Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadá herec z legendárního seriálu Dawsonův svět?

Seriál Dawsonův svět byl hitem 90. let – seriál, který sledoval snad každý. Celkem měl šest sérií a odvysílalo se 128 epizod. Jak dnes vypadá a žije hrdina ze seriál James Van Der Beek? Podívejte se na fotografie, které vám vykouzlí úsměv na tváři.

Je nemožné oddělit Dawsonův svět od herce Jamese Van Der Beeka, který ztvárnil titulní postavu a raketově vystřelil mezi nejslavnější mladé herce na světě. Van Der Beekova hlavní éra, kdy byl v centru pozornosti byla na konci 90. let a na počátku let 2000. On žil vždy s pocitem, že jeho sláva je dostačující a s jeho sebepodceňujícím smyslem pro humor si i nadále získává fanoušky.

Jeho sláva utichla po konci seriálu, ovšem on se dál věnoval své kariéře. Mohli jste ho vidět v seriálech Myšlenky zločince, Jak jsme poznal vaši matku nebo Taková moderní rodinka. Žádná z jeho rolí ovšem nepřinesla herci takový úspěch jako právě seriál Dawsonův svět.

Co se mu ovšem povedlo je jeho rodina. Otec pěti dětí se často pyšní společnými fotkami na sociálních sítích a zdá se, že jako milující otec a manžel je velmi spokojený.

V říjnu 2020 se herec rozpovídal o tom, jaké to bylo, když jeho manželka dvakrát potratila během 10 měsíců. Lékaři se potom mylně domnívali, že má Kimberly nádor. Ve stejném období mu zemřela jeho milovaná matka a herec se rozhodl, že se s celou rodinou přestěhují do Texasu, aby popadli nový dech.

Kimberly přiznala, že se odstěhovali především proto, aby byli více ve spojení s přírodou. „Myslím, že právě teď jsme v době, kdy se lidé chtějí více ponořit do přírody. LA pro mě bylo po mnoho let magickým místem. V domě, ve kterém jsme žili, jsme porodila tři naše děti, ale musím se alespoň na chvíli dostat pryč z té betonové džungle.“

James, Kimberly a jejich děti – Olivia, Joshua, Annabel, Emilia a Gwendolyn.