Přejít k hlavnímu obsahu

Zaměstnání celebrit před tím, než se proslavily: Neuhodnete, čemu se věnovaly

Info ikona
Channing Tatum, Kate Middleton

Jen málokdo se už jako celebrita narodí, většina dnešních slavných zpěváků, herců a dalších hvězd začínala stejně jako „obyčejní smrtelníci“. Někteří z nich si našli klasickou práci, jiní hledali cestu, jak rychle přijít k penězům za každou cenu. Přečtěte si, čím se kdysi živily známé tváře.

Kate Middleton vždy lákala módní branže

Dnes se honosí titulem vévodkyně z Cambridge a je součástí královské rodiny, do které se přivdala v roce 2011. Je módní ikonou, cokoliv si na sebe oblékne, tak ihned mizí z regálů módních řetězců. Některé značky se dokonce jejím stylem inspirují a vytváří podobné kousky, jaké Kate nosí. Je pověstná tím, že umí dokonale zkombinovat dostupné kousky z běžné konfekce, její styl je čistý a jednoduchý. Ráda obléká zejména šaty, sukně a halenky. Trendy udávají i její děti, dá se říct, že její dcera Charlotte ji už předčila, jelikož outfit, který oblékla na svou narozeninovou oslavu, byl nejvyhledávanějším královským outfitem roku.

K módě měla vévodkyně Kate vždy blízko, v minulosti totiž pracovala jako nákupčí doplňků pro luxusní značku oblečení Jigsaw. Pro tu pracovala v roce 2006 v období, které předcházelo pauze ve vztahu s Williamem. Kate se o práci ucházela přímo u ředitelky značky Jigsaw Belle Robinson, která byla jejich rodinnou známou. Ačkoliv ve společnosti působila krátce, dodnes na ní ředitelka pěje samou chválu a Kate se čas od času ukáže v outfitu od této značky.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Britney Spears děsí internet. Podívejte se na video, které vzbudilo pochybnosti

svetzeny.cz

 

Jennifer Aniston rozvážela letáky

Ještě předtím, než se Jennifer Aniston stala hvězdou seriálu Přátelé, brázdila ulice New Yorku na kole a pracovala jako kurýr, rozvážela reklamní sdělení. Tehdy jí bylo 19 let a herectvím se nebyla schopna se uživit, proto si musela najít tento přivýdělek. Herečka tvrdí, že to byla nejtěžší práce v jejím životě. Hlavně ji trápilo kličkování rušným přeplněným městem plným nástrah. Nesnášela prý, když se náhle těsně před ní otevřely dveře od auta, to měla co dělat, aby se nevybourala. Stále musela být ve střehu a dle svých slov jí to moc nešlo, byla prý mimořádně nemotorná.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Rachel McAdams pracovala v McDonald´s

Dnes slavná herečka, která si za svou kultovní roli Reginy George v Protivných sprostých holkách vysloužila nominaci na Oscara, kdysi pracovala v McDonald´s. Bylo jí tehdy 16 let, hraní divadla jí vynášelo málo peněz, takže když jí její sestra, která tam dělala manažerku nabídla místo, Rachel nadšeně souhlasila. Herečka se dodnes o své zkušenosti vyjadřuje kladně: „Bylo to skvělé pracovní místo. Akorát jsem byla lehce posedlá mytím rukou. A na to tam občas nebyl čas, ostatní na mě pořád volali, ať si přestanu mýt ruce a jdu obsluhovat.“ Herečka přiznává, že nebyla úplně nejšikovnější zaměstnanec, jednou se jí povedlo rozbít výrobník pomerančového džusu.

 

Channing Tatum se svlékal za peníze

Sexy hollywoodský herec má divokou minulost, ve svých 18 letech se totiž živil jako striptér. Že to není žádná spekulace dokazují i fotky, které dodnes kolují na internetu. Svlékal se v jednom floridském klubu a peníze od přítomných dam si nechal strkat do trenýrek. V klubu se objevoval pravidelně, údajně měl tančit každý večer. Přišel si tam tehdy na poměrně slušné peníze, za noc si vydělal 50 dolarů plus inkasoval vysoká dýška. Svou zkušenost pak zúročil i ve filmu Bez kalhot, který je celý inspirovaný hercovou minulostí a vypráví o době, kdy se živil jako striptér a o kariéře herce jen snil. Ve snímku však nestvárnil sám sebe, ale svého staršího rádce Mika.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Dny Marianne startují nově i na jaře. Nepropásněte je!

svetzeny.cz

Sharon Stone se rozpovídala ve své nové knize a popsala drsnou realitu Hollywoodu: Facky i nucený sex!

svetzeny.cz