Přejít k hlavnímu obsahu

Bílé čarodějky: Andělé kráčející po zemi, kteří dokážou předvídat budoucnost i léčit. Možná máte i vy tyto nadpřirozené schopnosti, jen o tom nevíte!

Bílým čarodějkám se také někdy přezdívá andělé kráčející po zemi. Je to z toho důvodu, že magii využívají s dobrým úmyslem pomoci druhým. Víte, kdo je to bílá čarodějka a jak poznáte, že tyto schopnosti máte také?

Kdo je to bílá čarodějka?

Rozlišujeme dva typy magie – bílou a černou. Bílá je ta dobrá, která je praktikována s úmyslem pomoci druhým lidem. Černá magie je temná síla a používá se s úmyslem uškodit druhým. Bílé čarodějky jsou ženy, které jsou nadány nadpřirozenými schopnostmi – darem vidění, léčitelským umem, dodáním energie druhým. Pokud v sobě bílá čarodějka své schopnosti objeví a přijme je za své, může pomáhat druhým lidem. Bílá magie se uplatňuje většinou jako ochrana, aby se předešlo škodám. Případně bílé čarodějky umí pomoci, pokud se už ve svízelné situaci nacházíte a nevíte, jak z ní ven. Někdy se jim také říká „andělé kráčející po zemi“. Jak však rozpoznat, že tyto schopnosti máte? Některé z nich si je uvědomí sami, ale může se stát, že ve vás vaše schopnosti tiše dřímají a ani o nich nevíte, protože jsou z nějakého důvodu potlačeny. Níže naleznete seznam věcí, které jsou pro bílé čarodějky typické.

Novoluní v Raku: Čeká nás emotivní období plné razantních změn, které se dotknou hlavně vztahů. Jaké rituály je vhodné vykonat?

Blíží se novoluní v Raku, nastane 10. července. Čeká nás velmi emotivní období, které bude ve znamení razantních změn, z nichž se drtivá většina dotkne oblasti vztahů. Co přesně můžeme očekávat a jaké očistné rituály je vhodné provést?
svetzeny.cz
Info ikona
Čarodějka

1. Prorocké sny, vidiny a intuice

Bílé čarodějky mívají prorocké sny, ve kterých se jim zjevují budoucí události. Až zpětně si pak uvědomují, že jejich sen se stal skutečností. Také mohou mít vidiny i za bdělého stavu. Jsou velmi senzibilní, což je mnohdy zachraňuje před nebezpečím. Vycítí totiž, když se blíží. Rovněž ve snech vídají geometrické útvary, nejčastěji kruhy, ty jsou symbolem věčnosti a celku. Také mají silně rozvinutou intuici. Jejich tušení je nikdy nezklame. Tato dovednost jim hodně ulehčuje život, díky ní se dokážou správně rozhodnout. Často také radí svému okolí, které ví, že se na ně může spolehnout. Nerozhodují se logicky, ale srdcem a intuicí.

Info ikona
Hurikán

2. Cítí vibrace lidí a jsou velmi empatické

Bílé čarodějky velmi citlivé na energie, některé z nich dokonce mají schopnost vidět barvu aury člověka. Dovedou spolehlivě odhadnout, jestli mají tu čest s hodným člověkem, nebo jestli právě mluví s někým, kdo má špatné úmysly. Vycítí špatné a dobré vibrace, díky tomu mají schopnost ze svého života „vyškrtnout“ toxické lidi. Umí se velmi dobře vcítit do druhých lidí, tato schopnost se jim hodí zejména, pokud se rozhodnou věnovat se léčitelství. Mnohdy je tento zážitek velmi intenzivní, dokážou na sebe „přenést“ bolest, utrpení, žal i pocity druhých.

3. Milují přírodu a zvířata

Bílé čarodějky milují zvířata a chovají se ohleduplně k přírodě. Nejlépe se cítí o samotě na procházce lesem či loukou, jejich spojení s přírodou bývá silné. Dalším znakem, který bílé čarodějky pozorují, je jejich vazba na určité zvíře, které se jim zjevuje stále dokola. Může to být pták i toulavý pes, na druhu nezáleží, jde o propojení. Zvířata vycítí jejich dobrou energii a ráda se budou držet v jejich blízkosti.

Keltský horoskop: Každé z 13 duchovních zvířat symbolizuje určitou přednost. Která je ta vaše?

Keltský horoskop má celkem 13 duchovních zvířat. Každé z nich svému nositeli do vínku dává určité schopnosti, kterému pomohou překonávat životní překážky. Jaká ze 13 výhod náleží vám? Zjistěte, čím jste výjimeční.
svetzeny.cz
Info ikona
Čarodějka

4. Zkušenost s nadpřirozenem

Bílé čarodějky mívají hodně zkušeností s nadpřirozenem, často se jim stávají těžko vysvětlitelné věci. Mohou to být již zmiňované prorocké sny, kdy se daná událost pak opravdu stane. Může se jednat i o setkání s duchy. Rovněž v sobě mohou objevit léčitelské schopnosti a skutečně někomu pomoci vyřešit jeho psychický či zdravotní problém.