Promotion
Promotion
Promotion

Vévodkyně Meghan prozradila 3 jednoduchá stravovací pravidla, díky kterým má dokonalé tělo

Promotion
Promotion

Jedna věc je jistá – po narození syna vypadala skvěle a bude tak vypadat i nyní, po narození své dcery Lilibeth. Ještě před svatbou Meghan poskytla informace o svých stravovacích návycích na svém velmi osobním blogu „The Tig“. V tom vysvětlila svou lásku k avokádovému toastu, vegetariánským pokrmům, rybím tacos a těstovinám!

1. pravidlo: Hlavně nezpracované

Meghan se snaží konzumovat nezpracované potraviny. Tato forma „čistého stravování“ znamená, že se vaše strava skládá hlavně z přírodních surovin, jako je zelenina, ovoce, saláty, maso, ryby a celozrnné výrobky.

2. pravidlo: Namísto kávy horká voda

Pro dobrý start dne pije Meghan místo kávy horkou vodu s citronem, jak vysvětlila v rozhovorech, kde popisovala svoji ranní rutinu. Jednoduchý nápoj, který si každý z nás může připravit s čerstvým citronem, nejenže posiluje imunitní systém, ale také nastartuje ten trávicí.

3. pravidlo: Hummus a ořechové máslo

Hummus sám o sobě nemá nízký obsah kalorií, ale orientální specialita, která je vyrobena z pyré z cizrny, sezamu, olivového oleje, citronové šťávy, soli a koření, jako je česnek a kmín, je považována za zdravou, protože obsahuje vysoký podíl hořčíku a vitamin B6. V humusu je také mnoho rostlinných bílkovin. Ořechové máslo, další z oblíbených občerstvení Meghan, je také bohaté na rostlinné bílkoviny, a proto je skvělým zdrojem pro ty, kteří neholdují masu.

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět Ženy 8/2021
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion