Přejít k hlavnímu obsahu

Jak stará je vaše duše? Prozradí to váš měsíc narození!

Info ikona
Duše

Chtěli byste se dozvědět, jaké je stáří vaší duše? Prozradí to váš měsíc narození. Zjistěte, zda jste mladá duše, která je ještě lehce naivní a dětská, nebo jste stará moudrá duše, která už má mnohé za sebou, a je tím pádem poučená z předchozích nezdarů.

Leden

Vaše duše je hodně stará, nese si sebou moudrost a zkušenosti z minulých životů. Nedivte se proto, že budete zažívat více déjà vu než ostatní lidé. Už jste na mnoha místech byli. Díky tomu budete mít v tomto životě skvělý všeobecný přehled a o svou moudrost se podělíte s ostatními.

Únor

Vaše duše prožila již mnoho životů. S sebou si však nese stále stejnou filozofii, jste vizionář, který v každé době chce měnit svět k lepšímu. Chcete sdílet své nabyté karmické zkušenosti s druhými.

Březen

Vaše duše je ještě velmi mladá a dalo by se říct i „dětská“. Na svět se díváte s určitou naivitou a také míváte romantické představy o tom, jak to na světě chodí. Vaše nevinnost a nadšení je velmi inspirující pro druhé.

Aura: Zjistěte, jaká barva z vás vyzařuje. Vypovídá to o vaší osobnosti víc, než si myslíte!

svetzeny.cz

Duben

Vaše duše je ještě velmi mladá. Proto v tomto životě budete toužit po dobrodružství. Bude vás bavit cestování, máte velkou touhu objevovat svět. Byla vám dána schopnost rychle se učit a také neutuchající energie a optimismus.

Květen

Vaše duše se pohybuje někde ve středu, už má za sebou určité zkušenosti, ale nelze ji označit za starou. Jste stále na cestě k tomu, abyste splnili svůj cíl, který vám byl dán osudem. Vaše duše má stále co objevovat, proto vám nechybí nadšení a touha po dobrodružství.

Červen

Vaše duše si toho zažila už opravdu mnoho, pokud bychom ji měli přirovnat k životní fázi, pak by to byl důchodový věk. Jste velmi moudrý člověk, který je zároveň velmi odolný. Může za to síla vaší duše, která pramení z minulých poznání.

Info ikona
Čas

Červenec

Vaše duše je výjimečná. Ačkoliv je už hodně stará a prožila si leccos, stále z ní nevyprchal elán a dětská nevinnost. Jste velmi moudrý, empatický a citlivý člověk. Šíříte kolem sebe lásku a dobro a také se umíte radovat z maličkostí.

Srpen

Máte duši moudrého starce, vaše duše už zažila mnoho reinkarnací. V tomto životě už díky tomu přesně víte, co chcete. Hodláte si splnit své sny a nebojíte se překážek. Vaše duše je nespoutaná a divoká.

Info ikona
Duše nebe

Září

Podobně jako lidé narození v červenci, i vy máte starou duši, která je však stále plná dětské naivity a radosti. Díky tomu si v životě poradíte s každou nastalou situací a nikdy neztratíte víru a optimismus.

Říjen

Jste velmi stará duše, která prožila již spoustu životů. Díky tomu jste moudří, rozvážní a spravedliví lidé. Vaše duše může být spokojená, jen pokud k sobě najdete spřízněnou duši.

Listopad

Vaše duše není stará, ani vyloženě mladá. Nese si sebou již nějaké karmické poznatky, ale úplně ještě neztratila svou hravost. Díky tomu budete v tomto životě odvážní a dovedete se pro věci nadchnout.

Prosinec

Vaše duše se nachází ve fázi vývoje, pokud bychom to měli přirovnat k životnímu období, tak je to takový teenager. V současném životě milujete zábavu a snažíte se starosti hodit za hlavu. Jste společenský člověk, který se rád obklopuje druhými, vaší duši samota nedělá dobře.


 

Numerologie: Každý z nás vyzařuje určitou energii. Jaké je vaše číslo energie, působíte na druhé přitažlivě?

svetzeny.cz

Horoskop: Tato znamení jsou ve vztahu nejvíce milující. Máte někoho takového po svém boku?

svetzeny.cz