Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Každý z nás vyzařuje určitou energii. Jaké je vaše číslo energie, působíte na druhé přitažlivě?

Chtěli byste se dozvědět, jak působíte na lidi kolem vás? Numerologie vám to prozradí, stačí provést jednoduchý výpočet vašeho čísla energie. Dozvíte se, zda působíte přátelsky a lidi k sobě přitahujete, nebo zda je energie, kterou vyzařujete, je spíš odpudivá.

Jak vypočítáte číslo své energie?

Numerologická předpověď se většinou odvíjí od tzv. životního čísla, které je i vaším číslem energie. Vypočítat ho je jednoduché, stačí sečíst všechny číslice ve vašem datu narození, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9.

Příklad: Narodili jste se 16.11.2001

Součet bude vypadat následovně: 1 + 6 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 + 1 = 12

1 + 2 = 3 (vaše číslo energie)

Pak už jen stačí najít své číslo energie v seznamu a přečíst si, jak na ostatní působíte.

Mohlo by se vám líbit

Jaký typ ženy jste? Prozradí to měsíc vašeho narození. Zjistěte, zda to sedí i na vás!

Víte, jaký typ ženy jste a jaké charakterové vlastnosti vás činí výjimečnou? Prozradí to měsíc vašeho narození. Jste typ Alfa, nebojácná žena, nebo rozená diplomatka? Podívejte se na popis jednotlivých měsíců narození, který vám to prozradí.
svetzeny.cz

Číslo energie 1

Na ostatní působíte jako velmi sebevědomý a nezávislý člověk. Respekt si nepotřebujete sjednávat, lidé se k vám s úctou chovají automaticky. Nikdo si nedovolí vám vzdorovat, vycítí, že jste přirozený lídr. Ostatní také mohou obdivovat vaši odvahu a také to, jak tvrdě si jdete za svým a umíte si obhájit své názory. Nedivili bychom se, kdybyste inspirovali lidi kolem sebe.

Číslo energie 2

Z vás vyloženě vyzařuje vaše přátelskost a vřelost. Z tohoto důvodu ostatní přitahujete jako magnet, každý se s vámi chce dát do řeči. V životě budete mít díky těmto vlastnostem spoustu přátel. V každém kolektivu, kam přijdete, budete velmi oblíbení, ať už to bude škola či práce. Lidé s tímto číslem však mohou mít problémy se sebevědomím, na tom zapracujte.

Číslo energie 3

Číslo tři ostatní vnímají jako dobrou duši, která je velmi hodná a vždy každému pomůže. Možná o vás mluví jako o „andělu strážném“ a můžete věřit, že jsou rádi, že měli šanci vás poznat. Jste velmi komunikativní a přátelský člověk. Máte dobré vychování a na ostatní působíte distingovaně. Velmi rádi se hezky oblékáte, na někoho na první pohled můžete působit trochu povrchně, ale když vás pozná, změní názor.

Číslo energie 4

Na ostatní lidi působíte velmi důvěryhodně a zodpovědně. Mají pocit, že vám mohou věřit. Ostatní obdivují, jak si dokážete věci zorganizovat a kolik toho zvládnete. Jste pro ně vzorem, ke kterému vzhlížejí. Co však na lidi nepůsobí dobře, je vaše tendence velet, a to i když jste v podřízené pozici. Kvůli tomu můžete na ostatní působit trochu nepřátelsky.

Mohlo by se vám líbit

4 známky toho, že jste s partnerem spřízněné duše, které se potkaly už v minulém životě: Nikdo do vašeho života nevstupuje náhodou, tvrdí senzibilové

Nikdo do vašeho života nevstupuje čirou náhodou, alespoň to tvrdí senzibilové, kteří se zabývají karmou, minulými životy a spřízněnými dušemi. Víte, jak spolehlivě rozpoznat, že jste s některou osobou karmicky spjatí a znáte se už z minulého života?
svetzeny.cz

Číslo 5

Ostatní vás považují za velmi odvážnou a dobrodružnou osobu. Zároveň vědí, že se s vámi můžou bavit o všem, i o duchovních tématech a vést s vámi filozofické debaty. Pro ně jste člověk, který má co předat, ať už jsou to životní zkušenosti nebo zážitky z cest. V očích druhých můžete být osobou, která žije poněkud nekonvenčně, někdo vás kvůli tomu zatratí, jiný bude neskonale obdivovat váš způsob života.

Číslo 6

Číslo 6 je ochráncem, který dává na ostatní pozor. Lidé se na vás často budou obracet s žádostí o radu či pomoc, protože vycítí, že v sobě máte vnitřní sílu, a že jen vy jim dokážete pomoci. Pozor na to, abyste se lidmi nenechali využívat, jste člověk, který pečuje o druhé, ale všeho s mírou, myslete také trochu na sebe. Jste velmi soucitný člověk, kterého ostatní vyhledají, když se budou chtít někomu „vyplakat na rameni“. Aura, která vás obklopuje je jednoznačně čistá a pozitivní.

Číslo 7

Číslo 7 mají lidé, kteří ostatní vnímají jako podivíny, snílky a „vlky samotáře“. Určitě nejste člověk, který se ztratí v davu, vždy budete vyčnívat. To může být výhoda i nevýhoda. Sice tak snadno nezapadnete do každého kolektivu, ale zase umíte skutečně zazářit. Obklopuje vás aura tajemství, ostatní lidé vás chtějí poznat už jen ze zvědavosti, aby odhalili, kým skutečně jste.

Číslo 8

Osmičky jsou jednoznačně nejvlivnější ze všech čísel energie. Jste velmi charismatický člověk, který prahne po moci. Ostatní to také vycítí. Jste velmi sebevědomý člověk, který si do života bude přitahovat podobné typy lidí jako je on sám, včetně úspěšných lidí, kteří mají vliv. Pokud byste někdy chtěli podnikat, dovedete snadno přesvědčit investory, aby vám důvěřovali. Díky tomu, co z vás vyzařuje, to v životě dotáhnete hodně daleko.

Číslo 9

Číslo devět mívají sebevědomí extroverti, kteří jsou zároveň upřímní a laskaví. Ostatní lidé se vám neváhají svěřit, protože vám důvěřují. Máte velmi přátelskou povahu a lidem přijdete sympatičtí. Jen si dávejte pozor, abyste všem na potkání hned automaticky nedůvěřovali, to by se vám mohlo vymstít. Na ostatní také působíte moudře a uvědoměle.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška
Mohlo by se vám líbit

8 rostlin, které vnesou pozitivní energii do vašeho domova: Víte, které čistí prostor, přinášejí blahobyt a lásku?

Rostliny v našem domově nemusí být jen na okrasu. Těchto 8 rostlin nabízí i další výhodu – čistí prostor od špatné energie, harmonizují vztahy uvnitř domova, přinášejí k nám blahobyt i energii lásky. Víte, které to jsou?
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jaký typ partnera vás učiní šťastnými? Prozradí to měsíc vašeho narození!

Jaké charakterové vlastnosti by měl mít váš partner, abyste s ním byli šťastní? Prozradí vám to měsíc, ve kterém jste se narodili. Hodí se k vám spíš tichý a klidný muž, který vás dokáže usměrnit, nebo vedle sebe potřebujete partnera s divokou dobrodružnou povahou?
svetzeny.cz