Přejít k hlavnímu obsahu

4 známky toho, že jste s partnerem spřízněné duše, které se potkaly už v minulém životě: Nikdo do vašeho života nevstupuje náhodou, tvrdí senzibilové

Nikdo do vašeho života nevstupuje čirou náhodou, alespoň to tvrdí senzibilové, kteří se zabývají karmou, minulými životy a spřízněnými dušemi. Víte, jak spolehlivě rozpoznat, že jste s některou osobou karmicky spjatí a znáte se už z minulého života?

Silná synergie duší z minulosti

Stalo se vám někdy, že jste potkali člověka a hned vám přišlo, že se znáte snad tisíce let, protože si s ním dokonale rozumíte a umíte i předvídat jeho chování? Pak jste možná narazili na svou spřízněnou duši, se kterou jste se setkali už v minulém životě. Pokud jste této myšlence otevření, máme pro vás informace od senzibila Andrew Brewera, který vysvětluje, jak to s reinkarnací a dušemi funguje. Koncept minulých životů se objevuje v mnoha světových náboženství a postupně proniká i do západního světa. Staví na myšlence, že máme nefyzickou duši, která v průběhu životů putuje do různých lidských těl, což teoreticky znamená, že jedna duše může prožít mnoho životů. „Každý má minulý život či životy. Lidé se reinkarnují, protože tu rádi jsou,“ říká senzibil Andrew Brewer pro web Bustle. Duše se podle něj vyvíjejí určitým způsobem a do budoucích životů si s sebou nesou nové zkušenosti i ponaučení. Andrew Brewer tvrdí, že v momentě, kdy potkáme někoho z minulého života, můžeme pocítit mnohem silnější spojení než s jinými osobami. Na to, jaké jsou další znaky toho, že jste se setkali se svou spřízněnou duší z minulého života, se podívejte níže.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Tato tři znamení zvěrokruhu jsou nejvěrnějšími přáteli. Máte někoho takového kolem sebe?

Ti, kteří mají v blízkém kruhu přátel jedno z těchto tří znamení zvěrokruhu, se mohou považovat za šťastné - podle horoskopu jsou považováni za nejvěrnější přátele, a takové u sebe jednoduše chcete!
svetzeny.cz

1. Jste astrologicky kompatibilní

Andrew Brewer má za to, že jedním z ukazatelů toho, že jste s partnerem spřízněné duše z minulého života, je astrologická kompatibilita. Říká také, že potvrdit vám to může zkušený astrolog, který vám i vašemu partnerovi sestaví partnerský horoskop.

Info ikona
Placeholder image

2. Motýlci v břiše a pocit propojení

Jednodušším způsobem je dát na svůj vlastní pocit, lidé, kteří potkali svou spřízněnou duši z minulého života často popisují pocit motýlků v břiše, okamžité propojení a také se nemohli zbavit dojmu, že se s danou osobou už někdy setkali, mnohdy říkají, že se jim dokonce zjevovala ve snech. Andrew Brewer tvrdí, že to bývají intenzivní reakce, ze kterých lidé mívají buď výrazně dobrý, nebo špatný pocit, ale nikdy ne neutrální. Zajímavý je pohled senzibilů na lásku na první pohled. „Neexistuje nic takového jako láska na první pohled, ve skutečnosti je to láska na první vzpomínku,“ říká pro Bustle senzibil Vincent Genna.

Info ikona
Pár
Mohlo by se vám líbit

Síla myšlenky: Všímejte si, kam zaměřujete svoji pozornost, utváří to váš život. Video dokazuje, že to funguje!

Síla myšlenky je mocná. To, kam směřuje naše pozornost, utváří náš život. Nevěříte? Máme pro vás příklady dvou experimentů, které vás donutí přemýšlet nad tím, kam vaši pozornost zaměřujete vy. Víte, kam by měla směřovat, aby se vám v životě dařilo?
svetzeny.cz

3. Nemůžete se od sebe odtrhnout

Podle média Erica Kormana je dalším znakem to, že se přitahujete natolik, že se od sebe nemůžete odtrhnout. To by totiž mohlo znamenat, že vaše duše jsou v určitém svazku, protože mají za cíl splnit určitý úděl, který pro tuto chvíli ještě nebyl dokončen. „Nikdo nepřichází do vašeho života náhodou. Všichni se setkáváme z nějakého důvodu, ať už ho známe, nebo ne,“ říká Eric Korman.

4. Osud vás neustále dává dohromady

Pokud jste s někým karmicky spjatí a máte před sebou ještě věci, které musíte vyřešit, osud se postará o to, aby vás dal dohromady. Pokud je některá osoba vaší spřízněnou duší z minulosti, rozchodem váš vztah neskončí a může se vám dít spousta „náhod“, kdy na sebe budete nečekaně narážet.

Mohlo by se vám líbit

5 děsivých a nechutných lékařských praktik z minulosti: Tuto léčbu byste určitě nechtěli podstoupit!

Lékaři by měli postupovat tak, aby pacientům ublížili co nejméně. Historie však ukazuje, že mnohdy se to snadněji říká, než provádí. Podívejte se na děsivé lékařské praktiky z minulosti, ze kterých vám bude běhat mráz po zádech.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Velká numerologická předpověď na srpen: Pro koho to bude měsíc hrůzy a kdo naopak bude mít štěstí v lásce, kariéře a financích?

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď na měsíc srpen. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v červenci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz