Přejít k hlavnímu obsahu

Důkazy, že jste prožili minulé životy: To, že oplýváte nevysvětlitelnými schopnostmi a znalostmi, není náhoda

Existuje hned několik známek toho, že jste prožili minulý život či dokonce životy. Mohou vám napovědět opakující se sny, nevysvětlitelné dovednosti nebo třeba časté pocity déjà vu. Možná také pociťujete nevysvětlitelné fyzické bolesti či fobie. Přečtěte si nejčastější známky toho, že jste prožili minulý život.

Přitažlivost podle znamení zvěrokruhu: Berani jsou sebevědomí, se Střelci se vždy zasmějete

Každý člověk je jedinečný, ale s ostatními ho může pojit jeho znamení zvěrokruhu, které má své charakteristické rysy. Ty se u mnoha nositelů znamení silně projevují. To samé platí ohledně atraktivity, která je pro každé znamení trochu jiná. Přečtěte si, čím můžete zaujmout právě vy s vaším znamením zvěrokruhu a ověřte si také případnou komptabilitu se svým partnerem. Více se k jednotlivým znamením dozvíte v naší galerii.
svetzeny.cz

Máte pocit, že jste se narodili ve špatné době

Dr. John McGrail, klinický hypnoterapeut,tvrdí, že pocit, že jste se narodili ve špatné době, může vycházet ze skutečnosti, že jste prožili minulý život. Tyto pocity popisuje jako „trvalé vzpomínky“ nebo intuitivní pocity, kdy jste myšlenkami ve zcela jiné době. Podle McGraila mohou být tyto pocity vyvolány i při pohledu na konkrétní věc, jako je třeba mateřské znaménko, historická stavba atp.

Info ikona
Egypt

Identifikujete se s jinou kulturou

Někdy si nemusíte připadat jako ve špatné době, ale spíše na špatném místě. Pokud máte nevysvětlitelnou vášeň například pro mexický styl života a mexickou kuchyni, může to být známka toho, že s tímto místem nějakou souvisí vaše předchozí inkarnace duše. Pokud se pak vydáte do země, která vás takovýmto způsobem přitahuje, a zažijete kulturu zdejších na vlastní kůži, může vám to udělat jasno, zda se jedná o pouhou vášeň nebo něco hlubšího.

Numerologie: Číslo popisné určuje energii vaší domácnosti. Jedenáctku mají jen vyvolení

Čísla nás životem provazí už od narození, kdy je nám do rodného listu zapsáno datum. V život mají určitou roli, naznačují vám, kam se životem ubírat i to, co od něho čekat. Numerologie se dá odvozovat v podstatě od jakéhokoliv čísla. Například od čísla popisného, které najdete u adresy vašeho domu.
svetzeny.cz

Máte časté pocity déjà vu a opakující se sny

Nejspíš už jste někdy zažili pocit déjà vu, kdy máte intenzivní pocit, že vidíte, slyšíte nebo prožíváte něco, co už jste viděli, slyšeli či prožili dříve. Stává se vám často, že říkáte věci, o kterých byste mohli přísahat, že jste je již úplně stejně kdysi řekli, ačkoliv to třeba není možné? Možná se napojujete na předchozí inkarnace své duše. Stejné je to i v případě, že se vám dokola zdají ty samé sny, ve kterých se například nacházíte na důvěrně známem místě, aniž byste o jeho existenci ve skutečném světě věděli. Možná se vám promítá něco, co se stalo v minulém životě.

Info ikona
Sny

Máte nevysvětlitelné schopnosti a znalosti

Zázračné děti ohromují svět například svojí dokonalou hrou na klavír již v útlém věku, schopností ovládat od malička několik světových jazyků či neobyčejnými znalostmi v určitých oborech. Pokud neexistuje žádné zřejmé vysvětlení, jak by mohly dosáhnout těchto dovedností na tak pokročilé úrovni, může jít o zkušenosti z minulého života. To samé platí i u nevysvětlitelných vzpomínek či zkušeností. Před několika lety se například objevil příběh o dítěti, které si vzpomíná na svůj minulý život pilota z druhé světové války. Chlapec, James Leininger, znal podrobně nejen letadla, ale i jméno jedné z letadlových lodí a jednoho z kopilotů. Podle Dr. McGraila je to běžný jev, kdy dřívější život proniká do přítomného. Pokud i vy máte znalosti, které nedokážete vysvětlit, může jít právě o tento jev. Možná si k vám často lidé chodí pro radu a okolí vás považuje za moudrého člověka.

Pociťujete zvláštní bolesti či obavy

Možná vás celý život trápí bolesti, se kterými si všichni lékaři lámou hlavu a nevědí si rady. Možná je to nepříjemná vzpomínka na něco, co se vám stalo v minulém životě. Stejné je to i s nevysvětlitelnými obavami, které nejsou založené na nějakém skutečném prožitku. Pokud se třeba bojíte vody, aniž by váš strach byl založený na nějakém reálném základě, může jít o prolnutí děsivého zážitku z minulého života.

Zdroj článku