Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Kolektivní číslo 1 říká, že musíme myslet sami na sebe. Osobní číslo odhalí, jaká budoucnost vás čeká v dubnu

Info ikona
numerologie

Jaká budoucnost nás dle numerologie čeká v dubnu? Součet měsíce a roku dává číslo jedna. To značí, že musíme myslet sami na sebe. Vypočtěte si svoje osobní číslo měsíce, které prozradí, jaký bude váš měsíc duben.

Numerologie – předpověď budoucnosti pro měsíc duben

Měsíční numerologickou předpověď je možné rozdělit na kolektivní a osobní. Kolektivní číslo se vypočte tak, že se k číslicím obsaženým v roce připočte číslovka měsíce, tj. 2 + 0 + 2 + 2 + 4 = 10, 1+ 0 = 1. Kolektivní číslo měsíce ovlivňuje náladu ve společnosti a světové dění. Dotýká se nás všech. Samozřejmě do hry vstupuje ale i tzv. osobní číslo měsíce.

Jeho výpočet je už trochu složitější:

1. Nejprve sečtěte číslice v datu narození (bez roku). Sčítejte, dokud vám nevyjde jednociferné číslo.
Např. Jste narozeni 16.7.
1 + 6 + 7 = 14
1 + 4 = 5
2. Proveďte součet aktuálního roku
2 + 0 + 2 + 2 = 6
3. Dále obě výsledná čísla sečtěte (opět musíte sčítat, dokud nevyjde jednociferné číslo) 5 + 6 = 11
1 + 1 = 2
4. Nakonec připočtěte aktuální měsíc 2 + 4 (duben je čtvrtý měsíc) = 6 (výsledné osobní číslo měsíce)

Týdenní tarotová předpověď pro 1.–7. dubna: Kartářka vysvětluje význam karet Hvězda, Pět pentaklů, Rytíř holí, Ďábel a dalších

svetzeny.cz

Kolektivní číslo 1 říká, že musíme myslet sami na sebe

Dubnovým kolektivním číslem měsíce je 1. Toto číslo symbolizuje individualitu, prosazování sobeckých zájmů, odvahu a kreativitu. Duben bude skvělý čas pro jakékoliv nové začátky – rozjezd podnikání, zapsání se do kurzu atp. V dubnu se vyplatí strhnout na sebe pozornost. Nebojte se ozvat se, když se vám něco nelíbí a buďte aktivnější v prosazování svých zájmů. Váš rozvoj byste měli mít tento měsíc na prvním místě. Jednička vás nabádá k tomu, abyste si více věřili. Ukažte, co ve vás je.

Info ikona
Placeholder image

Horoskop: Nepromarněte výjimečný den. 1. duben bude speciální pro tři znamení zvěrokruhu. Berani i Štíři se mají na co těšit

svetzeny.cz

Osobní číslo odhalí, jaká budoucnost vás čeká v dubnu

Osobní číslo je důležité z hlediska personalizace, zpřesňuje všeobecnou předpověď. Návod na jeho výpočet naleznete výše.

Číslo 1 zažívá v dubnu silné nutkání začít něco nového, jednak je to kolektivní číslo měsíce a také je to vaše osobní číslo měsíce, takže vás to bude nutit k aktivitě. V kariéře máte šanci uspět, pokud budete dostatečně průbojní. Duben je pro vás výzvou v oblastí komunikace, pozor na to, co říkáte.

Číslo 2 se ukáže jako rozený diplomat. Tento měsíc budete obzvláště empatičtí, díky tomu zlepšíte své vztahy na pracovišti. Spolehnout se můžete na svou intuici, radí vám dobře. Důvěřujte jí zejména pokud potkáte někoho nového a nebude se vám nebude pozdávat.

Pro číslo 3 bude duben velmi náročným měsícem, možná nejvíc ze všech. Řešit budete zejména finance. Mějte kontrolu nad svými penězi a zbytečně neutrácejte. Na druhou stranu pro vás bude duben mimořádně příznivý v oblasti vztahů a romantiky.

Číslo 4 bude mít v dubnu jasnou prioritu – kariéru. I když před vámi není úplně lehký měsíc, zůstaňte vytrvalí a nepropadejte frustraci. Už můžete být unavení, ale úspěch je na dosah. V tomto čase může do vašeho života přijít nečekaná příležitost, se kterou váš život nabere nový směr.

Číslo 5 má rok 2022 plný změn, duben nebude výjimkou. Možná vás čeká cestování, změna bydliště nebo oddělení v práci. Duben může být hektickým a náročným měsícem, ale také dobrodružným časem plným překvapení. V práci se možná nebudete schopni plně soustředit.

Pro číslo 6 platí, že se do popředí jeho zájmu dostávají partnerské vztahy a romantika. Je třeba si dát pozor na nestabilitu, která může ohrozit dlouhodobé vztahy, zejména ty přechozené. Více pozornosti od vás potřebují vaši přátelé a rodina.

Číslo 7 bude v dubnu dosti náladové. Bude se potácet mezi optimismem a depresí. Tento měsíc můžete mít velmi živé sny a hůře spát. Mysl zklidní například meditace. V tomto období se soustřeďte na to, ať zaženete splíny, neřešte finance a práci.

Pro číslo 8 bude duben obohacující finančně i v jiných oblastech života. Jen pozor na nedbalost, ta by vás mohla „potopit“. Neopatrnost se nevyplatí ani v peněžních záležitostech. Je to vhodná doba, abyste si řekli o zvýšení mzdy.

Číslo 9 čeká v měsíci dubnu nové dobrodružství. Jen si dávejte záležet, ať máte pořádek ve svých financích. Máte možnost zazářit, nebojte se být průbojní. Někdo, na kom vám záleží, odjede do zahraničí nebo bude v rámci zaměstnání přeložen jinam.

Zdroje: World of Numerology, Numerology.com

Naučte se ovládat své sny a prožijte každou noc úžasné okamžiky. Testujte realitu a zaveďte si deník snů

svetzeny.cz