Přejít k hlavnímu obsahu

5 známek toho, že špatná energie proudí vaším tělem: Dokud se jí nezbavíte, nebudete šťastní

Pokud jsme obklopeni negativní energií, brání nám to radovat se ze života a užívat si naplno přítomného okamžiku. Špatná energie může pramenit z našich negativních myšlenek i od toxických lidí v našem okolí. Zjistěte, jestli proudí i ve vašem těle.

1. Těžko se vám usíná

Pakliže se vám nesmírně těžce usíná a před spaní se vám honí hlavou samé negativní myšlenky, je to známka toho, že vám v těle proudí špatná energie. Čím více nad těmito věcmi budete přemýšlet, tím mocnější pocity úzkosti budete zažívat.

2. Jste nadměrně emotivní

Jste podráždění, snadno se necháte ovládnout svými emocemi a vztekáte se poslední dobou mnohem častěji? I to je známkou špatné energie v těle. Vyzkoušejte techniky, díky kterým budete schopni kontrolovat své emoce, nenechte se jimi pohltit. Skvělým prostředkem k dosažení vyrovnanosti je psaní si deníku, kde se ze svých pocitů vypíšete.

Mohlo by se vám líbit

5 známek špatné energie ve vašem životě a jak ji odstranit

Termín „špatná energie“ používáme neustále. Kdykoliv se nám něco nedaří, rychle si to vyčítáme. Lidé, kteří nás obtěžují nebo vypadají negativně, nám přináší špatnou energii do života a my se ihned začneme cítit špatně. Poradíme vám, jak ji odstranit ze života.
svetzeny.cz

3. Nic vás netěší

Chodíte jako tělo bez duše a věci, které vás dříve bavily, vás už nezajímají. Nedokážete se pro nic nadchnout a představa, že byste vystoupili ze své komfortní zóny vás děsí. Zavřeli jste se mezi čtyřmi stěnami a jen zřídkakdy jste ochotní vyjít ven, většinou jen v případě nutnosti. Často zabředáváte do myšlenek na minulost, nedokážete prožívat přítomný okamžik a už vůbec ne plánovat do budoucna. Sedí na vás tento popis? Pak je možné, že jste obklopeni špatnou energií, která může vycházet z vašich negativních myšlenek, nebo také od toxických lidí ve vašem okolí. Zvažte psychoterapii a určitě si o svých pocitech pište deník. Svěřte se svým přátelům a požádejte je o pomoc. Nejhorší je zůstat se svými černými myšlenkami sám, stane se totiž to, že k vám budou přicházet častěji a vaše prožívání strachu se zintenzivní.

Info ikona
Žena pláče

4. Jste neustále vyčerpaní

I když jste zrovna neměli náročný den, cítíte se velmi unavení, malátní a bez nálady. Pokud nezvládáte dělat ani malé úkoly, ztratili jste veškerou motivaci, nikdy se necítíte odpočatí a po fyzické stránce zdraví to také není nejlepší, mohlo by vše pramenit z psychické únavy, kterou mohla vyvolat špatná energie, která vás obklopuje. Ta může pocházet i od tzv. energetických upírů. To jsou lidé, kteří z vás dokážou „vysát“ veškerou radost i vitalitu. Tito lidé vás zatěžují svými problémy natolik, že se z toho nakonec můžete i zhroutit. Dělají to záměrně, svoji energii získávají z parazitování na druhých lidech. Psychickou únavu nikdy nezaměňujte za lenost, je to stav, ve kterém potřebujete pomoc od okolí a často i od odborníka.

Info ikona
Únava
Mohlo by se vám líbit

Emoční vyzrálost: Pouhých 30 procent mladých lidí má tuto vlastnost. 6 známek toho, že jste mezi nimi

Jak ukazují vědecké studie, většinou emoční vyzrálost přichází s věkem. Pouhých 30 procent mladých lidí se může touto vlastností pochlubit, s vyšším věkem toto procento však narůstá. Jak jste na tom vy, co se týče emoční vyzrálosti?
svetzeny.cz

5. Zdravotní problémy

Řada zdravotních problémů je tzv. psychosomatických, to znamená, že jsou vyvolány naší psychikou, která se odráží na našem fyzickém stavu. Ne nadarmo se stresu přezdívá „tichý zabiják“. Nikdy byste proto neměli podceňovat vliv psychiky na zdraví, je velmi podstatný. Špatná energie, stres, toxičtí lidé v okolí – to vše může váš zdravotní stav zhoršit. K tmu, abyste tyto problémy překonali, je potřeba zvolnit pracovní tempo, přestat se stresovat, vyhýbat se vypjatým situacím, naučit se odpočívat a uzavřít vztahové záležitosti, které vás trápí. Nejčastěji se u úzkostných lidí objevují problémy se žaludkem, úporné bolesti hlavy a hormonální nerovnováha.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Odpustit partnerovi nevěru? 6 známek, že toho upřímně lituje a záleží mu na vás

Někdy se říká, že pokud člověk podvede jednou, udělá to časem znovu, ale ne pro každého to platí. Jenže jak najít sílu znovu partnerovi věřit a vyplatí se to vůbec? Sledujte těchto 6 znamení, která vypovídají o tom, zda váš partner nevěry upřímně lituje a stále vás má ve svém srdci.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Ženská nevěra: Podle statistik každá čtvrtá z nás podvádí. Proč nám to muži neodpouštějí?

Zjistila jste, že si kamarádka pořídila milence. Jaká bude vaše reakce? „No a co?“ řeknete si možná. Nevidíte v tom třeba žádný problém. Jestli je ve svazku nespokojená, proč by si po dlouhé době neužila. Nikdo se o tom nemusí dozvědět a všichni budou spokojeni. Je to tak jednoduché?
svetzeny.cz