Přejít k hlavnímu obsahu

5 známek špatné energie ve vašem životě a jak ji odstranit

Termín „špatná energie“ používáme neustále. Kdykoliv se nám něco nedaří, rychle si to vyčítáme. Lidé, kteří nás obtěžují nebo vypadají negativně, nám přináší špatnou energii do života a my se ihned začneme cítit špatně. Poradíme vám, jak ji odstranit ze života.

Známky negativní energie ve vašem životě

1. Nadměrné stěžování

Někdy je negativita tak zakořeněná, že si ji ani nevšimnete a stěžování je toho dobrým příkladem. Stěžování často vytváří více stížností, které se stávají cyklem negativity. Pokud si všimnete, že si stěžujete častěji než obvykle, nebo máte potíže s nalezením pozitivity v životě, je to znamení, které možná budete potřebovat k odstranění nějaké negativní energie.

2. Kritika

Kritika je jen stěžování si na ostatní lidi. Nikdy to není dobrá věc, protože i když se díky tomu můžete v tuto chvíli cítit dobře, potom se téměř vždy člověk cítí špatně nebo rekapituluje, co si mohl odpustit a neříkat. Když vytvoříte atmosféru negativity, pravděpodobně se jí i obklopíte.

3. Negativní vztahy

Další známkou toho, že vás trápí negativní energie, je to, když se obklopujete lidmi, kteří jsou podobně negativní. Je to skoro jako byste se k nim cítili přitahováni, zatímco lidé, kteří září pozitivní energií, se vám zdají, že tak nějak žijí ve světě snů.

Mohlo by se vám líbit

Vévodkyně Meghan prozradila 3 jednoduchá stravovací pravidla, díky kterým má dokonalé tělo

Někoho by mohlo napadnout, že po narození dcery Lilibeth, bude mít Meghan dost napilno, aby získala zpátky svoji dokonalou postavu. Ona si s tím ovšem hlavu neláme, protože dodržuje tři důležitá pravidla, díky kterým se udržuje fit.
svetzeny.cz

4. Obviňujete ostatním

Místo toho, abyste byli kapitánem své vlastní lodi, máte sklon obviňovat ostatní z toho, co se stane ve vašem životě.

5. Všude zmatek a nepořádek

Nepořádek a zmatek jsou hlavním zdrojem negativní energie. Je těžké zůstat soustředěný, když jsme obklopeni chaosem – to je těžký úkol i pro zkušené mistry meditace. Ne nadarmo se říká: „Nepořádek doma, nepořádek v hlavě.“

Jak vyčistit negativní energii

Takže teď, když víte, že máte ve svém životě nějakou negativní energii, je čas to vyčistit. Uvědomování si špatné energie je skvělý první krok.

Mohlo by se vám líbit

Jak dnes vypadá herec z legendárního seriálu Dawsonův svět?

Seriál Dawsonův svět byl hitem 90. let – seriál, který sledoval snad každý. Celkem měl šest sérií a odvysílalo se 128 epizod. Jak dnes vypadá a žije hrdina ze seriál James Van Der Beek? Podívejte se na fotografie, které vám vykouzlí úsměv na tváři.
svetzeny.cz

Úklid začíná doma

Podnikněte kroky k odstranění věcí, které nemají pro váš život hodnotu. Toto je proces, který se neděje najednou. Každý víkend si vyberte skříň, roh nebo místnost k útoku. Rozdávejte, prodávejte nebo likvidujte předměty, které se nevyplatí uchovávat. Pokaždé, když si koupíte něco nového, snažte se věnovat čas tomu, abyste to vyměnili za něco, co již nepřidává hodnotu vašemu životu, a darujte tento předmět někomu nebo ho recyklujte.

Inspirujte

Místo toho, abyste kolegům řekli, jak mají jednat, ukažte jim to. Místo toho, abyste lidem říkali, aby byli optimističtí a vyhýbali se drbům, buďte optimističtí a nemluvte špatně o lidech ani si nestěžujte.

Uvidíte, že se vám život začne pomalu, ale jistě měnit!