Je třeba si to užít. Sedněte si, dopřejte si sklenku vína či vašeho oblíbeného nápoje a buďte na sebe hrdí.

Info ikona
9 pentaklů

29. ledna – Karta 9 pentaklů

Dnes je den nezávislosti a samostatnosti. Nedělní den vás vábí jít na procházku a užít si krásy přírody. Můžete si užít svého soukromí a vnímat se uprostřed lesa, nebo se zastavit nad krásami zimních plodů. Vyrazte sami, když vás ostatní odmítnou, že se jim nikam nechce jít. Poselství karty je, že na sebe můžete být pyšní. Jste úžasní a zvládáte naplněný život. Využijte svoji samotu a chytrost k myšlenkám, které vám pomohou k uskutečnění čehokoliv, co potřebujete. Konečně poznáte, že vaše úsilí bude plodné. Všímejte si přírody kolem sebe. Co dnes potkáte, je odraz všeho, co se vás v životě dotýká, nebuďte k ničemu ani k nikomu lhostejní. Nasajte energii z přírody a nechte tělem proudit chladnější počasí. Dnešní den je pro zachycení příležitosti v pravý čas. Karta 9 pentaklů vás ujišťuje, že si žijete v blahobytu a je to jenom díky vám a tomu, co jste sami zvládli. Kdo je nespokojený a cítí nouzi, měl by se zkusit zaměřit více na svojí nezávislost a samostatnost. Můžete přijít na to, že některé závislosti vám nepřináší kýžený blahobyt.

Info ikona
7 pentaklů

30. ledna – Karta 7 pentaklů

Trpělivost přináší růže. Dnes byste měli zaměřit pozornost na svoji sklizeň. 7 pentaklů je karta vývoje. Když zasadíte jabloň, budete mít jablka, která můžete jíst, obdarovat druhé či prodat. To je přesně to, co se po vás chce. Pokračovat v usilovné práci na něčem, kde nejsou ihned vidět výsledky. Nevzdávejte se, i kdybyste se setkali s protichůdnými názory, nebo by vše nešlo dle vašich představ. Vytrvejte a nepolevujte. Vše má svůj čas. Možná jste již unavení, tak si odpočiňte. Není třeba stále něco zdokonalovat a vyvíjet aktivitu. Podívejte se, co jste již vytvořili a jaké ovoce z toho vyroste. Kam vede vaše pracovní úsilí? Vnímejte trvalý růst, který zhodnotí zasloužený výsledek. Je to delší cesta a zkouška v mistrovství. Nechtějte vidět výsledky hned, protože je třeba, aby realizace probíhala nejméně 4 měsíce, potom vyvoďte závěry. Buďte trpěliví. Karta 7 pentaklů vám říká, že co si zasadíte, to sklidíte a je důležité vidět, co jste dokázali. Jsou to vaše zkušenosti, které máte z praxe, a obohacují vás. Vytvořili jste základ a nyní je třeba pokračovat v plánech, které vás budou směrovat ke změně, ale k jisté realizaci. Užijte si den plný budoucích úspěchů!

Od těchto lidí se raději držte dál: Energetičtí úpíři, kteří vám zničí život

svetzeny.cz

Info ikona
Král pohárů

31. ledna – Karta Král pohárů

Dosáhněte životní rovnováhy. Král pohárů je srdečný a rád si vyslechne vaše starosti. Dnes nebuďte na své útrapy sami a dovolte, aby si vaše starosti vyslechl někdo, kdo vám je milý a příjemný. Umění naslouchat je vzácné a určitě máte ve svém okolí někoho takového, nebo to umíte právě vy. Je den diplomacie, než něco řekněte, zamyslete se. Volte slova uváženě a s rozvahou, dbejte na důležitost. Můžete se naučit mluvit laskavě a moudře, dnešek vás v tom podpoří. Vnímejte, koho potkáte a o čem mluví, třeba se vám vyjeví starodávná moudrost vašich předků, kteří uměli se slovy nakládat až magicky. Jejich slova měla velkou sílu, dnes mluvíte pořád a máte spousty myšlenek, ale zkuste jim dát i důležitost. Překvapila vás nemile nějaká situace, nebo jste zmatení? Zachovejte chladnou hlavu, ale vřelé srdce. V klidu se posaďte a věřte, že řešení se objeví hned. Dnešek je skvělý pro toho, kdo má potřebu navštívit terapeuta, psychologa nebo si zajít na výklad tarotových karet. Fyzická i psychická rovnováha je důležitá, velmi prospěšné bude se dnes věnovat relaxaci, poslouchání příjemné hudby, která vás naladí na vaše pocity. Král pohárů také podporuje kouzlo lektvarů, můžete se pustit do meduňkového sirupu nebo výroby svého ginu. To nejlepší na konec - pozvedněte sklenku svého oblíbeného nápoje a nezapomeňte dnes na pitný režim, který vám Král pohárů připomíná.

