Přejít k hlavnímu obsahu

4 známky toho, že jste s partnerem spřízněné duše, které se potkaly už v minulém životě: Nikdo do vašeho života nevstupuje náhodou, tvrdí senzibilové

Info ikona
Minulé životy

Nikdo do vašeho života nevstupuje čirou náhodou, alespoň to tvrdí senzibilové, kteří se zabývají karmou, minulými životy a spřízněnými dušemi. Víte, jak spolehlivě rozpoznat, že jste s některou osobou karmicky spjatí a znáte se už z minulého života?

Silná synergie duší z minulosti

Stalo se vám někdy, že jste potkali člověka a hned vám přišlo, že se znáte snad tisíce let, protože si s ním dokonale rozumíte a umíte i předvídat jeho chování? Pak jste možná narazili na svou spřízněnou duši, se kterou jste se setkali už v minulém životě. Pokud jste této myšlence otevření, máme pro vás informace od senzibila Andrew Brewera, který vysvětluje, jak to s reinkarnací a dušemi funguje. Koncept minulých životů se objevuje v mnoha světových náboženství a postupně proniká i do západního světa. Staví na myšlence, že máme nefyzickou duši, která v průběhu životů putuje do různých lidských těl, což teoreticky znamená, že jedna duše může prožít mnoho životů. „Každý má minulý život či životy. Lidé se reinkarnují, protože tu rádi jsou,“ říká senzibil Andrew Brewer pro web Bustle. Duše se podle něj vyvíjejí určitým způsobem a do budoucích životů si s sebou nesou nové zkušenosti i ponaučení. Andrew Brewer tvrdí, že v momentě, kdy potkáme někoho z minulého života, můžeme pocítit mnohem silnější spojení než s jinými osobami. Na to, jaké jsou další znaky toho, že jste se setkali se svou spřízněnou duší z minulého života, se podívejte níže.

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu jsou nejvěrnějšími přáteli. Máte někoho takového kolem sebe?

svetzeny.cz

1. Jste astrologicky kompatibilní

Andrew Brewer má za to, že jedním z ukazatelů toho, že jste s partnerem spřízněné duše z minulého života, je astrologická kompatibilita. Říká také, že potvrdit vám to může zkušený astrolog, který vám i vašemu partnerovi sestaví partnerský horoskop.

Info ikona
Placeholder image

2. Motýlci v břiše a pocit propojení

Jednodušším způsobem je dát na svůj vlastní pocit, lidé, kteří potkali svou spřízněnou duši z minulého života často popisují pocit motýlků v břiše, okamžité propojení a také se nemohli zbavit dojmu, že se s danou osobou už někdy setkali, mnohdy říkají, že se jim dokonce zjevovala ve snech. Andrew Brewer tvrdí, že to bývají intenzivní reakce, ze kterých lidé mívají buď výrazně dobrý, nebo špatný pocit, ale nikdy ne neutrální. Zajímavý je pohled senzibilů na lásku na první pohled. „Neexistuje nic takového jako láska na první pohled, ve skutečnosti je to láska na první vzpomínku,“ říká pro Bustle senzibil Vincent Genna.

Info ikona
Pár

Síla myšlenky: Všímejte si, kam zaměřujete svoji pozornost, utváří to váš život. Video dokazuje, že to funguje!

svetzeny.cz

3. Nemůžete se od sebe odtrhnout

Podle média Erica Kormana je dalším znakem to, že se přitahujete natolik, že se od sebe nemůžete odtrhnout. To by totiž mohlo znamenat, že vaše duše jsou v určitém svazku, protože mají za cíl splnit určitý úděl, který pro tuto chvíli ještě nebyl dokončen. „Nikdo nepřichází do vašeho života náhodou. Všichni se setkáváme z nějakého důvodu, ať už ho známe, nebo ne,“ říká Eric Korman.

4. Osud vás neustále dává dohromady

Pokud jste s někým karmicky spjatí a máte před sebou ještě věci, které musíte vyřešit, osud se postará o to, aby vás dal dohromady. Pokud je některá osoba vaší spřízněnou duší z minulosti, rozchodem váš vztah neskončí a může se vám dít spousta „náhod“, kdy na sebe budete nečekaně narážet.

5 děsivých a nechutných lékařských praktik z minulosti: Tuto léčbu byste určitě nechtěli podstoupit!

svetzeny.cz

Velká numerologická předpověď na srpen: Pro koho to bude měsíc hrůzy a kdo naopak bude mít štěstí v lásce, kariéře a financích?

svetzeny.cz