Přejít k hlavnímu obsahu

Celebrity, které nejsou spokojené se svým vzhledem: Překvapí vás, kdo o sobě pochybuje

Info ikona
Jolie, Fox

Patří k nejkrásnějším a nejžádanějším herečkám a zpěvačkám planety, mají miliony fanoušků, kteří je obdivují. Přesto o sobě tyto celebrity pochybují. Zjistěte, které čtyři celebrity si nejsou jisté svým vzhledem, a co je k tomu vede. Budete překvapeni, až zjistíte, které hollywoodské hvězdy mají nízké sebevědomí.

Blakely Lively o sobě začala pochybovat po porodu

Blake Lively je bezesporu jednou z nejkrásnějších hollywoodských hereček. V roce 2011 ji dokonce uživatelé webu AskMen.com označili za nejžádanější ženu světa. Průzkumu se účastnilo více jak 5 milionů mužů. Co by tuto dokonalou blonďatou krásku mohlo trápit na svém vzhledu? V rozhovoru pro magazín E! Online uvedla, že si po porodu třetího dítěte začala připadat velmi nesebevědomě ohledně své postavy. Bylo pro ni těžké sehnat padnoucí oblečení, které by ji zároveň lichotilo. Herečku rozesmutnilo, že jí žádné oblečení v obchodech po porodu nesedělo, ale časem na svém sebevědomí zapracovala. „Přála bych si, abych se před rokem cítila tak sebevědomě jako teď. Tohle tělo mi přece dalo dítě, jaký nádherný zázrak. A já se namísto hrdosti cítila nejistě. Jen protože jsem nenašla padnoucí oblečení. Zpětně to hodnotím jako hloupost,“ prohlásila herečka s odstupem času.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Tyto celebrity si dopomohly ke kráse švindlem: Vsadíme se, že jste si toho ani nevšimli

svetzeny.cz

Beyoncé nemá ráda svá chodidla a uši

Zpěvačka Beyoncé kraluje hitparádám a patří mezi nejkrásnější zpěvačky světa. V roce 2012 ji magazín People označil za nejkrásnější ženu planety. Přesto má zpěvačka o sobě pochybnosti. Nesnáší totiž svoje uši a chodidla. V rozhovoru pro britskou televizní stanici ITV si posteskla nad tím, že její chodidla jsou velmi zničená náročnými tanečními tréninky a vystoupeními. „Kdybych na sobě mohla změnit jednu věc, byla by to má chodidla“, řekla v rozhovoru. Také se svěřila s tím, že nemá ráda své uši, a proto neustále nosí velké náušnice a výrazné kruhy, aby tím odpoutala pozornost.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Megan Fox je se sebou nespokojená celkově

Megan Fox se v žebříčcích nejkrásnějších žen světa umísťuje pravidelně. V roce 2008 získala titul nejvíc sexy ženy světa. Přestože vypadá naprosto dokonale, svěřila se, že není sebejistá, co se týče vzhledu. Jedním z důvodů mohou být její palce. Narodila se totiž s vrozenou vadou zvanou brachydaktylie, která se projevuje abnormálně krátkými prsty. Nejčastěji jsou postiženy palce, je tomu tak i u Megan Fox, její palce jsou kratší a mají jiný tvar, spíše připomíná palce u nohy. V talk show Jay Lena herečka o svých palcích řekla: „Jsou divné a tlusté.“ V rozhovoru pro magazín Cosmopolitan pak přiznala, že má problém se svým tělem obecně: „Co se týče mého vzhledu, jsem si sama sebou úplně nejistá. Nenávidím se, jsem introvertní a neurotická.“

 

Angelina Jolie si myslí, že vypadá divně

Angelina Jolie je jednou z nejpůvabnějších hereček na světě. V roce 2009 ji čtenáři magazínu Vanity Fair zvolili nejkrásnější ženou světa. Přesto o sobě tato kráska pochybuje. V rozhovoru pro magazín Urbanette se svěřila s tím, že jí připadá, že vypadá divně. Dokonce sama sebe přirovnala k loutkovým postavičkám ze seriálu Mupeti. V médiích se často objevují i spekulace o tom, že herečka trpí poruchou příjmu potravy. Tyto spekulace se vyrojily zvlášť v poslední době, jelikož herečka výrazně zhubla. Angelina Jolie se k nim však nevyjádřila.

Zaměstnání celebrit před tím, než se proslavily: Neuhodnete, čemu se věnovaly

svetzeny.cz

Sharon Stone se rozpovídala ve své nové knize a popsala drsnou realitu Hollywoodu: Facky i nucený sex!

svetzeny.cz