Přejít k hlavnímu obsahu

Lunární uzly: Odhalte svou budoucnost, ale i minulé životy pomocí severních a jižních nebeských bodů

Info ikona
Lunární uzly

Magické nebeské body, severní a jižní lunární uzel, odhaluje vaše poslání v tomto životě, ale také vnitřní síly, kterými oplýváte. Mnoho astrologů věří, že jižní uzel naopak poukazuje na schopnosti, které jsme získali v minulých životech. Tato mocná a vysoce duchovní astrologická místa nabízejí mimořádný vhled do nás samotných.

Lunární uzly v astrologii

Stojí za zmínku, že Lunární uzly nejsou fyzické objekty jako planety nebo asteroidy; jsou to souřadnice. Severní a jižní uzel jsou geografické body, vypočítané na základě drah a umístění skutečných nebeských těles.

Co symbolizuje severní a jižní uzel?

 

Lunární uzly společně symbolizují osud, cestu a účel, ale osvětlují různé dimenze tohoto mocného duchovního bytí. Vzhledem k tomu, že severní a jižní uzel jsou na mapě oblohy zrcadlové obrazy, budou vždy zabírat protilehlá znamení zvěrokruhuastrologické domy. Například, pokud je váš jižní uzel ve Vahách, severní uzel bude v Beranu a témata vašeho života se budou týkat spolupráce (Váha) a nezávislosti (Beran).

Lunární uzly: Nastává největší astrologická událost roku, která vlivní životy nás všech. Agresivní energie bude nahrazena

svetzeny.cz

Jaký je význam lunárních uzlů?

Váš jižní lunární uzel představuje lekce, moudrost, ale i těžkosti, se kterými jste se již narodili. Mnoho astrologů věří, že váš jižní uzel odráží váš minulý život: kým jste byli, co jste se naučili a kde vaše duše skončila. V našem jižním uzlu jsme často „experti“ – odhaluje témata, která jsou nám známá, přístupná a snadno dosažitelná. Jižní uzel v mnoha ohledech znamená oblast naší duchovní úrovně.

Váš severní lunární uzel symbolizuje, kam směřujete v tomto životě. Odhaluje energii, kterou potřebujete využít, abyste splnili poslání své duše. Severní uzel nabízí pohled na vášně, talenty a růst, ke kterým potřebujete přístup, abyste dosáhli svého plného potenciálu. Je však důležité mít na paměti, že tyto vlastnosti často nejsou vrozené: Severní uzel je to, co se snažíme vnést do našich životů – je to to, co se musíme naučit, abychom mohli žít život, po kterém touží naše duše.

Kvíz: Zvládli byste učivo 5. třídy ZŠ? Otestujte si své znalosti a zkuste, zda dáte test bez chyby

svetzeny.cz

Každých 18 let zažíváme zásadní průlomy

Protože uzlům trvá 18 let, než dosáhnou plné „měsíční oběžné dráhy“, trvá 18 let, než se uzly vrátí na místo, kde byly na obloze přesně v okamžiku, když jste se narodili. V souladu s tím se tyto body projevují významným způsobem právě každých 18 let. Ve věku 18, 36, 54 let a tak dále a tak dále zažíváme zásadní průlomy týkající se osudu a smyslu života.

A protože jsou uzly zrcadlově postaveny, dějí se také pozoruhodné události "na půli cesty" oné osmnáctileté cesty Měsíce. Věk 9, 27, 45, 63 a tak dále slouží také k mocným „kontrolním bodům“, kde jsme vyzváni, abychom se blíže podívali na to, jak se nám daří. 

Od těchto lidí se raději držte dál: Energetičtí úpíři, kteří vám zničí život

svetzeny.cz

Co o vás prozrazují lunární uzly?

 • Severní uzel Beran / Jižní uzel Váhy: Nezávislost, schopnost jednat, umění spoléhat na sebe
 • Severní uzel Býk / Jižní uzel Štír: Výkonnost, finanční nezávislost, pohodlí
 • Severní uzel Blíženci / Jižní uzel Střelec: Přátelství, sounáležitost, komunikace
 • Severní uzel Raka / Jižní uzel Kozoroh: Slušnost, sebeláska, emocionální podpora
 • Severní uzel Lev / Jižní uzel Vodnář: Láska z pozornosti, kreativita, vůdčí typ
 • Severní uzel Panna / Jižní uzel Ryby: Léčitelství, omezenost, ochota pomáhat
 • Severní uzel Váhy / Jižní uzel Beran: Partnerství, spolupráce, rovnováha
 • Severní uzel Štír / Jižní uzel Býk: Intuice, houževnatost, sdílení odpovědnosti
 • Severní uzel Střelec / Jižní uzel Blíženci: Cestování, expanze, důvěra
 • Severní uzel Kozoroh / Jižní uzel Rak: Zanechat odkaz, chtíč dobré pověsti, úspěch
 • Severní uzel Vodnář / Jižní uzel Lev: Humanitářství, pokrok, nepřizpůsobivost
 • Severní uzel Ryby / Jižní uzel Panna: Spiritualita, umění, soucit
Zdroj článku