Info ikona
Velekněžka

1. února – Karta Velekněžka

Lidské nitro je klíčem ke všem tajemstvím, ale ukáže se jen vyvoleným. To je krásné moudro, které v sobě nosí tarotová karta Velekněžka. Sděluje vám, že nové informace vám pomůžou v rozvoji a rozhledu. Hledejte pravdivé informace. Buďte odvážní, objevujte nové poznatky a studie. Tato karta je symbolem všeho neznámého, co znáte z doslechu, ale nikdy jste si neutvořili svůj vlastní názor. Nastal čas pohlédnout za závoj iluzí a odkrýt skutečnost. Velekněžka je karta ženské energie a vyššího ženského principu. Zapojte do vašeho života intuici. Všímejte si, jak je citlivá a co vám sděluje. Otestujte svou intuici procházkou, zastávkou v knihkupectví a otevřením náhodné knihy, zda nenaleznete sdělení, které patří pouze vám. Dnešní den je výborný na studium a odhalování již dávno zapomenutých informací.

Info ikona
Páže pohárů

2. února – Karta Páže pohárů

Páže pohárů vám nabízí, abyste dnešní den prožili ve snění a relaxaci. Popusťte uzdu své fantazie a zasněte se. Přemýšlejte nad tím, co všechno jste již prožili a zavzpomínejte si. Najděte ve své minulosti krásné vzpomínky, které vás obohatily a rádi se k nim vracíte. Nechte svou představivost, aby vám ukázala, co byste chtěli udělat jinak nebo jaká je vaše vysněná destinace na dovolenou. Léto se blíží, tak proč nezačít trochu plánovat? Užívejte si představivost, kterou často obdivujete u dětí, které umí snít s otevřenýma očima. Je nádherné na chvíli odložit realitu a zasnít se. Zimní období vás povzbuzuje v lenošení u doušku čaje, což vám přesně tato karta radí. Bývali jste kdysi plní síly a odhodlání? Připomeňte si to, jelikož jste stále silní, jen se musíte naučit vnímat změnu síly, její vývoj a zda ji správně doplňujete. Vzpomínky vám mohou pomoci chytnout druhý dech, když se cítíte vyčerpaní. Dnešní den k sobě buďte laskaví, můžete se cítit i přecitlivěle. Citlivým lidem se proto dnes nedoporučuje podstupovat bolestivé zákroky, pokud to není nezbytně nutné. Pokud vás potká nějaký zdravotní problém, zkuste se na něj podívat trochu s odstupem a nepropadejte hned panice. Ve vztazích se nenechte emocionálně zaplést do hádky či sporu, které by mohly mít dramatický závěr. Páže pohárů vám přeje krásný den, který si nenechte utéct. Dnes bude vše tak, jak má být. Pokud ukápne slza smutku či smíchu, věřte, že vše bude opět v pořádku.

Info ikona
tarot, páže holí

3. února – Karta Páže holí

Dnešní den je o krásné mladistvé energii, kterou v sobě probudíte. Buďte sami sebou. Využijte dnešní energii na zvýšení životního tempa. Co potřebujete dnes podniknout, udělejte nejlépe hned. Láká vás vše nové a nepoznané? Je jedno, zda půjdete na výlet na již známé místo, nebo podniknete něco nového. Důležité je, abyste to prožili na vlastní kůži. V hlavě se vám může zrodit nápad, který nadchne celou rodinu, užívejte dnešní den jako svoje dobrodružství! Postavila se vám do cesty překážka? Nyní je čas vzít věci do svých rukou a zjistit, jak jste schopni ve svých činech, již dost bylo přemýšlení, je třeba začít a najít správnou cestu. Udělejte si netradiční výlet, při kterém nebudete plánovat cíl. Jděte se projít, nebo vyjeďte a následujte svoji cestu tím směrem, kam vás zavede váš úsudek. Co máte kolem sebe? Mluví na vás více ptáci či stromy? Zaposlouchejte se a obdivujte tu krásu okolo. Vyprávějte svým přátelům historky z mládí. Můžete dnes cokoliv, co ve vás vyvolá chuť žít z minulých časů. Večer na uklidnění z dobrodružství si můžete třeba u čaje z lípy vyluštit křížovku nebo vyřešit hlavolam.

Zdroj článku